www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Theft Auto - San Andreas
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kakve su misije? jel se prica na srpskom ili su i dalje misije sa CJ, big smoke-om, rider-om, sweat-om.....??


_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma igrica je odlicna...dva put sam prosao tu igricu..stvarno svaka cast...ali sad je vec to stara igrica,al ovak stvarno svaka cast...sad ce za mjesec dana izaci izaci GTA Los Angeles..
 
spasilac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 22
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel neko cuo evenuualno igrao San Andreas MP?
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: GTA SRBIJA Na vrh strane Na dno strane

rade90srbija je napisao/la sledeće:
a kakve su misije? jel se prica na srpskom ili su i dalje misije sa CJ, big smoke-om, rider-om, sweat-om.....??


U GTA Srbija sve misije su ostale iste kao i imena.Samo natpisi gradova i potpisi na ulicama su promenjeni sad postoje tri mafije Partizanova,Zvezdina i Zemunova.Taxi-ji su dobili nove nazive.
 
milan_b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

San Andreas je zakon, ja sam promjenio sva auta u igrici. Da mi je da probam taj GTA Srbija.
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna igra. Pravi mali svet za sebe. Dopao mi se i "Vice City", ali se odvija na relativno malom "prostoru". "San Andreas" zauzma dosta vecu "povrsinu", ima vise misija, kao i puno detalja koji razbijaju monotoniju (menjaje garderobe npr.).
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:04 am    Naslov poruke: ma jok Na vrh strane Na dno strane

Bas I ne gotivim ovu igru , jer je potpuno nerealna naprimer , ,mozes da ubijes 100 ljudi a juri te samo 1 pandur , I 100 stvari kojih trenutno nemogu da se setim , ali mi se jako svidja multiplayer mod za ovu igru !! probajte ga !! mozete ga besplatno skinuti!!

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je ekstra! Naravno ako igrate bez sifri.
Najvise me impresionira muzika, glasovi i zvucni efekti.
Grafika je decija i kasni jedno 5 godina za igricama svoje generacije.
Misije su odlicne. Ima nekoliko misija koje su skoro nemoguce teske i oduzimaju dane za resavanje.

A za taj dodatak Srbija. Nisam ga igrao ali sam se malo uputio preko njihovog oficijalnog sajta koji je sr... Narucivanje preko nekog mobilnog telefona i kosta 300 kinti + postanski troskovi. Maskimalno neozbiljno.
I mislim da je dodatak tesko sr... Pogledajte samo screenshots iz igre.
Inace kreatori igrice (pravi kreatori) su ostavili prostora da mozes da menjas u igrici sta hoces.
Nasi se hvale kako su u igrici nesto izmenili.
Sta su bre izmenili. Natpise, izgled odece bandi i kola!!! Ono najlakse su izmenili.
Zasto se strucnjaci nisu potrudili da prevedu igricu na srpski? A?
To se skupilo par drugara koji nesto znaju (verujem da znaju) pa resili da nesto izmene u San Andreasu.
Bre ekspanzije rade timovi strucnjaka a ne neka decurlija.
Sto nisu pokusali da izmene Carbon ili Call of Duty???
Pa ne moze.
Pateticno!!!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno se slazem sa tobom...
Grafika je dobra ali je mogla biti mnogo bolja.Kao sto si ti rekao, kasni par godina za ovim novijim igrama i GTA SA se moze igrati i na nekim P3-kama iz 2000. godine...
kada su ti Mod-ovi u pitanju, ja mislim da su se developer-i zeznuli sto su napravili tako modabilnu igru...Ja mislim da u igri moze da se menja sve i svasta ali treba to i znati.ovi "nasi" Mod-ovi su jako nekvalitetni, prosti i dosta su bug-oviti jer ima Mod-ova sa kojima igra ne moze normalno da se prelazi...jer su neke stvari pogresno izmenjene...

_________________
Master
 
Mladen001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Maj 2007
Poruke: 43
Mesto: Vranje, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dovoljno je reci da sam 7 dana spavao max 5 do 6 sati dnevno. kasnije malo viseee ali ipak sve u svemu dosta dosta ne prespavanih noci
 
loshMI88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2007
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super igrica, igrao sam je medju prvim ljudima u Srbiji jer sam je kupio u Moskvi dok kod nas i nije bila izasla, nije laka ali nije ni narocito teska, ko je predje bez i jedne sifre kao ja nek se javi. Laughing
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam je prešao bez ijedne šifre. Nije uopšte teško. Posle ranijih GTA igara, San Andreas je mnogo lak...

Igra je super. Možda i najbolja u GTA serijalu. Mada je meni i dalje najdraži GTA II. Stvarno ne znam zašto, al i dan danas ga igram...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Grand Theft Auto - San Andreas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon