www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svadjate se?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Svadjate se? Na vrh strane Na dno strane

Cure...koliko se cesto svadjate sa drugaricama,drugovima,matorcima,deckom?
Zbog cega?
Ko prvi popusti?
Ko je uglavnom kriv?
Da li ste sa nekim odavno posvadjani i ne pricate i zbog cega?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm..kad svađa bukne...nikad se ne povlačin! Pogotovo još kad san u pravu....Nikad ne popuštan...jer uvik san iskrena, tako da stvarno mrzin kad mi neko upadne- "ti si lagala, ovo ili ono":..Al ipak..sa svim san u dobrim odnosima! Smile

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Mediterraneo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 13

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jako miroljubiva i nikad se ne svadjam ni sa kime.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad se ne svađam. Jednostavno, ako mi se netko ne sviđa nemam posla s njim, tako nemam ni prilike posvađati se...

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Tangerine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 31 Okt 2006
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Užasno sam tvrdoglava i stalno se svađam sa roditeljima. Što se tiče društva, svađam se sa osobama koje ne volim jer me onda sve kod njih nervira, a sa dobrim drugovima i drugaricama retko, trudim se da im na lep način kažem ono što mi smeta
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svadljiva sam i tvrdoglava...ali nikada se ne svadjam bez nekog dobrog razloga..uvek se vodim nacelom da nam je zato i podaren razum da na lep nacin resimo probleme.......sa deckima se retko svadjam jer to najcesce upropasti vezu....a sa drugaricama skoro nikada.....jedino sa nekim ljudima koji me jako nerviraju e tu bas znam biti svadjalica kad mi sve smeta......sa roditeljima ne....jer onda se lose osecam...kada su oni u toj fazi ja to nekako iskuliram....ne budem kuci uglavnom.........Smile

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom se drpam sa kevom, jer me stalno trpa kako sam mrshava...
dok mi drugi govore da bi zene ubile za moju liniju Wink
mozda za moj stomak i noge...hahah

sa dechkom se nikad nisam u zivotu posvadjala tj. za ova chetiri meseca, volimo se u harmoniji, ja se ponekad raspekmezim... ali on je kul!

keva i tjale se deru na mene, ja pojedem neshto i iskuliram ih za narednih par dana.. =))

drugarice (ali one prave ) obozavam i chuvam ih ko malo vode na dlanu!

_________________
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mhhhhmmmm, Ponekad dodje i do svadje, u svakoj vezi ima situacija koje dovedu do svadje, ja sam (a i on) tvrdoglava, tako da se ponekad zestoko posvadjamo... Obicno je ljubomora u pitanju... I obicno njegova... trenutno je jako ljubomoran, iako nema uopste razloga da bude ljubomoran, ali on jeste...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa mamom se vjecno svadjam zato sto nisam obrisala prasinu, napravila rucak ili nesto slicno...sa tatom se nikad ne svadjam jer on ne voli kada je njegova curica tuzna ili ljuta hehehehe (pravo razmazeno dijete), sa bratom je to obicno oko gluposti kao sto je ko ce otici ujutro da kupi dorucak ili nesto slicno. sa momkom se svadjam zato sto vozi previse brzo pa se brinem za njega svaki put kada podje negdje, ali nase svadje se ne mogu nazvati svadjama heheheh obicno sam ja ta koja se svadja a on samo cuti i klima glavom. sa drugaricama se jakoooo rijetko svadjam. kada sve zajedno pogledam, nisam bas neka svadjalica jer se obicno svadjam samo oko nekih sitnica i sve to prodje za 5-10 minuta i onda je sve super hehhehehehehe

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam velika svadjalica...volim sto sam takva...u kuci sam ja ta koja lupa vratima, galami, nesto se inati...tvrdoglava sam do zla boga...kao magarac, sto bi moja mama rekla...vrlo sam bucna, glamim i kad se ne svadjam...prosto sam takva...nikad ne popustam, a kada znam da sam u pravu (tj kad mislim da sam u pravu)...e tek tada ne odstupam ni za pedalj...ljudi koji su oko mene znaju kakva mi je narav i takvu me prihvataju i vole...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svadjam se cesto...a kada se to desi, to je obicno sa roditeljima.
Imam i drugaricu sa kojom vecno nesto diskutujem....sa deckom se nikada nisam posvadjala...A godinu ipo smo u vezi.
Naravno da je bilo tema za svadju, ali to smo resavali razgovorom...On je uglavnom taj koji tolerise moje ispade i izbegava svadju (mada se ne libi da mi kaze u lice sta misli)
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam neka svadjalica,vise sam za ono"pametniji popusta".ali sam se sa najboljim drugom pre sedam meseci i jos uvek nismo propricali!posvadjali smo se zbog njegove devojke koja je bolesno ljubomorna na mene,pa mu je zabranila da kontaktira samnom!inace nase druzenje je trajalo 6godina!e od kad smo se posvadjali ja nisam svoj covek! Sad

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Svadjate se? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon