www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čime vas je dragi najviše dirnuo?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Čime vas je dragi najviše dirnuo? Na vrh strane Na dno strane

Dakle......Volim slušati ovakve priče jer mislim da se meni to nikada neće diogoditi...Uvijek naletim na nekog dečka koji misli samo na sebe i za sebe...Eto, pa bih htjela čuti događaje kojima su vas vaši dečki najviše raznježili, iznenadili, rasplakali od sreće i tako.... Very Happy

Hvala vam Smile


 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi je doneo Arturicu za rođendan!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je moj najvise obradovao i iznendio kada mi je dao za rodjendan prsten sa velikim svarovski kristalom!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise me je dirnuo....hmmm...mnogo puta,ali onako bas kad je isao u vojsku pa je na njegovom ispracaju uzeo mikrofon i otpevao mi pesmu....

_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene je najvise dirnuo u trenutku kada mi je prvi put otvoreno rekao koliko mu je stalo do mene. slusala sam ga i nisam vjerovala da se to meni desava...samo sto se nisam rasplakala... Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada nije otisao na utakmicu za koju je narucio karte mesec dana unapred, samo da bi meni pravio drustvo dok sam lezala prehladjena u krevetu.

_________________


Poslednja prepravka: tamara_blabla datum Sub Jun 02, 2007 7:42 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. put - kada mi je drhtavim glasom rekao da sam sav njegov svet...
2. put - kad je putovao 28 sati da bi došao do mene...
3. put - kada je našao način da mi pošalje najlepši buket crvenih ruža koji sam ikada videla (za rođendan), iako živi daleko od mene...
.
.
.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufffff dao mi Kursadzije da gledam on zna kako ja to volim.... Mr. Green Laughing
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je iz Beca, gde je inace bio zbog utakmice i u karantinu, uspeo da dodje na pola sata, bude sa mnom i vrati se...svakodnevna iznenadjenja i ne racunam...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad je donio bocu šampanjca kod mene u stan i rekao da ugasim mobitel i sve 8)
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad mi je šaputao neke riči Mr. Green Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romantičnom vecericom i onime sto je poslije sljedilo

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Čime vas je dragi najviše dirnuo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon