www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kelly Rowland
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:23 pm    Naslov poruke: Kelly Rowland Na vrh strane Na dno strane

Pa ja ne znam... Moze li neko da mi kaze da li ova devojka bolje izgleda, ili bolje peva? Nevrovatno harizmaticna cura sa prelepim glasom. Najbolji clan DC-a.
Koje je to luce...



_________________
Life sucks. Then you die.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm..ne bih se složila Smile Beyonce mi je punooooo bolja od nje...Vokalno i fizički..Smile
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beyonce bolje izgleda i popularnija je ali Kelly je odlican tekstopisac i odlicno stvara muziku. Vecina DC pesama su pod njenim potpisom. Super joj je bio prvi album, najjaca joj je pesma "Stole".

_________________
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako mi Kelly prednjaci u ukupnom utisku. Beyonce super izgleda, ali je klasicna pin up barbika. Kelly mi je prirodnija. Kako god, obe su veoma talentovane.
U prvom postu sam ostavio link ka spotu za pesmu "Can't nobody", ali je neko bio ljubazan da ga obrise Smile. Potrazite ga na YouTube-u, i vidite o cemu pricam Wink.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Riba ne da je lepa, nego je prelepa!
Mnogo je bolja od Beyonce, uvek mi se vise svidjala.
Beyonce ima deblje noge od pola fudbalera iz nase prve lige...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto je reka koleginica, Kelly je odlican tekstopisac, ima lepu boju glasa i lepo izgleda, ma da mi se Beyonce vise svidja.
 
marko666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Dec 2006
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni ona je bolja od beyonce, ali ukusi su razliciti...
ona je bas slatka , ima glas...
 
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam je li problem u meni(uvijek gledam sporedne detelje)ali mi je kelly uvijek bila bolja! Ne volim kad je neko u fazonu me,myself & i,kao beyonce.
a stolen mi je jedna od omiljenih pjesama :! :
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealno_losha je napisao/la sledeće:
Hm..ne bih se složila Smile Beyonce mi je punooooo bolja od nje...Vokalno i fizički..Smile


Potpisujem.
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da se Kelly ne može porediti sa Beyonce, koja je po meni sve u jednom - savršenstvo bez mane... This was no competition...

Elem, Kelly ima dobar novi album, pesma sa Eve "Like That" je super, ali remix pesme "Work" je nešto što slušam neprekidno već par meseci - pesma me je potpuno zarazila! Freemasonsi su odradili sjajan posao, čim čujem prve taktove već počinjem da đuskam Very Happy

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino mi se sviđa njena pesma " Work"
što se nje tiče mislim da više privlači izgledom nego pesmama..
Mr. Green
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svida mi se kao pjevacica i kao čika Very Happy,obrada work je vrh hit koji svima zari i pali vec mjesecima,ali jos mi se od nje extra dopada Dilemma sta je uradila u duetu sa Nelly-em prije nekoliko godina.Beyonce nema mjesta u ovoj temi Wink

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Kelly Rowland Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon