www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealan polovnjak do 5000e
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Re: hyundai Na vrh strane Na dno strane

doktorsrle je napisao/la sledeće:
za te pare mozes kupiti solidnog japanca - hyundai sa malo predjenih kilometara, ekstra su a i kvalitetni za održavanje


hundaj ti nije japanac Smile

Moze nac civica 96-98 HB 1.4 ili 1.5 Vtec...solidan auto a sto se tice motora nemora se bojat kilometara!
Nissan almeru, toyotu corollu....


 
igor0000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2007
Poruke: 86

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da se zaleces,za te pare mozes da kupis neki manji auti 2000 god (clio,corsu,fiestu...) to su ipak mladji automobili,jeste BMW kvalitetniji ali je ovo 5-6 god. mladje.
Razmisli dobro!
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igor0000 je napisao/la sledeće:
Nemoj da se zaleces,za te pare mozes da kupis neki manji auti 2000 god (clio,corsu,fiestu...) to su ipak mladji automobili,jeste BMW kvalitetniji ali je ovo 5-6 god. mladje.
Razmisli dobro!


Mislim da je u pravu Igor, bar delimicno... Wink A posebno da napomenem iz licnog zivotnog iskustva Smile ne zaleci se burazeru uopste...polako!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
sarjann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd/Muenchen/

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako si u srbiju onda clio 1.5 dci 2002. ako si preko onda za te pare uzimas golfa 4 1.6 99. ili 2000. opusteno. Clia mi ima drugar i radi auto-skolu sa njim, ima oko 200000km predjenih a auto kao nov...
Golfa ja vozim, imam gti-a iz 99. i prezadovoljan sam, nagurao sam 150000km bez bilo kakvih problema.. Naravno menjao sam set kvacila i amortizere pre mesec dana ali to je smesno....
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj predlog i definitivno se ne bi pokajao...BMW e36 318 i + Plin..i imas atraktivan auto..ne verujem da je bas mnogo skup za odrzavanje (cima stranac kosta oko 1700 eura) znaci delovi ne mogu biti preskupi...bolje njega nego za te pare gofa3 ...mada dao si predlog i audi 100 c4...smatram da ni to ne bio los izbor uzmes ga u verziji 2.0 i i ubacis gas i ne mislis..registracija ispod 20000 dinara a auto je kao tenk..pa ti sad izbiraj..mani se mladjih konzervi kao sto su punto,fiesta,korsa,.....sve su to krsevi...znaci BMW or AUDI Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste lepo voziti Audi-ja i BMW-a ali...hmm...ipak mislim da su malo skuplji za odrzavanje...
Misljenja su razlicita i ja mislim da je najbolje uzeti nekog Punto-a '98, '99 godiste...Auto je bas fin, ne trosi puno, pouzdan je, nije skup za odrzavanje i popravke...

_________________
Master
 
aleksagi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Jeste lepo voziti Audi-ja i BMW-a ali...hmm...ipak mislim da su malo skuplji za odrzavanje...
Misljenja su razlicita i ja mislim da je najbolje uzeti nekog Punto-a '98, '99 godiste...Auto je bas fin, ne trosi puno, pouzdan je, nije skup za odrzavanje i popravke...


Sve to stoji al je kao kanta..tj kao kockica malo veci od yuga..a audi 100 c 4..rekoh ja kao tenk ...mislio sam na velicinu automobila..komfor..udobnost ..na bezbednost....jednostavno sila na putnu kao i BMW e 36 318i a ni audi ni BMW u 2.0i verziji ne trosi vise od 10-12 litara plina normalne voznje.. a moras priznati atraktivnija su obojica od punta iako je punto 5-6 godina mladji... Wink Wink
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, u pravu si za sve sto si rekao za ta dva automobila ali ja sam mislio na neku "ekonomicnu" stranu nakon kupovine... Smile (odrzavanje, potrosnja, delovi...i tako to Wink )

_________________
Master
 
sarjann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd/Muenchen/

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon svih ovih tekstova napisanih... Nakon svih ovih odgovora... Sta je covek kupio uopste i da li je kupio auto? Idea Bas me interesuje. Da vidim i koga je na kraju ''poslusao'' i sta misli o izboru...
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Da, u pravu si za sve sto si rekao za ta dva automobila ali ja sam mislio na neku "ekonomicnu" stranu nakon kupovine... Smile (odrzavanje, potrosnja, delovi...i tako to Wink )


pa pazi ovako Rile (moj odgovor je pod nickom aleksagi)nije punto bas jeftin za odrzavanje..pogotovu ako ga teras u servis...(primer mog komse:remenica od aleternatora 4970 din Shocked Shocked )i tako neke sitnice nisu bas jeftine (stradao kompjuter na puntu 1,4 benz 350 eura polovan Shocked Shocked ) a da kupis kompletnu audi 100 c4 stranca ne moze biti vise od 1200 eura...kazem ti samo nije punto bas tako jeftin za odrzavanje..cak je iz mog ugla gledanja jeftiniji audi ( zivim u Sapcu a Sabac je pun delova) mada ima i na audiju skupih stvari...naravno...jednostavno to je stvar ukusa Wink Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tema je odlična šta više fenomenalna, ali mene konkretno interesuje idealni polovnjak do 2000 eura, a da pri tome nije jugo ili neki zastavin auto. najviše bih voleo nekog nemca npr. opela ili golfa.
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daliborvucko je napisao/la sledeće:
tema je odlična šta više fenomenalna, ali mene konkretno interesuje idealni polovnjak do 2000 eura, a da pri tome nije jugo ili neki zastavin auto. najviše bih voleo nekog nemca npr. opela ili golfa.


Moja preporuka ti je sledeca a to ti govorim kao limar..bezi od Opela...obavezno...Opel je zivi krs,kadet,korsa,vectra..naravno sve do 93' godine,noviji opeli su kvalitetniji)bezi od toga..znaci veliki su krsevi..a pogotovu limarijski...znaci izvarili smo ih nema im broja..pragovi,rubovi,pod...katastrofa kad nam stigne kadet dodje mi da se ubijem... eto toliko sto se tice opelove limarije,a sto se tice motora i mehanike sve je ok!!Moj savet ti je da do 2000 eura kupis Golfa 2 1,6 benzinca..i da ugradis plin..ili da kupis sa ugradjenim plinom..za nase standarde to ti je najbolji i najjeftiniji auto sto se tice odrzavanja..(vozim ga vec 4 godine i mogu ti reci da uopste nije skup sa opravke) a i Limarija im je extra 1000x bolja od Opela...a sto se tice mehanike delovi su dzabaka...kako polovni tako i novi(moj savet su ti polovni delovi..(kvalitetniji su od novih a novi su vecinom turski....naravno novo stavljas sta nemas polovno.........)eto od mene toliko:wink:

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Idealan polovnjak do 5000e Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon