www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jadranska liga, da ili ne???
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 14, 2004 10:33 pm    Naslov poruke: Jadranska liga, da ili ne??? Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o jadranskoj ligi, koliko je ona korisna za nasu kosarku???


Ja sam licno protiv!!!


 
Shaolin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2002
Poruke: 5

PorukaPostavljena: Čet Jul 15, 2004 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas u toku.ali mislim da je svaka konkurencija dobra.Zavisi sta gube a sta dobijaju sa tom ligom!?!

_________________
"NEBO I ZEMLJA PROCI CE,A RECI MOJE NECE PROCI"-Luka 21:33
 
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 25, 2004 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za, ko je malo stariji zna šta su svojevremeno bili košarkaški derbiji u staroj SFRJ, sa Cibonom, Jugoplastikom, Zadrom, Bosnom, a i da ne spominjem da je jedna od najtofejnijih generacija sa ovih prostora potekla iz te lige, znači Paspalj, Đorđević, Divac, Danilović, Savić. Koliko takvi derbiji nedostaju pokazuje i rezultat sa olimpijskog turnira. Tako da cenim da bi Jadranskam liga podigla kvalitet naših igrača.
 
WiseDog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Atina SRBska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedini donekle ozbiljan odgovor da Djavrilo .....

Ali i da ja kazem/pripalim koju .......


Pazi,u prevu si,derbiji su bili jaki,igrala se ozbiljna kosarka .... pichilo se!Ali onda su svi klubovi iz stare juge,ali konkretno u ovom slucaju iz Srbije imali pravo,ako se kvalifikuju za prvu ligu,da igraju sa zvezdom,partizanom,cibonom,...... znaci jakim klubovima.

A sta je sada,i kako su to "braca" hrvati i slovenci namestili ?Da mogu da igraju smao oni klubovi koje oni pozovu i to pola klubova iz Srbije ne moze ne zato sto ih ne zovu,a i ne zovu ih,vec i zato sto nemaju da plate ucesce koje nije neozbiljno ........

Daj bre kada bi banjalicka pivara,siroki,pa i lasko igrali u prvoj ligi tada?A vojvodina,Atlas,Sloga ..... ?nema sanse,sto njih ne zovu .... jos vojvodinu i hoce jer ima hrvata u Vojvodini,ali srpski im klubovi ne trebaju ......


A znate li kako izgleda nasa liga,tacnije tabela ?

Evo :
Vojvodina
Atlas
Mornar
Beograd
Sloga
Borac
Ergonom
Swisslion
Masinac
Zdravlje
Spartak
Lavovi
Niksic
Lovcen



I sada,na kojoj ste utakmici bili do sada od tih klubova?
I jos sta je najtuznije,Zvezda,Partizan,Refleks,hemofarm,Buducnost,Lovcen nisu u domacoj ligi .... vec igraju da bi Hrvate i Slovence sto bolje naucili da igraju,da skupljaju njihovu pobliku na tribine ..... nisam primetio da Cibona ne igra domacu ligu !!!!


ma kakva bre jadranska liga,samo mi smo glup narod,pa poverujemo da je to dobro .... izvozali nas !!!!

_________________
..:: Crna Gora I Srbija, To Je Jedna Familija ::..
..:: Jedno Mi Je, Unisticu Te ::..
..:: I Opet Ce, I Opet Ce, Robovati Nece ::..
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma treba,samo malo modifikovana,jos uvek to funkcionise po kljucu a ne po kvalitetu,ako to isprave bice ok!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je Jadran liga u basket-u dobra ideja, i da to treba da se podrzava i da se malo rasiri! I da se ukljuci i ekipe iz Makedonije!

Takodje nebi bilo lose da se uvede i 2. liga, gde mogu nize-klasirane ekipe da igraju.

A onih gluposti na tribanama ce uvek biti na zalost! Rat je ostavio ocigledne tragove.
 
WiseDog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Atina SRBska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm,nemam nista protiv da svi iznose svoje misljenje,jer ipak je ovo javni forum .... ali red je majku mu da kada vec nesto kazete da i ostavite razlog tj da obrazlozite!

Mislim,lako je reci "ja sa protiv" ili "ja sam za" !!!

_________________
..:: Crna Gora I Srbija, To Je Jedna Familija ::..
..:: Jedno Mi Je, Unisticu Te ::..
..:: I Opet Ce, I Opet Ce, Robovati Nece ::..
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno da ce uvek biti problema sa navijacima,uostalom,mnogo je gora situacija na derbiju samo sto nije nacionalnoj osnovi,to su navijaci i njihov posao je da vredjaju i prave gluposti i to se nikad nece promeniti!
 
WiseDog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Atina SRBska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm ....to je stvar policije i uopste kulture mase ....uvek je bilo i uvek ce biti problema ....ali stvar je u kosarci ... da mi zbog Jadranske lige tonemo,dok se drugi uce i dizu kvalitet!

_________________
..:: Crna Gora I Srbija, To Je Jedna Familija ::..
..:: Jedno Mi Je, Unisticu Te ::..
..:: I Opet Ce, I Opet Ce, Robovati Nece ::..
 
kjovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam protiv zato sto mislim da su hrvati i bosanci bolji sportasi od nas,

inace bilo bi dobro mogao bih na stadionu kojeg hercegovca namlatiti

ili baliju, ali sportu bi dobro doslo

_________________
UMRO JE DRUG TITO
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kjovo je napisao/la sledeće:
ja sam protiv zato sto mislim da su hrvati i bosanci bolji sportasi od nas,

inace bilo bi dobro mogao bih na stadionu kojeg hercegovca namlatiti

ili baliju, ali sportu bi dobro doslo


kjovo ne razumem takvo misljenje! Si ti uopste srbin? Na jednoj stranici navijas za Dinamo, imas sliku od CroCop i nisi rekao da ces da mlatis hrvate nego hercegovce, da nisi mozda dalmatinac? Tz tz tzz...

Takvi kao ti nisu nista ni izgubili na tribinama i nije to cilj jadranske lige da se manijaci a ne navijaci skupljaju u dvorani!

Politika i sport nebi trebali da se mesaju, to ja barem moje misljenje! A cilj da se ujedine nekoliko zemlje bivse Jugoslavije je fenomenalna i kad se vidi ta cela stvar (bez onih incidenta), mora se reci da je jadranska liga uspesna i super! I zato mislim da i dalje treba da se podrzava ta institucija.
 
mase
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jadranska liga je malo afirmisala slabije klubove koji trnutno igraju u nasoj prvoj ligi,a to sto je zbog nje propala nasa liga to je drugo pitanje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Jadranska liga, da ili ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon