www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čime vas je dragi najviše dirnuo?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvao me je da dodjem kod njega, da je bolestan i ja sam odjurila..
Na vratima me je sacekao, vezao oci i odveo u njegovu sobu u kojoj je bilo milion belih ruza i jedan veliki buket crvenih i u sredini sobe je bilo veliko srce sa svecama koje su gorile i napisao je " Moje srce gori za tobom"



_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo puta,a posebno kada mi je jos pre....nesecam se vise poklponio lanac i krst

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on zivi na drugom kraju drzave, pa kad je nekoliko puta iz cista mira dosao jer nije mogao izdrzati da me ne poljubi, dodje na par sati iznenada samo da me malo izljubi,to mi je preslatko


i kad je kleknuo s prstenom i popratnim govorom Rolling Eyes

_________________
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednje sto je uradio je bilo prije par dana, sredjivao dvoriste i cvijece i ubrao mi je ruze i donio. Sreca moja slatka

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahhh cime sve nije...mada kad predlozi da provedemo ceo dan skupa
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad je nakon sto smo prekinuli rekao da ce me zauvijek voljeti i kad je rekao mojoj frendici da pazi na mene....ah.... Crying or Very sad

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogim njegovim porukama, koje ja ne ocekujem, bar ne u tom trenutku... Zato je i moj... Divan, cudan, jednostavno moja druga polovina

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto je on u vojsci,zadnji put tj. prosli vikend kad je dosao me je iznenadio tako sto me je pozvao kod sebe i upalio je oko 10-ak mirisljavih sveca i poklonio mi plisanog medu Embarassed

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
nista_pametno
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2007
Poruke: 290
Mesto: wherever the rhythm takes me

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pricam o (svom) proslom vremenu. . . 1. prvo V.T. na najzbunjeniji nacin na svetu
2. home made diner by him,svece. . .
3. grafit za moj rodjendan
4. kraj veze i on mi govori da sam za njega jedna u milion
p.s. ni ja nisam verovala da se takve stvari dogadjaju ali. . .zatvori oci i otvori dusu. . .Dum spiro spero!
 
poznata, viđena, slavna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesmica sastavljena samo za mene.romantika.
 
MEDOLINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 48
Mesto: SUBOTICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa u zadnje vreme bas nista!!! vata ga klimaks.... i zato sam mnogo tuzna

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stalno me iznenadjuje nekim sitnicama...sve sto uradi je divni...salje mi stalno neke pesme...kad u klubu pusta muziku obavezno bar jednu pesmu posveti meni,po najgorem mogucem vremenu dolazi cak u NS da bi se videli i obasipa me ljubavlju i paznjom...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Čime vas je dragi najviše dirnuo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon