www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Theft Auto - San Andreas
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad sam kupio gta serbija. to je total conversion mod na jednom dvdju za san andreas. haos je. bande su pretvorene u beogradske klanove (zvezda partizan itd) cak su i ulicni znakovi promenjeni. haos


_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde si kupio taj mod?Jel moze igra normalno da se prelazi sa tim mod-om..?

_________________
Master
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da gdje si ga nabavio i moze li se skinuti sa neta imas li link
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

momci, to je compilacija teska jedan dvd. igra se normalno prelazi ali su karakteri izmenjeni a samim tim i prica. nista specjalno, ali dovoljno da se uziva.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
momci, to je compilacija teska jedan dvd. igra se normalno prelazi ali su karakteri izmenjeni a samim tim i prica. nista specjalno, ali dovoljno da se uziva.

OK, znam da je taj Mod ogroman ali znam i da ako su neke stvari izmenjene onda igra ne moze normalno da se prelazi...

_________________
Master
 
vukosa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 09 Jan 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

extra samo sto posle nedelju dana igranja postaje strasno jednolicna
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako to mislis rile? igra se prelazi bez problema. cak su i na nekim mestima ubacili audio dodatke. kao tipa smrt slobu u pozadini dok kuca gori itd. strava je. do sada nisam jos presao celu, ali izgleda strava sto sam do sad video.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam...tako mi je jedan drug pricao...Konkretno, on je nabavio neki Mod u kojem je, u igri, neki bilbord izmenjen i zbog toga nije mogao da predje neki zadatak (misiju)...

_________________
Master
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se desava ako klinci prave modove. ja sam licno, davno modovao igru i desavala su mi se razne zezalice. ali ovaj mod je proffi uradjen. ako naletim na bugove javicu

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
grobari pazova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 23 Jan 2007
Poruke: 20
Mesto: Melburn

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 6:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je San Andreas super ali je igrica laka meni je trebalo 25 sati igre da je obrnem ali naravno uz sifre,ali ne one kao preskoci misiju itd.Ako nekom trebaju sifre ja imam 3 strane Twisted Evil
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
to se desava ako klinci prave modove. ja sam licno, davno modovao igru i desavala su mi se razne zezalice. ali ovaj mod je proffi uradjen. ako naletim na bugove javicu

A ko je odradio ovaj Mod?

_________________
Master
 
grobari pazova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 23 Jan 2007
Poruke: 20
Mesto: Melburn

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mod GTA Sbija je extra.
Promenjeni su i automobili i ima oruzije koje proizvodi zastava.
Promenjeno je umesto Vinevod pise Srbija.I na ustanovama pise policijska stanica,bolnica itd.Umesto bandi na ulicama se biju navijaci Zvezde,Partizana itd.Mod kosta 300-400 dinara.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Grand Theft Auto - San Andreas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon