www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svadjate se?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, u pocetku, prvih godinu, godinu i po, bas jesmo! Ne stalno, ne puno i "na duge staze", ali jesmo! Ali smo, posle tog vremena, mnoge stvari naucili.......sad sve resavamo drugacije. Nema teskih reci, nema ljutnje i ne znam cega!
Kazu da je pocetak braka lak, ali da posle popustaju konci. Nije tacno! Totalno suprotno. Kod nas su se konci polako pleli i u pocetku bili slabi. Ali hvala Bogu, kako vreme protice, konci su sve jaci, pa tako i nas odnos.



_________________


 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad ali uglavnom je to zbog nekih gluposti.

_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se uglavnom svadjam zbog nekih gluposti... Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uuu mnogo se svadjam i ne hvalim se ali uvek sam u pravu!svadjam se uglavnom zbog lazi,kad me neko slaze ili ispali neki dogovor!!!!!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto se svadjam...sa drugaricama retko...veoma sam tvrdoglava i teram svoje do kraja!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam se nešto svađala sa svojim momcima..nisam imala razloga za to...
Kažu mi da sam najveća flegma koju su ikad upoznali u životu Mr. Green Mr. Green
..Kad krene svađa, ja se sklonim u stranu, tj ne raspršujem je pogotovo ako je iz gluposti. I oni odustanu.. Very Happy
 
kolly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sa deckom u vezi skoro dve godine, i mogu da kazem, iskreno, da se za sada ni jednom nismo posvadjali, ali ne zato sto jedan od nas konstantno popusta u necemu, vec zato sto se uvek trudimo da nadjemo neko idealno resenje ukoliko se u necemu ne slazemo.
 
ssimo
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2006
Poruke: 33

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P normalno je da se svadjamo. Ko se svadja taj se i voli
mada je on jako ljubomoran, bas
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad se svadjam sa deckom,ali to su uglavnom sitnice.Vecinom se on naljuti jer mu smeta nesto ili je ljubomoran.Ali to odmah rijesimo.
 
turki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Feb 2007
Poruke: 75

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:11 pm    Naslov poruke: bat Na vrh strane Na dno strane

nije lako se boriti sa dosadnim zenskim postupcima
 
anyarmani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, za svadju je potrebno najmanje dvoje...tako da smo uvek svi podjednako krivi...drugarica imam malo manje, ali kada se svadjamo to i nije naka svadja vec samo malo jaca rasprava...sa drugovima se ne svadjam, ali tu su njihove devojke Wink Sa roditeljima svakodnevno oko svih mogucih stvari...a decko je posebna prica...

_________________
Mozda bi se svideo nekome, da se nisi trudio da se svima dopadnes!
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam svađalica.....ali bas mora , da me neko naljuti da bi mu vratila svađom....mislim svađati se -samo gubis vreme za bez veze....sve se moze lepo samo ako se hoce Razz Wink

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Svadjate se? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon