www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Od prvog sastanka do poljupca...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Od prvog sastanka do poljupca... Na vrh strane Na dno strane

Zanima me koliko vremena je vama trebalo da devojku ili decka koj(a)i vam se svidja poljubite tj. da skupite hrabrosti za to,i sta je kod vas najvise uticalo na to?

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dva dana,a sta je uticalo,pa njena lepota i dobrota......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desetak dana, nakon što smo se par puta našli na kavi 8)
Ja sam njega prva poljubila Embarassed Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle 2 dana
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poljubili smo se na prvom sastanku Laughing
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle nekoliko dana ali se ipak desilo! bio sam prezaljubljen u nju,a i ona u mene! Rolling Eyes Prosto neznam sto smo toliko cekali!? Very Happy

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poljubili smo se na prvom sastanku.Znali smo se od ranije a sam poziv na sastanak je znacio da se ja njemu svidjam i moje prihvatanje sastanka je znacilo da se on meni svidja pa cemu onda odlaganje poljupcu.

_________________
zivot je lep
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od muskarca kakav je, kako se ponasa itd. Sa sadasnjim deckom trebalo mi je 3 mjeseca....

_________________
Aleksa
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa mojim sadasnjim deckom, mi smo se poljubili na prvom sastanku...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na drugom izlasku...prvi izlazak je bio vise kao neko upoznavanje jer smo se vece prije upoznali, tada sam mislila da ne zelim da imam nista sa njim pa smo ostali samo na prijateljskom poljubcu u obraz...sledeci put kada sam ga vidjela toliko me je privukao da sam jednostavno prisla, zagrlila ga i pocela da se mazim nebil dobila poljubac heheheh moram priznati da je upalilo, bio je to jedan od ljepsih poljubaca u mom zivotu Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom mi se je desilo da sam se sa djevojkom prvo poljubio a onda smo poslije dva dana izasli.
Bilo je to kod frenda(bio je party-nismo bili pijani Very Happy )
 
milosbojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prica je zamrsena. Ja sam trenutno cetvrta godina srednje. Ona se meni svidja od prve godine (idemo zajedno u odeljenje), ali nikada nisam imao hrabrosti da joj to kazem. Zabavljala se sa drugom iz odeljenja. Poljubio sam je tek u 4-oj godini na ekskurziji kada smo oboje bili pijani i bili smo u vezi relativo kratko. Sada tugujem za njom da nema smisla.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Od prvog sastanka do poljupca... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon