www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

" pravi prijatelj "
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li postoji pravi prijatelj? Ili se ljudi samo zavaravaju time?
da
77%
 77%  [ 14 ]
ne
22%
 22%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 18

Autor Poruka
psih0
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 22
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: " pravi prijatelj " Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta je ovo ali za nedelju dana su me ispalia 2 "druga" !!!!!
Sta je bre ovo? Kako prepoznati pravog prijatelja?????
Embarassed Embarassed Embarassed



_________________
nije zvaka za seljaka
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako prepoznati pravog prijatelja???
Pa, prijatelj se u nevolji poznaje, a ne onda kad treba da lumpuješ i piješ sa nekim u kafani.
Pravi prijatelj ti je neko tek onda kad pojedeš džak soli sa njim, kao što kaže poslovica narodna.
Možeš i posle kratkog vremena da nekoga svrstaš u prijatelja, ako se pokaže i dokaže prema tebi kad ti je najteže.

_________________
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,pravi prijatelji postoje...to govorim iz iskustva!I slazem se sa drzite lopova,prijatelj se u nevolji poznaje,ali ne samo u jednoj nevolji....nego u vise nevolja...moje najbolje drugarice su bile sa mnom kroz sve i svasta(ili sam ja bar tako mislila),mogla sam zivot da dam za njih....verovala sam im...,ali doslo je do jednog dogadjaja,kada su me sve izdale...osim jedne.Tada sam shvatila da je ona najbolji prijatelj.

P.S.Nikada se nemoj druziti sa nekim,samo zato sto je popularan u drustvu!Slusa istu muziku kao ti,voli sve sto i ti volis,mrzi sve sto i ti mrzis...svi ga obozavaju....pa sta?To neznaci da je pravi prijatelj...da bi saznao ko ti je pravi prijatelj,moras da prodjes sve i svasta!Tvoj najbolji prijatelj moze biti neko za koga si se najmanje nadao da ti je prijatelj,a ne neko ko je svo vreme,imao lazno lice,neko , koga si ti smatrao velikom osobom....

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da postoje! Ali ne treba ih na silu tražiti ili se bedačiti ukoliko izgubiš jednog od njih. Samo onda kad se desi nešto loše, kad se nađete zajedno u nekoj težoj situaciji - tek onda možeš skontati da li ti je prijatelj ili ne! Samo onda kad će i u tri ujutru biti spreman da dotrči do tebe i ti do njega, i kad se i raduje i plače zajedno sa tobom, pomaže ti u svemu, bez imalo zavisti - to je prijatelj.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 5:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto sam starija, sve manje vjerujem u prijateljstvo, a sve vise u porodicu...

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja glasam za to da postoje!

Po meni nije prijatelj samo onaj koji ce da pomogne u nevolji...Mnogo ljudi ce biti tu u tim trenucima, ali od te grupe ljudi oni kod kojih se ne javi zavist kad smo srecni - e to su prijatelji.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
sto sam starija, sve manje vjerujem u prijateljstvo, a sve vise u porodicu...


I ja. Ali ipak imam nekoliko prijateljica za koje znam da su uvijek uz mene

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stara prijateljstva se jos i nekako drze a nova...e,to je prica za sebe. Danas retko ko hoce da unese sebe u prijateljstvo. Sve je to povrsno i puca cim naidje na najmanji problem...
 
psih0
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 22
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: asdf Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam e bas ste mi pomogli !!!! Mad

_________________
nije zvaka za seljaka
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mislila da postoje pravi prijatelji,danas...posle toliko suza i bola a uteha prijatelja:"Nije mi te zao sto places zbog njega,evo proslo je vec godinu ipo dana...sama to sebi radis,ti si GLUPA(???pijatelj?)sto ga jos volis,mozes da ga zaboravis ali neces..."
Shvatila sam da jedino sama sebe mogu da razumem...Pijatelji su varka!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravi prijatelji postoje.
Ali trebas biti dovoljno zreo da shvatis ko ti je pravi prijatelj. Wink

Vecina mladih smatra pravim prijateljima osobe koje ih podrzavaju u svakoj gluposti, koji nikad nece iznijeti suprotno misljenje...osobe koje ce im ici niz dlaku, koje se savijaju kako vjetar duva...a kad naidje prva oluja odnijece ih (te nazovi prijatelje), a oni ce ostati sami sa svojim problemima...

Prosto, prijateljima najcesce smatramo osobe koje nam govore ono sto zelimo cuti, a ne iskrene osobe. Tu je greska!

Kao mladja cesto sam se nasla u situaciji da me prijateljica smatra "manje dobro prijateljicom" jer sam iskreno govorila ono sto mislim, a nisam govorila ono sto ta osoba zeli cuti i ulagivala se kao neke druge.
Na kraju kad bi nastali problemi te "uvijek spremne za ulagivanje prijateljice" bi nestajale i ogovarale tu osobu, a ja bih bila tu da se moze isplakati na mom ramenu.

Jednom sam rekla prijateljici da njen dragi (ozenjen covjek, otac 2 djece) nikad nece napustiti svoju zenu, da nju samo vuce za nos i krade joj mladost.
Prije nego sto su se oni upoznali on je vec "bio pred razvodom", a tek kad je nju upoznao...da ne pricam...ionako tu zenu ne voli, oni zive u istom stanu, ali vec dugo ne zive kao supruznici, htjeo se razvesti od nje, a onda je upoznao moju prijateljicu i "razvod je prosto vec gotova stvar"...
Naravno, ni nakon pola godine ili vise situacija nije bila nimalo "razvedenija", a izgovori su mu bili sve gluplji i gluplji.
Inace tip je ljigavac prve klase, pun sebe i uvijek spreman na podsmijeh i izrugivanje. Tako je "u sali" cesto spustao toj mojoj prijateljici i izrugivao joj se.
Ona je nakon moje iskrenosti odlucila da se udalji od mene i okrene osobama koje su joj govorile kako je ona bolja riba od njegove zene, kako je ona divna, bajna, krasna, a njegova zena jadnica...
Kad su se i njoj otvorile oci dosla je pokajnicki nazad.

Filicka, mislim da je tvoja prijateljica mozda sve grubo srocila (ili si ti to nama prenijela u ogoljenijoj i grubljoj verziji ?), ali u pravu je.
Trebas nastaviti svoj zivot!
Zar mislis da je pravi prijatelj onaj ko napola slusa tvoje jadikovke, a u sebi misli "jao jeste gnjavez, opet o njemu, kako joj se samo da...uh kako su dobre cizme u onom izlogu...", a onda ubaci u tvoju pricu koji uzdah razumijevanja (a ustvari uzdise jer davis sa svojim neprestanim kukanjem o njemu), onda doda par efektnih recenica kako je on kreten kad ne vidi kako si ti super osoba, kako mu je nova cura glupaca, kako je ruzna i kako je jadnica...
Pravi prijatelj i jeste tu da te trgne, da ti kaze da pretjerujes onda kad zaista pretjerujes, da te podrzi u onom bitnom i osvijesti da ne ides glavom kroz zid kad se radi o nebitnim stvarima.

Najveci problem i najveci neprijatelj u prepoznavanju pravih prijatelja smo upravo mi sami, tj. nas vlastiti ego.

Ja imam prijatelje pred kojima mogu biti ono sto jesam, koji ce me pohvaliti u onom u cemu sam dobra i kritikovati ono lose kod mene (ne zlurado, vec dobronamjerno, iz zelje da to popravim i budem bolja osoba).
Kad dobijem kritiku znam da je dobronamjerna, a isto tako kad kritikujem nesto znam da ce oni znati da je to iz najbolje namjere. Ne ustrucavam se biti iskrena pred svojim prijateljima i zelim da oni budu iskreni prema meni bez ustrucavanja.

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sićan se kad mi je baba uvik govorila da ne postoje pravi prijatelji..vec samo poznanici...Djelomično je i bila u pravu! U svojin 18 god...toliko me ljudi razočaralo..koji su se samo pravili "najboljim i pravim prijateljima" tako da opreznije biran prijatelje...al uvik ima baren jedna osoba kojoj se moze povjeriti, kojoj mozemo reci sve da olakšamo dušu..a ta osoba je ..taj najbolji prijatelj /ca ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> " pravi prijatelj " Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon