www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vaša prva tuča
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa mojom "najboljom"drugaricom.pre dve godine.uf,bas sam je prebila. Mad


_________________
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...nisam se potukla niti se jednom...A bome niti nemam namjeru...Zašto bi se ja počupala s nekom i ostala bez pola kose, sa šljivom na oku i možda bez zuba???! Mr. Green
Pogotov mi ne pada to na pamet radi nekog dečka...Nijedan nije vrijedan moje šake...Ali, da mene neka napadne i da me krene tuči, e pa to je druga priča.... Mr. Green

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam se jos tukla ni sa kim... i nadam se da necu Laughing

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm... Pa, kao klinka sam bila mirna, tako da tu nema nesto extra, osim pomalo s bratom... Jednom sam decku, tad vec uveliko bivsem, raspalila samarcinu, i time mu napokon vratila za jedan njegov... Confused A, nedavno sam takodje raspalila samar "drugarici"... Nedavno... Dobro, ima par meseci... I, mislim da je to sve... Smile

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar se znate tuci mati mila, pa to se zove vuknjava za kose i mlataranje rukama

ANEX

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh...Samo jednom i to pre tri godine.
U tolikoj meri sam bila isprovocirana (Cura me zgrabila za jaknu i bukvalno podigla sa stolice u kaficu. A mene je bas 'tesko' ovako sitnu podignuti), da sam je refleksno zviznula glavom. I to pravo u nos i zube.

Samu sebe sam iznenadila Rolling Eyes ... Kao klinka sam trenurala kik box, i nikada nisam zapala u slicnu situaciju. Nadam se da vise necu. Posle mi bilo zao cure...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh,pa kud svi tu i ludi "Mujo"..pa hajd Very Happy
gdi cu ja ako ne u sobu gde se cure tuku Very Happy kako drugacije da vam se predstavim. Ipak ja to malo da vas zaplasim. Nego da pocnem, kao i mnoge od vas i ja sam se "lemala" kad sam bila klinka. Eh,kakve to makljaze behu,kad se samo setim. Odrastavla sam u "kraju" gde su se i devojcice i decaci nekako zajedno "zdruzili" u komunu pa nam bese lepo,ali zato kad "tuca" zapocne-e ne zna se onda ko koga lema Razz
Ali kad smo malo porasli-proslo nas i to ludilo!
pa,toliko za sad..
i da , dobro vam dosla:) 8) Wink
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne racunam blizu i dalju rodbinu,"potukla" sam se samo jednom
ta devojka mi je dirala sestru,pa sam joj onako ljudski odvalila samar (ostala mi je i modrica na nadlanici) a ona je pala kao sveca
nije da se hvalim ali imam tesku ruku :smoker:

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 6 godina u školi, kad mi je neka cura rekla da ja nisam dostojna bit sestrična svojoj sestrični. I onda kako smo imale duge plave kose počupale smo se. Došla učiteljica i držala nas pet min za uši pred cijelim razredom i očitala bukvicu Embarassed Embarassed Embarassed
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,u prvom razredu,sa najboljom drugaricom,sve u svemu oko nekog
bez~veze decka,udarale smo se,grebale(i danas imam oziljke),cupale za kosu....

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm.. Kad sam bila mladja ja i brat smo se uvjek boksali.. Odavno nismo imali ono nashe ganjanje po kuci, di jedno drugog lupimo pa bjezimo! Sad on vishe kao boksa po zraku meni iznad glave, al to obicno prodje sa recenicom " ajd ne mashi tu, prashinu dizes".
A zadnji put kad sam se "pravo" pobila je bilo kad sam bila 14 g. I to sa jednim deckom!?
Neki albanac: Bilo nas tri cure i sjedile i smijale se ko koze. Njemu valjda smetalo i dodje covjek i uhvati me rukom za vrat i kaze "Zacepi!".. Nesjecam se puno poslije toga sta je bilo, jer me je bjes bio uhvatio, samo se sjecam da sam mu psovala na sve moguce jezike koje znam i neznam, cak i na albanski?! Zavrsilo je, da su ga ucitelji morali otimat od mene. Dobijo je nogu u "familiju" i nije mogo hodat jadan. Zao mi ga danas! Sjecam se da mi je prijetio da ce mi vratit batine al taj match se josh nije odigrao Laughing ..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potukla sam se negdje u 5 osnovne i to sa jednom curom iz razreda koja je već onda imala negdje 80kila....Bila je niža od mene, a okrugla kao loptica Laughing Laughing Uglavnom imala je šaku ko Mike Tyson ahahahah.... Budući da sam ja bila veliki živac kao dijete(a i sad sam kad mi netko digne tlak), ona je nešto počela izazivati...A ja ni dva ni tri i puf u glavu Very HappyVery HappyVery Happy Al bome kad se ona mene dohvatila takva ogromna dobro da me nije ubila Very Happy Ja sam naspram nje bila mala ko miš jer je ona baš bila ogrooomna Very HappyVery Happy Uglavnom mi se tukle dok nije došla učiteljica koja je pozvala pedagogicu, a pedagogica je pozvala roditelje....
Meni je došao tata, a toj curi mama.... I mama od te cure je rekla da ja maltertiram njenu kćer...Na to je moj stari poludio i rekao joj da kako ću ja maltertirati njenu kćer pa tri puta sam manja od nje...Pedagogica se onda umješala, počela je neka velika svađa i stari je odjurio iz škole i rekao pedagogici da ga nikad više ne zove zbog takvih gluposti Very HappyVery HappyVery Happy

Nakon toga nikad više nije bio u školi...Čak sad kad sam u srednjoj školi, molim ga da nekad ide on umjesto mame (mama više poludi kad vidi ocjene, a tata se baš ne zamara s tim), ali nema šanse Very Happy Hahahahaha Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> vaša prva tuča Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon