www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

delfini
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Jedini koji nas razumeju......delfini..... Na vrh strane Na dno strane

Pitanje najboljeg covekovog prijatelja bi trebalo dobro da se analizira...klasicni stereotipi da je pas covekov nabolji prijatelj.... Question mislim da vise ne vaze....naucno je dokazano da su delfini po broju i gradji hromozoma najslicniji ljudima i zato razumeju 90% naseg govora iako ne znaju da ga interpretiraju....oni poseduju posebne elektromagnetne talase pomocu kojih medjusobno komuniciraju,koji se prenose kroz vodu....isti ti talasi veoma su znacajni za covekov nervni sistem,veoma povoljno deluju na njega....samo petnaest minuta plivanja sa ovim lepotanima,deluje kao 6 sati relaksacione masaze....oni sve osete...zato ako nemate dobre namere,pobeci ce u morske dubine brzinom i do 300 km/h koju su sposobni da razviju.....a ako ste voljni da se igrate sa njima,nikada vas nece odbiti jer oni najvise vole da se druze sa ljudima....naravno samo sa onima koji ih vole....najnoviji eksperiment je lecenje dece koja boluju od celebralne paralize,terapijama koje se sastoje iskljucivo od igre sa delfinima....decak koji nije mogao da pomera ni ruke ni noge 7 godina,posle samo 6 meseci uspeo je sam da baci loptu delfinu i svakim danom se sve vise oporavlja.....zar nisu neverovatni.....a da li znate kako spavaju......???????
Hajde,da vas cujem......


 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa možda i jesu...
ali sa obzirom šta ribari da ne pišem kitolovci na moru rade jadnim ribama i sličnim...teško da bi oni nas uzeli za prijatelje....ako se ne varam u simpsonovima su osvojili svet...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
krunoh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 118
Mesto: požega

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predivne životinje, ato što je napisano je stvarno fascinantno! Plivanje sa njima i igra je sigurno užitak koji se ne može ničime izmjeriti! Stvarno bih htio jednom plivati sa delfinima, ali negdje na moru, a ne u bazenu!

_________________
prolazi, sve prolazi
nestaje, sve nestaje
koraci ko oblaci
odlaze odlaze
--------------------
najbolje riječi ikada
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

delfini su jako simpaticne i lijepe zivotinje, i najrazumnije i najpametnije, jer tesko je ljude razumijeti Smile
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Negde sam procitao da imaju svoj jezik kojim komuniciraju.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saljem Vam ove slike da vidite ta interesantna stvorenja
 
malimravak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 210
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sumnjam u njihovu pamet.Ali da li je to i stvar slike koju su ljudi stvorili o njima zbog njihovog pametnog i umiljatog izgleda?

_________________
Ovo je mali korak za čovjeka
ali veliki za čovječuljka!
 
valibl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 11 Nov 2005
Poruke: 156
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Delfini su prekrasne zivotinje, mozda su i najslicniji nama, ali psi su po meni ipak najrasprostranjeniji covjekov prijatelj. Mozda kad bi smo svi zivjeli na obali, i uz to imali i po kojeg defina....... fina ideja Smile
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Delfini su jedine zivotinje koje "vode ljubav " iz zadovoljstva!Mislim da to dosta govori koliko smo zapravo slicni!!!
 
boracbl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao priliku da budem na samo 0.5 m od njih i stvarno je bilo skroz cool.
To su stvarno super stvorenja ali postoje ljudi koji mogu i takva stvorenja da ubijaju,a evo i jednog primjera
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno ima nesto u tome da smo mi i delfini slicni. Voleo bih da jednog dana plivam sa njima, zasto da ne.
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra lepe i plemenite zivotinje,stvarno mi se svidjaju.Deluju tako naivno i plemenito.
Stvarno bih voleo da plivam pored njih i da mu se uhvatim za peraje da me vuche Embarassed Razz

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> delfini Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon