www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svadjate se?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Planem u trenutku i ako ta osoba na koju sam se naljutila nije tu tesko da cu posle toga da se svadjam. Inace sa roditeljima se ne svadjam jer sam tako vaspitana kod nas se sve resava diplomatijom jer znamo da drekom ne postizemo nista. A sa deckom.... O tome bolje da ne pricam, pa otprilike svaki treci-cetvrti dan se zakacimo zbog neke gluposti. Mrzim da se svadjam ali kad me neko iznervira ja mu kazem sta imam u lice.


_________________
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da se svadjam,i nisam svadjalica....Uglavnom se svadjam sa matorcima,kada ne mogu da ih iscooliram,a sa dechkom se jako retko svadjam,skoro uopshte.......sa bratom i sestrom takodje!!!!

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najcesce se svadjam sa sestrom ali je to prolazno kod nas... Kao da nije nista bilo...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slavica_m je napisao/la sledeće:
Najcesce se svadjam sa sestrom ali je to prolazno kod nas... Kao da nije nista bilo...



Ja to i ne racunam kao svadju!Svadjamo se svaki dan i ceo dan,brat ja i sestra!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim da se svadjam sa bilo kim, ali se to jako cesto desava
nije to nista strasno ozbiljno, ali... sve su to glupave sitnice
najvise se svadjamo muzic i ja, oko gluposti uglavnom, i to bude kratkog trajanja, srecom....
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre se nismo nikako svadjali, a sad odjednom uvek za nesto glupo....on se ljuti kad izadjem sa drugaricama i tako za neke gluposti ako ga ne nazovem ili tako nestoo...vecinom uvek on nesto nadje da se svadjamo anekad on popusti a nekad ja zavisi o cemu se svadjamoo...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa mamom i tatom se redovno svadjam. Mada to nisu nikad prave svadje, cisto svako kaze svoje sta ima i na tome se zavrsi, za 5 minuta se opet volimo najvise na svetu.

Sa prijateljima mi nekako najteze pada da se svadjam, ma uopste i ton samo da povisim jer sam impulsivna i mogu reci nesto zbog cega bih se kasnije kajala, tako da kad vidim da smo dosli do trenutka da ce kap preliti casu samo napustim prostoriju dok se strasti ne smire, a nakon kratkog vremena hladne glave sve se da lako srediti, cak i priznati da si mozda pogresio.

Sa deckom se volim svadjati Twisted Evil Pa nakon svadje miriti...Mada dugo nisam imala razlog za zucniju raspravu Evil or Very Mad

Citat:
Da li ste sa nekim odavno posvadjani i ne pricate i zbog cega?

Iz verbalne rasprave nikad nije doslo do toga. Ljudi sa kojima vise ne pricam verovatno bi i dalje bili u kontaktu samnom samo da je u svoje vreme postojala ta verbalna svadja (gde se i moglo doci do nekog resenja), a ne nesto drugo sto je dovelo do tog 'nepricanja'.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i moj decko se svadjamo cesto al zbog sitnica al uroku od 10 minuta opet se pomirimo..to nije nista strasno mislim daje to normalno
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehhe kad imam PMS vičem i na mačku od gazdarice Twisted Evil Very Happy

a svađam se sa svima u normali, ako mi se nešto ne sviđa
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu jer ne umem.Sve se može rešiti mirnim razgovorom, bez vikanja.
Naravno, desi se da se raspravljam ali vikanje - to ne mogu podnijeti. Uvijek volim da isteram svoje ali ne vikanjem.
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam osoba koja bi se uvek svađala,ali ako mene okrive za nešto što ja nisam ni znala da se desilo onda naravno da ću poludeti,ali se neću svađati već ću lepo to raspraviti,a ako ne može mirnim putem onda oni upoznaju šta je pravo đavolče.....desilo se jednom da sam pukla pa se izderala na sve redom,od onda niko ništa ne sme da mi kaže što mi se ni malo ne sviđa,jer ne znam šta stvarno misle o meni

_________________
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se poslednje vrijeme cesto svadam sa momkom
al uopce nisam ja kriva on je taj koji nade uvijek neku sitnicu napravi bruku
ne znam dokle ce nasa veza obstajat...posto znam da kad imas probleme u vezi jednostavno sve se promijeni ...

a sta da napravi cura da nema toga u vezi ... budes jos vise nesretan kad se desavaju takve stvari kad se svadas sa momkom koji nade uvijek nesta da se posvadimo .. ..
et meni se je desilo vise puta da nismo pricali po par dana ..jer radi takve stvari koje se nemogu oprostit..i ako se to cesto desava mislim da je bolje da se nesta ucini ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Svadjate se? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon