www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uniformisanost?!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Uniformisanost?! Na vrh strane Na dno strane

Razumem da svi mi volimo modu i svi mi volimo da nosimo lepe stvari ali muka mi je kada na ulici vidim hrpu isto obucenih ljudi...
Cim se pojavi neki novi trend automatski svi imaju bas tu stvar i prosto vise ni nemam zelju da kupim takvu stvar jer mi se smuci kada vidim da svi nose iste stvari, iste komplete i kombinacije....

Ja se uvek trudim da kupujem sto drugaciju odecu i obucu koju nema bas svako ali danas je ipak jako tesko postici tako nesto posto smo preplavljeni raznim modnim markama a u svakoj prodavnici skoro iste stvari a jedina je razlika ta sto je mozda motiv na majici malo ali samo malo drugaciji...

Stvari obicno kupujem u Nemackoj, ali kad uporedim ma sve je to slicno kao i ovde...recimo jako sam se iznervirala (zbog gluposti) kada sam videla isti kais (znaci nema razlike osim u kvalitetu) koji sam ja kupila u Nemackoj i platila ga bas debelo kod kineza u izlogu slucajno u prolazu...
Ljudi nisam mogla da verujem... znaci nema razlike izmedju ta dva kaisa sto se tice izgleda, osim u kvalitetu....
I kako uopste kada ti se desi tako nesto, ti mozes da izgledas drugacije od ostalih...nema sanse!!!!!!!!

A sta vi mislite o tome?
I kakav je vas stil odevanja?


 
Bosancheros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim ono što mi mama reče 8) šala
ma kakav stil, normalan Confused casual 8)
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, moj stil nikad nije ni pratio modu.Mislim da sam jedino obuću i jakne kupovala prateći modu ali ni to nikad nisam željela da bude isto kao i na ostalim curama, samo slično.

Što se tiče farmerica,džempera,majica,torbi - tak mi je svejedno kakva je moda. Više volim nabacati i iskombinovati nešto što će se meni dopasti nego da izgledam klonirano sa ostalima. Ne kažem ovim da nosim ,,Sve mi boje lepo stoje,, i da nosim neke stvari od pre 40 godina
ali jednostavno - uvijek ću naći nešto da iskombinujem a da izgleda ljepo i da nije u istim tonovima sa ostalom masom. Rolling Eyes Ne volim biti ista nikako, ali slična može.
Tako da mi je svejedno jesam li farmerice kupila u Jegger-u ,Legendu ili kod Kineza.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da nisam zensko i da mi ovde nije mesto al mislim da danas sve klinke lice 1 na drugu,ko klonovi i to mi je odvratno,kao i pracenje mode koja je blagi uzas,a retko koja devojka zan da samostalo sklopi nesto makar to i ne bilo u modi ,danas je najvaznije sta je u modi pa makar u tome izgledale ko klovnovi al jbg to je u modi to me uzasno nervira i o tome sam vec pisao na nekoj temi,...
Ja se oblacim onako kako to meni odgovara i u cemu se najbolje osecam,sto se uglavnom totalno kosi s svakom modom pogotovo ovom danasnjom klovnovskom,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, ne pratim modu...ne, nisam uniformisana...ne, ne moze me bilo ko ukalupiti...ja imam svoj fazon oblacenja od koga ne odstupam...ne bih se mogla ni oblaciti ni ponasati kao sve ostale devojke...prvo zato sto mi se to sto je u modi trenutno ni najmalje ne dopada...drugo, cak i kada bi mi se dopalo meni to ne stoji...trece, cak i kada bi mi stajalo ne bih se mogla u tome komotno osecati...pricam o minicima, cipelicama i cizmicama koje kao da su pravljene za barbiku, roze bundicama (zaboga!!!) i sl budalastinama...volim farmerke, volim patike, neke cool kickers cipele, cizme sa ravnim djonom u kojima mogu stajati ceo dan a da me ne odvaljuju noge, nosim dukseve, vunene salove, kape i dzempere...to sam ja...takva sam...samo se tako mogu dobro osecati

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oblacim se prema raspolozenju...Znaci, Eliot mozete videti i u sarenoj, leprsavoj letnjoj haljini i crvenim japankama na nogama, i u trenerci i sirokim duksevima, i u farmericama i muskoj potkosulji...I u elegantnim haljinama za posebne prilike.

Mislim da umem da nosim sve.

E sada...meni je nakit bitan detalj. Nosim samo bizuteriju (trudim se da bude sto kvalitetnija), volim boju bronze i bakin stari nakit....Ogromne ogrlice od perlica u sarenim bojama...'ciganske' narukvice sto zvekecu...'africke' narukvice od drveta Laughing...prstenje boje bakra....
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam svoj stil i nikako ne mogu da ga uklopim sa trendovima i modom!Cesto imam problem da nadjem bilo sta sto mi se svidja u gradu! Danas svi isto izgledaju a najvise mrzim kada vidim devojku zrtvu trendova kojoj to sto je obukla ocajno stoji i sve njene mane jos vise dovodi na videlo! U bedljivo mi je bio najgori onaj period drecavih boja-roze,narandzasto,zeleno...kao klovnvi...to stvarno nikome ne stoji! Sada je u trendu animal print..tigrasto...to se meni uopste ne svidja.....niti bi mi to stajalo! Volim to sto znam sama da skombinujem stvari koje drugi ne bi nikada i to mi super stoji:) prikrije sve sto ne valja a dovede na videlo ono najbolje! U nekoj elegantnijoj varijanti se najbolje osecam! Haljine su stvorene za mene,visoke potpetice ili neke elegantne maice. A u farmerkama se najkomotnije osecam i u uskim majicama ali uvek vrlo jednostavnim nikako sarenim i napadnim........Smile

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kaj ja znam i jesam i nisam kupim kaj se nosi i jos kaj mi se svida i jos kaj je ultima moda i nekaj klasicno Ma zapravo previse Razz Ali nije da bas moram imati ono sto trenutno svi nose Ipak mi je bitnije da mi se to svida i da mi dobro stoji

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u principu sam stalno sportski obucena tako da....ali mislim da kako god da se obuces pojavice se neko ko je bas tako obucen.i mene to mnogo nervira Mad ,ali sta da radim Confused .mislim i da se skinem skroz da ce se neci neka budala da to isto uradi Shocked .
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da obucem nesto sto se nosi trenutno, ali samo ponesto, inace uvek sam u fazonu klasika-farmerke, bluzice, majicice... I uvek dobijem komplimente za odevnu kombinaciju.
Nisam od onih sto pate da garderoba MORA da bude Zarina, Tera Nova, Mango, itd.
Sve to mozes da nadjes kod Kineza Very Happy

_________________
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne pratim preterano modu,imam puno stvari iz Zare,Manga itd,ali ne mora da znachi da to svi nose,ja imam svoj stil....Nikada mi se nije desilo da vidim na nekom neku stvar,pa odmah i ja trchim da je kupim,to je glupost....

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ne, ne pratim modu...ne, nisam uniformisana...ne, ne moze me bilo ko ukalupiti...ja imam svoj fazon oblacenja od koga ne odstupam...ne bih se mogla ni oblaciti ni ponasati kao sve ostale devojke...prvo zato sto mi se to sto je u modi trenutno ni najmalje ne dopada...drugo, cak i kada bi mi se dopalo meni to ne stoji...trece, cak i kada bi mi stajalo ne bih se mogla u tome komotno osecati...pricam o minicima, cipelicama i cizmicama koje kao da su pravljene za barbiku, roze bundicama (zaboga!!!) i sl budalastinama...volim farmerke, volim patike, neke cool kickers cipele, cizme sa ravnim djonom u kojima mogu stajati ceo dan a da me ne odvaljuju noge, nosim dukseve, vunene salove, kape i dzempere...to sam ja...takva sam...samo se tako mogu dobro osecati


Drago mi je da vidim da neko ovako razmislja... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Uniformisanost?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon