www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U moj zivot udje Zorka, a volela me jedna Sneza...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: U moj zivot udje Zorka, a volela me jedna Sneza... Na vrh strane Na dno strane

Naravno naslov je sala!

E sad ozbiljno:
Sta kad imate ozbiljnu vezu 3-4-5 godina i u zivot vam useta neka devojka koja vam se svidi i vi budete sa njom, ali ona vas toliko privuce da nastavite da se vidjate sa njom a pritom joj niste rekli za devojku. Devojci ne pricate nista i vodite dvostruki zivot! E sad morate da se odlucite za jednu! Koja bi to bila?
I ako biste se odlucili za ovu novu, sta mislite da li biste se posle nekog vremena vratili staroj ljubavi?



_________________
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada se ne bih vracao ....
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dreamwalker je napisao/la sledeće:
nikada se ne bih vracao ....


A sta ako ti posle izvesnog vremena primetis da ti sa tom novom ne cvetaju ruze, dosadila ti je i sve vise ti se misli vracaju ka staroj..?

_________________
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako.... Ako si vec dovoljno dugo sa jednom devojkom 3-4-5 god u vezi. Sad ako je sve OK u vezi, razumevanje, postavanje pa ljubav i desi se da se smuvas sa jos jednom devojkom. Svaki pocetak veze je zanimljiv, interesantan itd. Sa vec postojecom devojkom si sve prosao a sa novom ti je sve "novo" i interesantno. Moze da bude samo trenutno a i ne mora. Mislim da ne bi to uradio. Mozda bi se vidjao jedno vreme i to je sve... Inace trenutno u mom slucaju nebi tako nesto dopustio. Prvo bi raskinuo sa devojkom pa onda radio sta mi je milo....
Eto toliko.... Laughing
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ne mozes nikoga da pitas. To samo mozes ti da znas.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da je to inividualna odluka... Ali ja kazem... Nikad ne ostavljaj onog koga volis, zbog nekoga tko ti se svidja...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 4:10 am    Naslov poruke: Re: U moj zivot udje Zorka, a volela me jedna Sneza... Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
Naravno naslov je sala!

E sad ozbiljno:
Sta kad imate ozbiljnu vezu 3-4-5 godina i u zivot vam useta neka devojka koja vam se svidi i vi budete sa njom, ali ona vas toliko privuce da nastavite da se vidjate sa njom a pritom joj niste rekli za devojku. Devojci ne pricate nista i vodite dvostruki zivot! E sad morate da se odlucite za jednu! Koja bi to bila?
I ako biste se odlucili za ovu novu, sta mislite da li biste se posle nekog vremena vratili staroj ljubavi?


Dvostruki život? Može, međutim poguban je. Poguban za onog ko ga vodi. A kad dalje razmislim i nije ništa zavidno, niti pošteno takvim životom živeti. Nešto mi nije jasno u tvojoj postavci. Sledeće:
Citat:
...devojka koja vam se svidi i vi budete sa njom, ali ona vas toliko privuce da nastavite da se vidjate sa njom...

Kako budem? Kada budem? Na koji način to misliš? Misliš na jednu noć?
A onda nastavim da se viđam sa njom?
A da se odlučim, odlučim se ni za jednu. Jer ako je početak zasnovan na laži, onda je granica prve sledeće laži, prevare, veoma niska i ... tako u nedogled...
Ukratko. A kada pojasniš, napisaću više.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
dreamwalker je napisao/la sledeće:
nikada se ne bih vracao ....


A sta ako ti posle izvesnog vremena primetis da ti sa tom novom ne cvetaju ruze, dosadila ti je i sve vise ti se misli vracaju ka staroj..?

pa iskren da budem ne zivim za juce vec za danas Laughing
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se zabaljam sa Zorkom , a da u moj život udje Sneža, h---o bi ježa. Ubila bi me Zorka.
A da li bi se vratio Zorki? Pa šta znam... Ima jedna lepa crnogorska pesma koja govori na tu temu, pesma se zove "Nešto mi se pamet pomeravlja".
Ko to zna, emocije su ti čudo i njih je teško kontrolisati.

"Nešto mi se pamet pomeravlja,
stara mi se ljubav javlja,
stara javlja, nova zaboravlja..."

Pusti ti to naslov je šala. Šala, šala, pa vešala...Zorka bi me sigurno utepala.
 
fallen *ANGEL*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma matori ne vracaj se starim ljubavima,furaj dalje

_________________
*SRBIJA NIJE SAKA PIRINCA DA JE POZOBA SVAKA VRANA KOJU NANESE VETAR*
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa Sneza nagazila jeza a Zorka se ne javlja od Utorka... Very Happy Very Happy Very Happy

Ne znam, nisam imao takvih situacija.... Wink
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 30, 2011 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se meni desavalo dugi niz godina... Wink
nikako meni nije bilo jasno...sto se meni nije mogla svidjati samo jedna cura... Shocked
vjerovatno zato sto sam bio kretencina... Wink

kad sam se nasao u takvoj situaciji...tj...na slatkim mukama... Razz
uvijek sam pogresio... Rolling Eyesi izabrao onu pogresnu... Rolling Eyes
poslije mi bude zao... Shocked pa pokusam to da ispravim... Confused
i onda uglavnom ostanem bez obadvije cure... Evil or Very Mad
zato sam to prestao da radim... Wink
cim mi se neka druga svidi...ona prva je ispusila... Wink
to je tako malo potrajalo... Confused i onda sam nas'o sebi pravu curu... Wink
ne bih je ostavio...zbog dvije sasvim nove... i skroz lijepe Wink

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U moj zivot udje Zorka, a volela me jedna Sneza... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon