www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kladionica, tipovi razmisljanja o utakmicama
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
zmajpaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 64

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 3:46 pm    Naslov poruke: Kladionica, tipovi razmisljanja o utakmicama Na vrh strane Na dno strane

Ajd malo o kladionici. Da vidimo ko sta ima u planu da odigra i da malo pomognemo jedni drugima.

 
zmajpaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 64

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedan za danas marsej-st,etjen 0-2, losi su i jedni i drugi nemogu dati gol pa i da nema golmana tako da najbolja opcija od 0-2 jer mislim da cist 1 nece doci cak X2 moze da se odigra
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 5:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo tiket za danas: LIDS 1, CELSI 2, BIRMINGEM 2, FIORENTINA 1, UDINEZE X

_________________
LJUBA
 
zmajpaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 64

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al sam ja omasio ovaj tip
 
zmajpaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 64

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marsej mi i srusio dva tiketa, na od 0-2
 
dialeksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 109

bahamas.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta je tek uradio Ajaks? Bruka...
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odigor sam 6 engleza, i reko ajde onako bezveze da ubacim i lion, i okinu me lion, a englezi nikad realnije nisu usli
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BiiiiP me livingston i kud ga stavih na tiket(4650)
 
delija1c
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2006
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 8:50 am    Naslov poruke: TIPOVI ZA KLADJENJE Na vrh strane Na dno strane

Ajde vidim vaše tipove za kladionicu
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo Rade90srbija da vidim sta tipojes Wink

_________________
I C E M A N
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajmo kladionicari da zaradimo neke pare... Ostavljajte svoje tipove, sigurice, tikete...

U sredu i cetvrtak ima dosta utakmica kup uefa...

Uskoro osatvljam svoj tiket...
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steaua - Sevilja ----------- 2 @ 2.40 ( Sevilja 90% dobija ovu utakmicu. Steaua nije igrala prvenstvenu tekmu od 10. decembra, samo jednu prijateljsku sa Sionom 19. januara. Nema sanse da je u formi )

Braga - Parma ------------ 1 @ 1.90 ( Braga igra fenomenalno kod kuce. Kao domacin nije izgubila jos od 29. oktobra!!! Sa druge strane Parma nije pobedila u gostima od 29. novembra!!! Ocigledno je da ce doci 1 )

Verder - Ajaks ------------ 1 @ 1.65 ( Verder je imao seriju od 9 tekmi bez poraza sve do preproslog kola kada je izgubio od Salkea. Pa je i ove nedelje izgubio od Stutgarta. E vreme je da i njih krene! Zato tipujem 1. Mislim da je Ajaks vise zainteresovan za domacu ligu nego za Kup UEFA )


Ja uplacujem 200 - 300 din
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kladionica, tipovi razmisljanja o utakmicama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon