www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Kneginja Anastasija"
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 10:51 pm    Naslov poruke: "Kneginja Anastasija" Na vrh strane Na dno strane

Da li gledate rusku telenovelu Anastasija moja najbilja drugarica otkida na glavnog glumca! Smile


_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da serija nije losa a i slazem se glavni glumac izgleda odlicno

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je pratim i zadivljen sam trudom koji je u nju uložen, totalno je drugačije od letino-telenovela ili domaćih pokušaja na zadatu temu

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E domaca serija je odlicna a i Anastasija takode ima puno zapleta i dobro je snimljena

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 6:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno je na hrvatskom RTL-u, pa pogledam tu i tamo samo radi preljepih Ruskinja. Jesu ljepe, uhhhh Laughing Ali nesto nepratim radnju, nemam pojma ko koga, zasto, znam da se tamo skoro ne zna ni ko pije ni ko placa...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
zgrgix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija je OK, svidja mi se ruski... konacno neke promjene jer suvise su dosadne ove glupe spanjolske sapunice.
 
mljubas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 9
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 12:23 am    Naslov poruke: ko je glavni glumac? Na vrh strane Na dno strane

mojoj cimerki se svidja prestolonaslednik, a ja otkidam na mladog barona Korfa
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recite cimerki da je prestolonaslednik pravi fićfirić, dok se klanjam Vašem ukusu Smile

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
mljubas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 9
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znam ja da ona ne zna sta valja. Nego, sinoc upoznah i ja svog licnog Korfa...
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje čestitke, nadam se da će sve biti kako i treba...

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eladan je napisao/la sledeće:
Ja je pratim i zadivljen sam trudom koji je u nju uložen, totalno je drugačije od letino-telenovela ili domaćih pokušaja na zadatu temu


Jedini dodatak je 'zadivljenA', Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa komplimentima seriji
Fantasticna scenografija,kostimi,gluma...A i Ruski jezik je dobrodosla promena u odnosu na Spanski Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> "Kneginja Anastasija" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon