www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svadjate se?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Plavsha
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 1305
Mesto: Blizu njega.....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo retko mislim da bi bilo sve onotono kad nebi izbila nekad neka svadjica ali sve u granicama normale.


_________________
Hocu tebe da sanjam i danju i nocu kao da si stigao iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi, uglavnom resavamo normalnim i smirenim razgovorom.

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne,sve resavamo dogovorom,ali se nekad i malo zakacimo,ali je to vise u sali nego ozbiljno

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise sta mrzim jesu lazi zbog toga sam u stanju da se ozbiljno posvadjam sa bilo kim. Ali obicno je tu moj decko ,jer se 366 puta posvadjamo u toku dana Laughing Very Happy ali to su neke sitne svadje

_________________
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vidim svrhu svađanja (osim što se lijepo kasnije miriti Very Happy ) tako da izbjegavam kad god je moguće i probleme rješavamo sporazumno... Wink

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora kad tad doć do svadje ali onda je pomirba slatka...

_________________
 
jellena_b77
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 333
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne jer ja samo ucutim to mu je dovoljeno Smile

_________________
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se vi i vaš partner stalno svađate, možda bi trebalo pažljivije da ramotrite uzrok sukoba. Psihoterapeut za porodične odnose Pola Hol je proučavala najčešće uzroke svađa između bračnih drugova ili partnera.

Najčešći sukobi
Parovi se najčešće svađaju zbog novca, seksa, posla, dece i kućnih poslova - približno tim redosledom. Većina prepirki počinje zbog razlika u mišljenju, ali uz malo strpljenja i kroz smiren razgovor, moći ćete da dođete do kompromisa. Ako primetite da se svađate uvek oko istih stvari ili da, čim rešite jedan problem, iskrsne drugi, onda je nešto ozbiljnije u pitanju.


Nerešena pitanja
Ponekad se ljudi sukobljavaju oko pitanja koja imaju mnogo više veze s prošlošću nego s budućnošću. Osećanja odbačenosti i neuspeha u detinjstvu stvaraju bolna mesta koja partneri nehotice stalno povređuju. Na primer, partner čiji je otac iznenada napustio porodicu u detinjstvu sklon je da plane i napravi problem zbog iznenadnog poslovnog putovanja.


Osetljive teme
Ako u vašem odnosu postoje tabu-teme koje izazivaju buru, morate ih češće pominjati. Ako to ne uradite, one će se pretvoriti u tempirane bombe spremne da eksplodiraju svakog časa. Među takve teme spadaju zaboravljen rođendan ili trenutak kad vam, po vašem mišljenju, partner nije pružio podršku koja vam je bila neophodna. To je često nešto čime se ozbiljno podriva poverenje u partnera. Sasvim je u redu da pokopate stare nesuglasice, ali prvo morate da budete sigurni da su one stvarno mrtve.


Najosnovnije potrebe
Parovi često koriste teme kao što su novac, seks ili kućni poslovi da se izbore za svoje potrebe u jednoj vezi. Na primer, spor oko toga šta ko treba da plaća u suštini krije pitanje šta je čija odgovornost i ko ima moć u takvoj situaciji. Sporovi zbog kućnih poslova vode se zbog neudovoljene potrebe za poštovanjem i odavanjem priznanja. A svađa oko toga koliko često treba voditi ljubav krije potrebu za ljubavlju i nežnošću.


Skrivena korist
Svađa je za neke parove korisna jer je to ponekad jedino vreme kad dele svoja osećanja. Ona, takođe, može da unese malo uzbuđenja u zajednički život ili da postane način da se na sebe skrene pažnja. Ponekad je vredna bola koji nanosi zbog radosti i zadovoljstva pomirenja. A, kad se pomirite, uvek jedno drugom ponovite i potvrdite da se volite. (Blic)

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijetko kada se smrtno posvađam s nekim... To mi se dogodilo dva puta u životu... Prvi put sam se posvađala kao mala s dvojicom prijatelja i nismo pričali skoro 5 godina. Mr. Green

Trenutno, tj. više od 6 mjeseci ne pričam s jednom od cura iz moje ekipe koja je ozbiljno shvatila moju šalu i izvrijeđala me, a zatim se bez razloga naljutila na još jednu prijateljicu... I dobila je crveni karton od cijele ekipe. Laughing

S roditeljima se stalno prepirem, a s njim se ne mogu ozbiljno posvađati jer je, na sreću, on led, a ja vatra pa me uvijek "ohladi"... Mr. Green
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko..Ali to su uglavnom male svađice tipa što ti misliš ovako a ja onako.. Mr. Green
Kada ja hoću da idem negde a on ne..I onda se malo potkačimo ali ništa strašno..Sve se to reši..
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nalete periodi kada samo što ne ujedamo...ali i to prođe. Obično se pokačimo oko nekih gluposti, i to zato što smo tvrdoglavi oboje... Evo, upravo smo u jednoj od tih ludih faza, ali nadam se da ni to neće dugo trajati Very Happy

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne za sad, nemamo za sta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Svadjate se? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon