www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Stalo mi je do obojice/obe!"
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: "Stalo mi je do obojice/obe!" Na vrh strane Na dno strane

Raselov zakon (Marfijev zakon u ljubavi)

Uvreženi moral isključuje mogućnost da vas neka osoba neodoljivo privlači dok istovremeno gajite čvrsta osećanja prema nekoj drugoj. Svi znaju da je to pogrešno.

Da li se slažete sa gore navedenim?

Da li se pronalazite u tome...?



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa lepo je to ali kako da objasnim devojci da je volim bas isto onoliko koliko i onu drugu i da necu moci da se vidim sa njom jer sam se dogovorio sa onom drugom, i da ne mopgu da je nazovem onog trenutka kad se njoj cefne jer pricam sa drugom Very Happy
Lepa teorija ali tesko ostvariva!
 
B@jk@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 1
Mesto: 21000 Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: nemam pojma Na vrh strane Na dno strane

[I]ja se vidjam s nekom devojkom koja ima decka 3 god,bili smo u vezi 4 meseca pre izvesnog vremena. me ni je stalo do nje, a ona kaze da je i joj do mene,ali tu je i dalje decko. malo sam rastrzan,ne znam u sta da verujem,vidim po njoj da joj nije bas svejedno,ali se nista ne menja. ona je i dalje u vezi s tim deckom. ona tvrdi da ga ne voli,samo ja joj nista ne verujem. presla je preko dosta cega,mojih gluposti i svega,a i provera,znam da joj je stalo,ali ne znam koliko. pa ja muvam sta stignem da nadjem nekoga da je zameni. tako da navedeni citat,pa nije bas tacan. ako neko ima savet neka ga posalje na
bajcic_nenad@yahoo.com

_________________
Ludo burazeru!!!
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to sve lepo resavam... Moj momak zna i kada sam zaljubljena u drugoga i kada sam sa jos nekim/om u vezi. mi to jako lako resavamo. veza nam je fantasticne. nikada se ne svadjamo. nikada ne ljubomorisemo. puno pricamo i jako pazimo jedno na drugo. imamo dosta razumevanja, strpljenja i ljubavi jedno za drugo. sada cak zajedno izlazimo sa ljudima sa kojima sam se ljubila ili to jos uvek radim. cak su se moj momak i decko u koga sam bas jako bila zaljubljena (i to sam se zaljubila dok sam vec bila sa sadasnjim momkom u vezi) svideli jedan drugom i proveli veci deo zurke pricajuci jedan sa drugim. obojica su trazila da cesce izlazimo zajedno. gr8 Very Happy
Ne valja taj gore navedeni zakon!

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ gde si ih nasla?! Kod mene bogami taj film ne bi gledala Laughing
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
^ gde si ih nasla?! Kod mene bogami taj film ne bi gledala Laughing

na tribinama, seminarima i protestima i sastancima i u raznim organizacijama Laughing
moj momak je stariji i prilicno je liberalan i sam zastupa ideologije koje veruju u slobodu coveka. i sam kaze da je pre nego sto smo bili zajedno shvatio da nikoga ne moze spreciti da bilo sta uradi i da ne poseduje nikog. bitno mu je da smo iskreni i da se volimo.
ostali momci/devojke sa kojima sam bila nisu bili ranije takvog misljenja. mnogi u zivotu ne bi pomislili da varaju partnera ili partnerku ili budu uvuceni u ovako neke zavrzlame. obicno mi ljudi kazu da mogu da se opuste pored mene i da osecaju da ih ne vucem za nos, nego mi veruju.
sve je stvar iskrenosti i otvorenosti. kada ljudi to osete ne osvrcu se na formalnosti. 8)

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam jako liberalan, Ne progonim devojku, nisam ljubomoran, takodje shvatam i ne trudim se da je sprecim da uradi nesto sto zeli, ako zeli da je sa drugim moze slobodno to da uradi! Samo onda se zna sta sledi, vise nije samnom. Njeno priznanje da ima jos jednog pored mene nista ne menja. I ne ponasam se ja tako zbog nekog glupom moralnog nacela koje mi je nametnuto od strane ne znam ni ja koga nego se ponasam zato sto osetim u sebi da ne mogu da delim osobu koju volim sa nekim drugim.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
I ja sam jako liberalan, Ne progonim devojku, nisam ljubomoran, takodje shvatam i ne trudim se da je sprecim da uradi nesto sto zeli, ako zeli da je sa drugim moze slobodno to da uradi! Samo onda se zna sta sledi, vise nije samnom. Njeno priznanje da ima jos jednog pored mene nista ne menja. I ne ponasam se ja tako zbog nekog glupom moralnog nacela koje mi je nametnuto od strane ne znam ni ja koga nego se ponasam zato sto osetim u sebi da ne mogu da delim osobu koju volim sa nekim drugim.

uh, cini mi se da sam bas sa tobom pricala vec na ovu temu, ne?
Sustinska razlika je u tome sto ti verujes da je romanticna ljubav rezervisana samo za dve osobe a ja mislim da ljubav ne treba cak ni time ogranicavati, vec prosto resavati stvari onako kako osecas da treba.. ja sam pokusala da budem u monogamoj vezi (bila verna devoka pune 2 god) i potpuno umrla za to vreme.

nemam pojma, mislim da sama recenica `ne mogu da delim` znaci da ti nesto pripada. a ja nekako osecam da osoba ne sme da ti pripada jer ces tada propustiti zaista da vidis ko je ona i sta sve moze da bude i bla, bla... e onda kada vec predjes u taj trip onda ovakve stvari poput ljubljenja sa vise ljudi nisu problem, nego ste usresredjeni na neke (cini mi se) vaznije, zivotne stvari.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
I ja sam jako liberalan, Ne progonim devojku, nisam ljubomoran, takodje shvatam i ne trudim se da je sprecim da uradi nesto sto zeli, ako zeli da je sa drugim moze slobodno to da uradi! Samo onda se zna sta sledi, vise nije samnom. Njeno priznanje da ima jos jednog pored mene nista ne menja. I ne ponasam se ja tako zbog nekog glupom moralnog nacela koje mi je nametnuto od strane ne znam ni ja koga nego se ponasam zato sto osetim u sebi da ne mogu da delim osobu koju volim sa nekim drugim.


bravo!!!!!!!!!!!!!!! svaka cast na komentaru....delimo misljenje...nema te sile koja bi me zadrzala sa nekim kome ja nisam dovoljna i kome moja ljubav i sve sto mu pruzam nije dovoljno..jednostavno srce me zaboli i pri samoj pomisli na to....po meni to nije definisanje ljubavi kao romanticne to je definisanje ljubavi kao normalne,ukljucujuci vernost,postovanje partnera!!!!!

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
....po meni to nije definisanje ljubavi kao romanticne to je definisanje ljubavi kao normalne,ukljucujuci vernost,postovanje partnera!!!!!


romanticna ljubav je izraz u psihologiji koji oznacava odnos muskarca i zene.imas bratsku ljubav, prijateljsku, majcinsku i romanticnu/partnersku/erotsku...nazivaju je vec razlicitim imenima. Rec normalno je vrlo diskutabilna. to sto vecina ljudi radi nesto ne znaci da je to normalno ili nenormalno. ljubav ukljucuje brigu, paznju i zelju.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carpe diem jesmo vec smo pricali o ovome Laughing
Ja pokusavam da shvatim to sto ti hoces da kazes. Cak sta vise meni bi se takva veza bas svidjala i to bi bilo sve ok ali u meni postoji nesto, neka osecanja koja me teraju da tako nesto ne mogu da dopustim ni sebi ni svojoj devojci. Jednostavno da mi devojka prica da pored mene ima jos nekog to bi me jako bolelo. A sto se tice ovoga da je romanticna ljubav izraz u psihologiji, hmmmmmmm pa ne bih rekao. Pre svega ljubav nikako ne moze da se svede na neku definiciju iz prostog razloga sto ljudi pokusavaju da opisu ljubav kroz celu istoriju covecansta i nikada to do kraja nisu uspeli da urade.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad mi se nije svidjala neka druga devojka dok sam imao devojku tako da je to odgovor na pitanje,...jer kad neka druga krene da mi se svidja to vise nije to,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> "Stalo mi je do obojice/obe!" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon