www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verdi klipnjace!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Znam! Ne, ne lazem za godine, toliko ih imam 87 sam godiste..
Rolling Eyes Videcu sto se toga tice! Turbina, Nitro Oksid, Verdi... Wink :biggrin:
ja tek sada video ovu temu,takodje da te pohvalim za nju,....
sto se tice budzenja auta dixy je tu u pravu dzaba ti bilo koje bolje klipnjace od onih fabrickih ako ne menjas nista na motoru,....a kad krenes da menjas 1 onda to povlaci i sve ostalo ko i kod npr kompijutera,...
znaci uz klipnjacu ide i sve ostali,filteri za ulje vazduh interkuleri,turbine ,turbo punjaci a za sve to treba jako puno para i sto kaze dixy ako nisi burzuj moraces malo da se strpis ako zelis lepo i kvalitetno da nabudzis motor,a po meni si postavio mali cilj s obzirom na delove o kojima pricas(samo 400ks),....Ja sam mozda lud al od kako sam gledao video klip o 1 Fordu GT-u TT-u od 1000ks od tada sam se napalio i bogami sto vise to bolje pogotovo ako imas para i ugradjujes tako kvalitetne i skupe delove,....



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
klip o 1 Fordu GT-u TT-u od 1000ks od tada sam se napalio i bogami sto vise to bolje pogotovo ako imas para i ugradjujes tako kvalitetne i skupe delove,....


Brate, brateeee! Razz Kakvih bre 1000 konja!? Ej, pa nek' prica ko sta hoce ali to nije za salu! Ljudi sa jednim Encomm sa Porsche-om pa se tumbaju, imaju nesrece, a ne jos sa onih 1000 konja! ccccc Pa to je ludo!

Gledao sam i ja Nissan Skyline-a sa 1020 KS i neki 900-1000 nm pa to ne samo da ide bre nego KADA vozac da Gas glava mu ode nazad kao da je neko udario Palicom!
Bukvalno glava udara u naslon za glavu i taj auto Wink nije za ulicu,a ja bi voleo da imam auto sa nekih 300-400 konja i da ga vozim normalno, a da pritom na semaforu pobedim neki Mercedes SL500 ili Porsche! Wink
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ti koliko godina imas kupis neki prosecan auto i kroz par godina nabudzis ga tako da deres sve zive po ulici.... Laughing

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

,,Cilj opravdava srestvo,,

Jos sam mlad. Jos nemam ni dozvolu ali inace vozikam se ovako po ulicama Razz uzmem koji krug od oca Mazdu i Gas do poda! brrrrr! Rolling Eyes
mozda kad polozim uzmem ovu Mazdu i ubacim joj Turbo punjac za pocetak...Jos nista neznam! motor je nov, skoro smo ubacili novi motor,a ona karoserija joj je iz 89'.. 2.2L 115 konja!
Ubacio bih joj Remus, petokrrake felne, sportske amortizere i obavezno bih joj skinuo zadnji lonac... Razz Da se jos jace cuje! vvvuuuuummm! Twisted Evil
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa skini onda sve lonce, ima da probija zvucni zid Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
,,Cilj opravdava srestvo,,

Jos sam mlad. Jos nemam ni dozvolu ali inace vozikam se ovako po ulicama Razz uzmem koji krug od oca Mazdu i Gas do poda! brrrrr! Rolling Eyes
mozda kad polozim uzmem ovu Mazdu i ubacim joj Turbo punjac za pocetak...Jos nista neznam! motor je nov, skoro smo ubacili novi motor,a ona karoserija joj je iz 89'.. 2.2L 115 konja!
Ubacio bih joj Remus, petokrrake felne, sportske amortizere i obavezno bih joj skinuo zadnji lonac... Razz Da se jos jace cuje! vvvuuuuummm! Twisted Evil
Polako sinak prvo vozacka pa sve ostalo,ipak koliko god teli ili ne zakoni se moraju postovati,da ih ljudi malo vise postuju bilo bi manje saobracajki i mrtvih,..........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, znam brate! Od zivota nemoze brze! Razz Pa zato sam i napisao, prvo vozacka dozvola,a posle otom potom! Izvinite sto pitam, u kojoj drzavi zivite, Dixy i Rizmal ako nije tajna da napisete na forumu!?
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja Srbija, Beograd...
Sto se tice vozacke, ma vozi opusteno....i ja sam vozila 2 god. bez dozvole pa sta?

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je malo teze da uzmem vozacku jer ja zivim u Svedskoj! Rolling Eyes Ovde je stvarno tesko dok su moji drugovi uzeli dozvole na lepe oci! Rolling Eyes
Ma ovde ja i vozim bez dozvole jer nema TOLIKO pandura i izivljavanja kao kod nas!
Na mesec dana vidim samo jednom ili dva put policijski auto i to je to! Wink
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIje pa sta krsite zakon Laughing :laughing5: :laughing6: pa ja ne poznajem coveka koji nije vozio pre nego sto je dobio dozvolu, ali pre svega pamet u glavu i uvek budi na oprezu!!!!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja ih znam koliko hoces da nisu vozili pre ispita...bas vozili ne seli par puta u auto...ja sam celu Srbiju presla uzduz i popreko bez dozvole a kada sam je dobila samo po BG-u se vozila...(imam i potvrdu Very Happy )

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
a ja ih znam koliko hoces da nisu vozili pre ispita...bas vozili ne seli par puta u auto...ja sam celu Srbiju presla uzduz i popreko bez dozvole a kada sam je dobila samo po BG-u se vozila...(imam i potvrdu Very Happy )


Da, to je uvek tako! Dok covek nema dozvolu nekako je interesantnije,a kad je uzme... ha ha ha nema para za Verdi klipnjace! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Verdi klipnjace! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon