www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Panda
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
leedsutd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo su slatke lepe no i opasne

 
Onjegin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još jedan slatki medvedić! No, ugrožena vrsta i sve ih je manje i manje.

_________________
Znao je nevešt da se tvori,
Da ljubomoran, mračan biva;
Da razuveri, nagovori,
Da bude ohol i poslušan,
Pun pažnje, ili ravnodušan.
Kako je rečit bio sjajno,
A kako ćutljiv osećajno,
I nehajan u pismu strasnom.
 
Aneri
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 37
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 6:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno su preslatki i mislim da bi bilo stvarno zanimljivo imati pandu za kucnog ljubimca.

Sanjica_021 ne zelim da budem nepristojna i bezobrazna, ali moram da dodam da su nauchnici utvrdili da panda,bez obzira na slichnost po izgledu, ne spada u medvede vec u jednu podvrstu rakuna. Neutral Neutral Neutral
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pande su veoma ugrozena zivotinjska vrsta i ja mislim da ih treba zastititi malo strozijim zakonom

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako su slatke....
mnogo bi voleo da imam pandu kao kucnog ljubimca... Sad
 
B_sane
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pande su ljepe i zao mi je zato sto su ugrozene vrste ali ja bas inemogu da napravim nesto otome ali eto ja mislim da ce preziviti Wink
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umiljate ali i veoma ugrozene zivotinje. jedion sto mi se kod njih nesvidja je cinjenica da navijaju za partizan Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako lepe zivotinje,bas su medeni,nazalost zive u kinu ali mozemo neki put da ih obidemo u zooloski vrt ili u cirkus. Very Happy
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni su pande treca vrsta zivotinja po lepoti Smile
Jesu slatke ali tigrovi su mi najlepsa stvorenja posle pasa..
Obozavam da gledam tigrove na tv-u dok su mali i kako uce da se snalaze u zivotu !
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he he setio sam se one epizode Simpsonovih kada se homer obuce u pandu. Lepe zivotinje nema sta!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Zoii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo su sletke, kao mala sam obozavala onja film 'Avanture pande' Smile

_________________
Smile
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su one jako slatko i deluju mi umiljato.Mislim da ni jednu nisam videla uzivo,ali sam gledala reportaze na tv-u o njima
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Panda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon