www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Theft Auto - San Andreas
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Grand Theft Auto - San Andreas Na vrh strane Na dno strane

Grand Theft Auto - San Andreas




Po meni igrica je extra,grafika ne toliko ali prica i sve te raznovrsne stvari koje mozes da radis su odlicne.Takodje je i igrica godine 2005,zanima me sta vi mislite o njoj koji su vasi utisci???


 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 38

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako jedna od najboljih igrica koje sam igrao, uz Rome:Total War, Mafia i naravno Diablo! Mnogo gotivim GTA serijal, igrao sam ih sve, cak i ona prva dva dela. To ti je losa grafika, pogled je iz pticje perspektive... Al sta cu kad je zarazno! A San Andreasom sam se odusevio... Jel zna neko da li ce izaci jos neki nastavak GTA uskoro?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izlazi nastavak al za konzole tj vecc bi trebao da je izasao al nema najave da ce se pojaviti za PC,....A sto se tice SA pa i nije me nesto odusevio,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK je igrica.
Super je sa onom expanzijom imas nove aute cak se i mapa promijeni.
Samo expanzija ima malo bugova ali moze se igrati.
Sve u svemu igra je ok
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni mene nije iznenadio bash neshto...ono jeste da je mnogo raznovrsniji i da je 5 poota veca mapa ali...shto bi zene rekle ima velicinoo, ali tehnika oobi boze Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nisam igrao bas puno igrica moram da kazem da je San Andreas najbolja koju sam igrao(presao tri puta) tolku slobodu nemas ni u stvarnom zivotu a kamoli na nekoj drugoj igrici.Preporucujem je svima kao i one malo starije (Vice city,Liberty stories,gta3) :2gunfire: :iroc: :boxing: :werecomingforyou: :43: :441:
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je bomba! Toliko mozes da se uzivis u nju da to nije normalno... Bukvalno mozes sve da radis!
Ja sam cuo da ima negde kod pirata da se kupi gta beograd ili tako nesto. Kao ima sve vece ulice Beograda... Nesto ne verujem u to ali tako sam cuo.. Jel zna neko nesto o tome???
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo da ima Srpski add sa nashim pesmama, grafitima, kolima, ulicama, spomenicima i sl, ali josh nisam video...i nemam bash nekoo zeljoo

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih bas voleo da vidim kako je uradjen, ali pretpostavljam da nije nesto...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj droog ima ovaj add, bash sam pre jedno pola čooke pričao sa njim i on kaže da je bash naprotiv za razlikoo od mnogih ne kvalitetnih stranih add-ova ovaj koliko toliko ''profi'' odradjen...znači nema roopa u kolima, hodanja po vazdoohoo i sl....probajte, on kaže da je xtra

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e onda moram da isprobam to... hvala na informaciji...
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

San Andreas ima dušu. Kao što ste rekli i samo modovi vrede 8)

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Grand Theft Auto - San Andreas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon