www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Apokalypto
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ga gleda, ali cu da idem
Ovamo kod nas je bila neka malecna demonstracija protiv filma ispred jednog od bioskopa.



_________________
E da mi je, da mi je
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Demonstracije su bile i posle njegovog filma "STradanje Isusovo" opet zbog prevelike brutalnosti.
Ali covjek je prikazao nesto kako jeste,i ne moze neko da mi garantuje da te brutalnosti nije bilo,kad kroz istoriju znamo sta se sve desavalo i da je bilo gorih ubistava od onih koje Mel Gibson prikazuje u svojim filmovima.
Zasto onda ljudi ne protestvuju zbog Hostela filma Kventina Tarantina,pa ono je veca bolest nego svi Mel Gibsonovi filmovi zajedno.
Ljudi izgleda ne vole da gledaju neciji uspjeh,pa pricaju svasta samo da pokvare utisak o filmu i samom reziseru
 
Fallconss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

extra film obavezno pogledati
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Nako. Dva i po sata za vrlo skromnu priču i probijanje kroz džunglu u oba smera. U stvari, propast civilizacije Maya nije ni u drugom planu, nego je zapravo nema - ostaje kao anticipacija kod gledalaca. Šminka je izvanredna!

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam film i svideo mi se .. ima veoma dobrih scena i veoma dobrih delova u filmu Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Apokalypto Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon