www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čime vas je dragi najviše dirnuo?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on mene dirne samom svojom pojavom i samim svojim prisustvom pored mene pa čak i onda kada oboje sjedimo jedno pokraj drugoga i ćutimo

dirnuo me ušašvši u moj svijet



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
on mene dirne samom svojom pojavom i samim svojim prisustvom pored mene pa čak i onda kada oboje sjedimo jedno pokraj drugoga i ćutimo

dirnuo me ušašvši u moj svijet


Potpisujem kao da su moje reci...

_________________
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi je kupio ogromnog plisanog magarca i prsten kao znak paznje Very Happy

Kada mi je done dorucak u krevet, i napisao na sendvic VOLIM TE!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vampirela je napisao/la sledeće:
mene je najvise dirnuo u trenutku kada mi je prvi put otvoreno rekao koliko mu je stalo do mene. slusala sam ga i nisam vjerovala da se to meni desava...samo sto se nisam rasplakala... Laughing


takodje... Smile
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mene zadnji decko(sad mi je ex) Laughing me je dirnuo recima,a posebno cvece sto mi kupio,on mi je prvi sto je napravio taj gest...dobijala sam sve razne poklone ali cvece nikad do sad... Wink


Poslednja prepravka: Francuskinja datum Sub Okt 27, 2007 11:49 am; ukupno izmenjena 1 put
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dirnuo me jedan poljubac, jedan snazan zagrljaj, uzdah i najsladji osmeh Very Happy Very Happy Very Happy (uh i sve to odjednom-wooow, ne znam kako sam prezivela Mr. Green )
 
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago vama......ja uvek naidjem na neke koji nisu veshti na rechima niti su romantichni.........ali valjda ce se i meni zalomiti kad tad........

_________________
Samo opushteno.........
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dirne me svakim osmehom i svakim sjajem u očima. Dirne me svojim delima. Reči su prazne, i na njih sam naučila da ne obraćam pažnju, ali silina zagljaja i slast poljubaca ne mogu da te prevare.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dirnuo me svojom iskrenošću, time što se nikada nije ustručavao da mi pokaže koliko mu značim i koliko mu je stalo i što sam mu uvijek ispred svih...najljepše se osjećam kada me nježno zagrli, pomazi po kosi i kaže koliko me voli...

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je preksinoc zaplakao jer se plasi da cemo raskinuti ,prvi put sam ga videla da place pa sam i ja kao debil plakala... Sad

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

time sto mi je rekao da me voli...

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A iako nije morao to napravit dok sam bila tamo, bio je isuviše i ovako drag, što ćeš, on je eto napravio pravi ulet Smile Brodićem do doka pa na plažu gdje je bilo par jastuka, boca vina i pogled na pučinu i narandžasto sunce. ja sam buljila u taj pogled a on u mene, haha Mr. Green znala sam da je imao puno radit taj dan, i ja sam isto ali je rekao da je takvo nešto čekao danima i da nije htio da me pusti da odem a da ne provedemo takvo veče. eto, ume ti čovjek probuditi romantiku, pa to ti je Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Čime vas je dragi najviše dirnuo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon