www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Robbie Wiliams
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
daredevil95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Robbie Wiliams Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o njemu ?
Novi album mu je dobar


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima nekih dobrih pjesama, ali mi se inače ne sviđa. Ne sviđaju mi se njegovi spotovi, ne sviđa mi se kako izgleda ni kako se ponaša.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna od najantipaticnijih osoba Shocked ne volim ga vidjet ni cut niti procitat nes o njemu.robbie nestani s planete Mr. Green narkomanska pedercina, publika su mu same cure to nesto govori o njemu a mislim da svakako nije nista pozitivno Mr. Green i glasi za sex simbola Rolling Eyes ma daj fakat ne razumijem cure kojima se on svidja.ko neki gay koji je izaso iz horora.fala bogu nemam takav ukus Mr. Green a ne bi ga htjela ni da mi plate u vecim ciframa Rolling Eyes uzasan je.ma totalno ljigavo beeeeee Rolling Eyes

_________________
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobre pesme i dobar glas, al` je jako isfuran!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na novom albumu ima neke ok pjesme. vise volim stare albume. nisam odusavljena sa njegovom muzikom u zadnje vrijeme.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke pesme su mu odlicne, ali se primeti u tekstovima i spotovima da peva o sebi i svojim problemima.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ga.Imala sam i tu srecu da prisustvujem koncertu-spektakl u pravom smislu te reci..Covek je kralj!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Robi mi pre isao na zivce, al je inace covek totalno kreten, u pozitivnom smislu
Mogu i da ga gledam i slusam, zanimljiv je, mada izgleda ocajno, kao neko patuljce sa buljavim ocima

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, Robbie Williams je dobar pevac i interesantni karakter, ali ova bas je sve.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da ga slusam, ima dosta dobrih pesama...
Potpuno je lud covek u pozitivnom smislu. Razz
I normalno je da prodaje toliko albuma i da ga vecinom njih vole Razz
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tip je cudan,voljela bih da ga blize upoznam..iznenadjuje me svojim pesimistickim komentarima.
Ima lijep glas i volim da ga slusam,njegova muzika me zaista ispunjava.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
jedna od najantipaticnijih osoba Shocked ne volim ga vidjet ni cut niti procitat nes o njemu.robbie nestani s planete Mr. Green narkomanska pedercina, publika su mu same cure to nesto govori o njemu a mislim da svakako nije nista pozitivno Mr. Green i glasi za sex simbola Rolling Eyes ma daj fakat ne razumijem cure kojima se on svidja.ko neki gay koji je izaso iz horora.fala bogu nemam takav ukus Mr. Green a ne bi ga htjela ni da mi plate u vecim ciframa Rolling Eyes uzasan je.ma totalno ljigavo beeeeee Rolling Eyes


Slazem se i potpisujem!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Robbie Wiliams Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon