www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste jaki?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="thorn"]da......smatram se veoma jakom osobom.....uvek sam bila jaka i nadam se da cu uvek takva i ostati.....na zalost puno puta neko zna pogresno da protumaci neciju jacinu kao tvrdoglavost......bilo kako bilo, ponosna sam na to kakva sam, na to sto sam postigla zato sto sam takva kakva sam, i na ono sto jos planiram da postignem racunajuci na to da cu ostati takva kakva sam....jaka ili tvrdoglava, taj izbor ostavljam onome ko me analizira.... Wink ... Mr. Green[/quo

Potpuno se slažem sa ovim.
Još bih samo dodala da neko to pomeša i kaže mi da sam neverovatno bezosećajna osoba. Možda i jesam, ali ponekad je potrebno da budeš bezosećajan kako bi mogao da ostaneš nepovređen.



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni su dosta puta rekli : ,,Pa kako nisi zaplakala u tom momentu?,,
Nisam, prešla sam preko toga u tom momentu, podnijela to kako znam i umem i idemo dalje.
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaka sam osoba...ali to mi nekada ne prija jer ostavljam dojam osobe bez trunke osecanja,sto nije tako! Crying or Very sad
ali stojim iza toga da treba biti cvrst,tezak je zivot!
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi kako kad...moja greska je sto uvek zelim da pomognem drugim i to neki iskoriste....ali u teskim situacijama uvek se trudim da budem jak i vedrog duha pa tu uticem pozitivno na ljude oko sebe

_________________
Mozda je glupo sto ovo pisem,ali bez tebe ne mogu da disem
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam tu (ne)sreću da me do sada život nije nametao teške situacije iz kojih je trebalo grabiti napred stisnutih zubi i uzdignute glave. Zato mi je teško reći jesam li jaka. Ali čini mi se da sam u vrlo stresnim situacijama ostajala pribrana, i napravila sve šta je u mojoj moći da sve napravim kako treba. Ponekad sam malo paničarila nepotrebno, ali mislim da je i to bolje nego da nisam napravila ništa jer će jednom i moja panika biti korisna. Wink

Koji put me neke sitnice pogode, pa pustim suzu, ali mislim da je to više vezano za osjećajnost nego slabost. Ne smatram da je slabost pokazati osjećaje ili pustiti suzu kad si tuzan.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
GEISHA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 27
Mesto: Niksic

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam jaka..trpim mnoge stwari ali kad puknem onda sam,.......brrrr ali isto tako sam i emotiwac i znam da zaplacem.. Smile

_________________
K'o razum da gubim,
jer stvarnost i ne primećujem,
još uvek te ljubim,
još uvek ti slepo verujem
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...jak sam ali samo ako je Bog uz mene... i samo na taj nacin mogu biti jak, jer u suprotnom telo nadvlada duh, i onda sam niko...
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam veomja jaka osoba jer se uvek izborim u teskim situacijama koje mi zivot nosi jer nikad se netreba predati

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam definitvno mnogo jaca nego sto smatram da jesam...U to sam se uverila xy puta...

_________________

 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od situacija, uglavnom sam jaka, mada je bilo i stvari koje su slomile skroz... Mad
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jaka i slaba ujedno, u nekim situacijama mogu izdržat puno toga, ali u nekim ne mogu ali učim kako i u njima biti jaka
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za teske situacije u zivotu sam veoma jaka,a za obicne gluposti mogu i da zaplacem

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko ste jaki? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon