www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kladionica, tipovi razmisljanja o utakmicama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da me je neko poslusao i uplatio ovo sta sam tipovao. Ja sam bolji za 20 evrica.

Sto se jos neko ne ukljuci u tipovanje? Pomogli bismo jedni drugima. Ja nemam izvor dojava pa tako sve tikete sastavljam sam...

Veceras najverovatnije ostavljam tiket za celo kolo...



_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
n3b07sh4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Feb 2007
Poruke: 1
Mesto: Gde si sada 021? NS brate...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KONYASPOR(8)-BESIKTAS(3) 2

Besiktas je mnogo kvalitetnija ekipa koja se skoro svake godine bori za prva tri mesta, i zbog titule i zbog kupova i zbog UEFA, i zbog Lige Sampiona

TuS KOBLENZ(13)-FC KAISERSLAUTERN(4) 2

Kaiserslautern je od prvog kola pokazao da zeli da se vrati u prvu ligu. Tako da sumnjam da ce smrljavi Koblenz moci da ga spreci u tome, ili bar da ga uspori!

DE GRAAFSCHAP(1)-FORT. SITTARD(17) 1

De graafschap je trenutno jedini kandidat za prvu ligu a F. Sittard pokazuje samo lose rezultate, i bori se za opstanak iako je u sredini. Mnogo nekvalitetna ekipa protiv moze se reci prvoligasa.

LILLE(3)-LYON(1) 1X

Tradicija na terenu Lilla je 6-0-1 u korist domacina!Oba tima igraju u Ligi Sampiona za 5 dana i verovatno su vec mislima tamo.Lille se bori za drugu poziciju,dok je Lion uprkos losim rezultatima,prakticno vec obezbedio titulu.Iako mislim da je Lil daleko blizi pobedu,verujem da ce odbrana Liona izdrzati paklenih 90.minuta!

_________________
Ili jesi, ili nisi... LAV taxi-sta
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aaa ne, jel znash proshle godine koja ootakmica mi je uj*bala tiket za 100 evrica, aaa??
Beshiktash - Konyaspor
-----------------------------------------
Konjine nisu imale ni jednoo pobedoo u gostima u prolecnom periodu i onda doshli kod Beshiktasha u goste i paffffff
Pobedile konjine Beshiktash 1-0 u gostima...ovo ne igram iz principa Evil or Very Mad


Arsenal - Blackburn 1 @ 1.50
----------------------------------------
Blackburn nije pobedio nijedan tim iznad njih na tabeli josh od 26. Decembra ( LIverpool) a da ne pricamo o ocajnim igrama u gostima...a o odnosu snaga mislim da najbolje govori njihov duel 13. januara kad je Arsenal pobedio 2-0 u gostima...ako nekome zatreba utakmica da pojaca tiket zna shta da igra Wink


A sada vozic lige na koju najvishe volim da se kladim Laughing Bundesliga

Frankfurth - Sttutgart 2 @ 2.20
-------------------------------------
Iako ne briljiraju u gostima posle pobede nad Schalkeom 4-1 mislim da im jedan Frankfurth nece predstavljati veci problem Laughing


E sada ovu cu najverovatnije izdoovati, ali neka, nishta nije sigoorno, ali ovo je najmanje
Dortmund - Gladbach X @ 3.10
---------------------------------------

Monchengladbach je za razliku od Dortmunda osvojio izuzetno vazne bodove koji ce im pomoci za izadju iz zone ispadanja...ovi bodovi su jednako vazni i jednima i drugima ali ipak mislim da ce Gladbach dati vishe

I evo josh jedne
Werder - Hamburg 1 @ 1.85
-----------------------------------
I pored tradicije i dva poraza u nizu Werdera 100% tvrdim da jedan majushni Hamburg nemoze uzeti ni bod a kamoli neshto vishe




I josh jedna preporuka, utakmica koju treba zaobici u shirokom luku je Wolfsburg - Schalke ...losha tradicija, Schalke vec 4 sezone ne uspeva da pobedi Wolfsubrg u gostima Wink Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mog tiketa:

Nansi - PSG ------------------- 1 @ 2.3 ( Ovaj mec igram isklucivo zbog Nansija jer mi je najomiljeniji klub iz francuske. Naravno svima je poznato kako Nansi igra kod kuce... Jeste da je u poslednje vreme malo zakocio ( od 9 tekmi samo jedna pobeda! ) ali mislim da je vreme da se vrati na stare staze i zato igram keca )

Sevilja - Atletiko Madrid ------ 1 @ 1.90 ( Sevilja dolazi 99%! Sve je na njihovoj starni. Nisu izgubili kod kuce od Atletika vec 8 godina!!! ( Mozda prestignu Zvezdu Very Happy ) Sevilja ima skor od 8 - 1 - 1 kao domacin u prvenstvu i to dovoljno govori kakav im je tim. Sad u cetvrtak su pobedili Steauu 2 : 0 u Rumuniji. )

Verder - Hamburger ---------- 1 @ 1.65 ( Kao sto rekoh vreme je da i Verdera krene. Pobedili su Ajaks u Kupu UEFA, sledeca zrtva je najlosija ekipa Bundeslige - Hamburger. Mislim da Hamburger nema sta da trazi u ovom mecu, Verder mora da se vrati u borbu za titulu. )

Valensija - Barselona ---------- 2 @ 2.50 ( Barsa mora da pobedi kako bi zadrzala prednost od 3 boda nad Seviljom koja igra odmah po zavrsetku ove utakmice. Cini mi se da je Valensija vise okrenuta mecu protiv Intera u LS. U duelima protiv Barse, Valensija kao domacin ima skor od 2 pobede i 4 poraza, sto nije ni malo dobro. )


Uplata na ovu kvotu je od 100 do 300 dinara.


Srecno svim kladionicarima ovog vikenda i da se lepo oparite...

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa!!! Ovaj vikend je bio koban po kladionicare...

Sve je krenulo naopako kad je Verder izgubio od Hamburgera. Po meni je to bila najava za los kladionicarski vikend...
Da ne pricam o Barsi, Ajaksu...

Bice bolje za Ligu Sampiona...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaa...meni je proshao samo jedan singl tako da sam na nooli..



p.s. Tradicija sa Konyasporom se nastavila...bar to sam znao da nece doci 2jka Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
mishelbu2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2006
Poruke: 69
Mesto: bu2

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: 1 Na vrh strane Na dno strane

poziv sa sve
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za veceras i sutra vece:

Barsa - Liverpul --------- 1 @ 1.60
Inter - Valensija --------- 1 @ 1.80
Porto - Celzi ------------- 2 @ 2.05 ( Mogao bi nekim cudom i Porto da pobedi minimalcem )
Lil - Mancester ----------- 2 @ 2.00 ( Mada imam osecaj da ce ovde doci X )
Seltik - Milan ------------- X @ 3.00

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

real-bayern 2
inter-valencia x
barsa-liverpool x
porto-chelsea 2
lil-manchester 2
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj mali vikend je bio katastrofa! Ne bih da komentarisem sinocne tekme Lige UEFA...

Zao mi je samo sto su Nansi i CSKA ispali...

Veceras ostavljam tiket za celo kolo
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel sme neko da prognozira derbi? Smile

Ja tipujem da ce biti X.Kakve su Vase procene?

_________________
Master
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam DELIJA do koske i veliki sam optimista ali se plasim da ce Zvezda ovaj derbi izgubiti...

Ne znam zasto ali imam takav osecaj. U najboljem slucaju da ce biti X


Evo mog tiketa za celo kolo:

Liverpul - Sefild Jun. ---------- 1
Bajern - Volfsburg ------------- 1
Lion - Soso --------------------- 1
M'Gladbah - Verder ------------ 2
Fiorentina - Empoli ------------- 1
Roma - Redjina ----------------- 1
Udineze - Parma ---------------- 1
Barsa - Bilbao ------------------- 1
Gimnastik - Valensija ----------- 2
Beira Mar - Porto ---------------- 2
Antalija - Fenerbahce ----------- 2

Ovo je cisto nalupan tiket za 50 dinara...
A odigrao sam 11 meceva jer u Premier kladionici se dodaje na 11+ meceva bonus od 30 %...

Very Happy

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kladionica, tipovi razmisljanja o utakmicama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon