www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uniformisanost?!
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ne, ne pratim modu...ne, nisam uniformisana...ne, ne moze me bilo ko ukalupiti...ja imam svoj fazon oblacenja od koga ne odstupam...ne bih se mogla ni oblaciti ni ponasati kao sve ostale devojke...prvo zato sto mi se to sto je u modi trenutno ni najmalje ne dopada...drugo, cak i kada bi mi se dopalo meni to ne stoji...trece, cak i kada bi mi stajalo ne bih se mogla u tome komotno osecati...pricam o minicima, cipelicama i cizmicama koje kao da su pravljene za barbiku, roze bundicama (zaboga!!!) i sl budalastinama...volim farmerke, volim patike, neke cool kickers cipele, cizme sa ravnim djonom u kojima mogu stajati ceo dan a da me ne odvaljuju noge, nosim dukseve, vunene salove, kape i dzempere...to sam ja...takva sam...samo se tako mogu dobro osecati


Slažem se.

Furam svoje - kome se ne sviđa nek' ne gleda.



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravu si majke mi mile.. je l ti se ikad desilo da kupis jaknu i kontas: JEEEEE!!! Jedina sam u gradu sa ovakvom jaknom, a onda se za 3 dana pojavi 1000 takvih jakni i to u raznim bojama... pa to je prosto da povratis!!!! odmah mi se posle toga i ne nosi taj komad odjece , kad znam da svaka 2 djevojka u gradu ga ima!!!
ali sta da se radi???? Sad

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam kako je to... sad za novu godinu su bile obucene jos 2 devojke u istu haljinu kao ja.. i naravno sve smo mi tvrdile da smo prve kupile haljine i da onda jos nije bilo vise "komada" ocih...

_________________
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam svoj stil oblacenja po cemu sam i prepoznatljiva..
Volim da izgledam lepo, ali nisam rob mode i da imam ono sto svi nose.

Ne volim ni ja tu uniformisanost. Mnogi nose stvari samo zato sto su moderne ili skupe, a uopste im ne stoje..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene isto to nervira, kada se pojavi neko novo sr**je...da prostite...

one dlakave chizme..sa visetjim dlakavim jajima od bika..mislim ko ih nnema...!!
ja nemam odvratno je!

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo interesantno...Kad god se otvori neka nova tema sa cinjenicama koje stvarno opisuju masu i 'problem' koji stvarno postoji, svi uvek pisu potpunu suprotnost i ni jedna jedina osoba se ne javi da svojim primerom potvrdi tu cinjenicu.

Nisam rob mode i trendova, ali u mom ormanu ima detalja od svega po malo. I da, kupicu sve ono sto mi se svidja i bas ce me biti briga da li je to trenutno in ili out. Ako me nesto odusevi necu se zgrozavati time sto jos neko moze imati isto ili slicno pa odustati od toga. Necu biti odusevljena ako vidim istu krpicu na nekoj drugoj devojci, ali necu se Bog zna kako ni potresti. Dokle god je meni lepo to sto je na meni i dok se ja osecam prijatno u tome, ja necu imati problem sa tim da li me neko smatra 'uniformisanom' jer devojka iz susedne diskoteke ima istu takvu majcu. Ne opterecujem se takvim stvarima da po svaku cenu moram biti >na taj nacin< originalna jer nikad, ali nikad mi niko ne moze garantovati da slicni komad nece imati jos neko...Osim ako ceo svoj orman ne pretvorim u home-made, a za to nemam vremena. Svoju originalnost cu istaci na mnoge druge nacine, a sto se mode tice pa makar u nacinu na koji nosim tu odecu! Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepota je u posebnosti i originalnosti Wink Kao što čovek/žena Very Happy gradi svoj karakter, stav, mišljenje, tako treba da čini i sa svojim stilom. Hvala Bogu ukusi su različiti Wink , uglavnom se ponosim time što ljudi oko mene zapaze (i često pohvale Wink ) moj stil odevanja i što je prepoznatljiv 8) Svakako, volim da imam unikatnu garderobu ili, pak, neki upečatljiv detalj na sebi Wink Volim perle, bakaran nakit, stil '60-tih, primese orijenta, jako često nosim suknje, mada ima i momenata kada sam u trenerci i patikama Wink (crvenim, naravno Wink ) Unifomisanost je jedno od obeležja nedostatka kreativnosti i vrednosnih kriterijuma Neutral , NE volim, NE smatram lepim, naprotiv Neutral Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Lepota je u posebnosti i originalnosti Wink Kao što čovek/žena Very Happy gradi svoj karakter, stav, mišljenje, tako treba da čini i sa svojim stilom. Hvala Bogu ukusi su različiti Wink , uglavnom se ponosim time što ljudi oko mene zapaze (i često pohvale Wink ) moj stil odevanja i što je prepoznatljiv 8) Svakako, volim da imam unikatnu garderobu ili, pak, neki upečatljiv detalj na sebi Wink Volim perle, bakaran nakit, stil '60-tih, primese orijenta, jako često nosim suknje, mada ima i momenata kada sam u trenerci i patikama Wink (crvenim, naravno Wink ) Unifomisanost je jedno od obeležja nedostatka kreativnosti i vrednosnih kriterijuma Neutral , NE volim, NE smatram lepim, naprotiv Neutral Rolling Eyes


Ovo je vrlo pohvalno iako ja nisam bas takva...ali naravno, svako ima svoje... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Uniformisanost?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon