www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svadjate se?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sam se jednom sa momkom posvadjala malo u vezi mog bivseg i njegove bivse.. nije mi reko da je bio snjom, nego samo kako je zna Evil or Very Mad


_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa deckom sam se na pocetku nase veze bas dosta svadjala :S
inace se naravno i sa mojima pokacim kad kako,razloga nema bas nekog jednostavno nam odnos nije nesto poseban,nazalost Sad
inace se ne svadjam cesto,u zadnje vreme i dosta popustam,smirila sam se postala sam ozbiljna Laughing

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne... nemamo zašto. Ne bih se udala za njega da je bilo nekih većih nesuglasica.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ ♥ QueeN ♥ nije nuzno da svaki post bude posvecen tvom muzu, tema je ipak malo "dublja", osim ako u tvom zivotu nema prijatelja, rodbine... vec samo muz Wink



Da podsetim sve na prvi post koji retki citaju...


filicka je napisao/la sledeće:
Cure...koliko se cesto svadjate sa drugaricama, drugovima, matorcima, deckom?
Zbog cega?
Ko prvi popusti?
Ko je uglavnom kriv?
Da li ste sa nekim odavno posvadjani i ne pricate i zbog cega?

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi dodju bubice mogu da se svadjam sa svima, ali uglavnom stisavam sebe jer umem jako da pobesnim, vezba samokontrole je odlicna Wink

inace mrzim svadje ali kazem, samo ako me uhvati nesto...
mislim da se sve moze raspraviti razgovorom

nije mi problem da ja popustim, ako mislim da je jako glup razlog te nase rasprave


inace, sa ljudima ne pricam tek ako me jako, jako povrede, a da nemaju nameru da se izvine ili sta god

ne volim ljude kojima je tesko reci izvini

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaooo ja sam se kao mladja mnogo svadjala sa sestrom od tetke,toliko cesto smo se i potukle!!danas kada sedimo zajedno i prisetimo se nekih glupih i detinjastih svadja,smejemo se kao lude...
od tada pa do sada ne secam se da sam se inace svadjala toliko sa nekim,vise kuliram i u sebi psujem kao luda uz ogroman osmeh Mr. Green

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

okolini sam poznata kao osoba koja se skoro nikada ne svadja.
trudim se da izbegavam svadje,jer se,svadjajuci se,osecam veoma nisko,ne znam zasto.
nemam visoko misljenje o sebi,ali eto,tada sam jednostavno sama sebi prosta,iako su moje reci tokom svadje veoma ohole,odmerene i drske a pritom otmene.
Ne vredi,osecam se kao luzer.

Najcesce se svadjam sa mamom,jer uzasno brine i nemoguce joj je dokazati da nije upravu.
Mami ponekad popustim,ponekad ne,zavisi od toga kako sam raspolozena.

Najredje se svadjam sa prijatelje,tj. posvadjala sam se samo 3 puta u zivotu(ukljucujuci sve moje prijatelje).
Uglavnom je kriva druga,jbg.

A sto se tice dugih i ozbiljnih svadja,godinu dana nisam pricala sa najboljim drugom jer nije umeo da me razume onda kad sam od njega ocekivala da ce shvatiti zasto sam neke stvari uradila.
I sa jednom poznanicom nisam pricala skoro godinu dana,sve do pre mesec dana,kad sam se slucajno srela sa njom,a razlog je tipican zenski:zbog jednog decka,tj. njenog bivseg sa kojim sam slucajno bila (pod dejstvom 11 votki).

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s prijateljicama se nikad ne svađam.mislim nismo djeca
a s deckom se samo porjeckam kad sam u pms-u nije svađa već ja malo provociram da se na nekom praznim hehe,al nikad to nije bila svađa

_________________
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa muzem se nekada svadjala,sada samo komentarisemo i diskutujemo
problem dok se ne usaglasimo Very Happy -sa prijateljicama isto tako resavamo problem bez svadje,a sa nazovi prijateljicama ili ti koleginicama ako mi bas ne stima i ako sam u mogucnosti prekidam svaki kontakt Mr. Green

_________________
vera,ljubav,nada
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji samo jedna guska sa kojom bi se stalno mogla svadjati, koju za sve krivim i kojoj nikad necu oprostoti. Kojoj nikad nebi pomogla ni kad bi pored mene crkavala Evil or Very Mad

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 14, 2010 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svadjanje sa vasim partnerom vam moze produziti zivot


Ne potiskujte gnjev i svoje negativne emocije! Izražavanje emocija, slažu se stručnjaci, može produžiti vaš život!

Koliko ste se samo puta posvađali sa vašim partnerom? Konstantno svađanje definitivno nema pozitivan utjecaj na vaš seksualni i emotivni život, no poneka svađa tu i tamo zaista može dobro začiniti vaš odnos, te biti savršena stimulacija za štošta.
Čak štoviše, stručnjaci Univrziteta u Michiganu, prenosti intimatemedicine, tvrde da svađanje s partnerom, ni manje, ni više, nego produžava vaš život!

Stručnjaci su došli do saznanja da osobe koje potiskuju vlastite negativne emocije – gnjev, tugu i bijes umiru ranije od onih koji su naučili da ih otvoreno pokazuju.
U istraživanju je učestvovalo 200 parova, a sama je studija trajala 17 godina. Parovi su bili otprilike istih godina i generalno dobrog zdravstvenog stanja, te bili podijeljeni u četiri kategorije.

Prva kategorija je bila sačinjena od parova koji su bez problema ispoljavali svoje negativne osjećaje – bijes, ljutnju, tugu, strahove, dok su druga i treća kategorija uključile one gdje jedan od partnera nije imao problem sa pokazivanjem svojih emocija, dok je onaj drugi trpio i potiskivao vlastite emocije. U četvrtu su grupu ušli oni gdje su oba patrnera potiskivala svoje negativne emocije.

Ernest Harburg, profesor i vođa istraživanja je izjavio:

- U slučaju kad oba partnera potiskuju svoje negativne emocije, imaju dva puta veći ritzik od ranije smrti nego oni koji otvoreno pokazuju svoje emocije!

Od svih testiranih parova, bila su 26 para gdje su oba partnera potiskivala vlastite emocije, a iz te je grupe 13 ljudi umrlo u periodu od 17 godina. Od preostalih 166 parova, desila se 41 smrt.

Stručnjaci stalno upozoravaju na štetnost potiskivanja negativnih emocija. No, prije nego što puknete i istresete se na svog partnera, obratite pažnju na to da sve to mora biti rečeno i učinjeno na LIJEP način. Dakle, nema bacanja pepeljara i vazni u partnerovu glavu.

Zar baš morate vrištati?

Postoje i bolji načini da se riješe problemi u raju.




Svađe između muškarca i žene koji dijele postelju nekada su neminovne, ali nekada i neophodne. Stariji i iskusniji kažu kako povremene svađe mogu znantno učvrstiti ljubavnu vezu, te poboljšati intimni život. Naravno ovo vrijedi u slučaju ako se vaše svađe ne završavaju sa psovkama i bacanjem stvari po kući i na kraju selidba.

Istina jeste da svađe među parovima često izbijaju zbog nepotrebnih stvari, a evo nekoliko razloga:

Zabrane
Muškarci vole kada imaju moć i sve drže pod kontrolom. I žene to vole, međutim, na mnogo suptilniji način. Muškarci znaju biti veoma grubi prema ženi, jer se boje da je ne izgube. Često ni sami nisu svjesni da je taj strah od gubitka razlog što joj prebacuju kako se šminka ili oblači. Obuzet tim strahom muškarac postaje veoma uvrjedljiv i grub prema ženi koju iskreno voli. Znači bitno ga je potaknuti da otkrije svoja prava osjećanja i strahove kako bi se svađe zbog ovakvih razloga svele na minimum.

Zajednička kupovina
Zajednički odlasci u kupovinu idealna su prilika da se posvađate. Muškarac je u stanju sat vremena gledati automobil koji mu se sviđa, ali neće imati ni pet minuta vremena da sačeka da žena isproba nešto od odjeće, a pogotovo ne da još komentira kako joj to stoji! Njegovo strpljenje je pri kraju ako žena usput pogleda još stotinu drangulija iako to nije pominjala kada je bilo govora o kupovini. Ako se ne može promijeniti onda je najbolju kupovinu obaviti u društvu prijateljica, na zadovoljstvo i vaše i njegovo.

Iskazivanje osjećaja
Obično kažu kako pravi muškarci ne pokazuju svoja osjećanja. To ih prati od djetinjstva, pa nije ni čudo što takav stav zauzimaju i kada su u vezi ili braku. Nenaučeni da razgovaraju o onome što osjećaju ili što ih muči svoju nervozu, brigu i stres nakupljaju u sebi zbog čega atmosferu u kući drže napetom. Naravno, žene to ne mogu trpiti i pokušavaju prebacivanjem i svađom popraviti situaciju. Pomozite mu da vam se počne otvarati i povjeravati jer jedino tako vašu vezu održat ćete zdravom.

Dok ste mladi takve stvari vam zaista predstavljaju odličan povod za svađu, ali kako odrastate shvatite koliko su to zapravo nevažne stvari u životu. Na red dolaze ozbiljniji problemi koje treba rješavati i koje su vrijedne rasprava. Zato, dva puta mjerite, jednom sijecite!

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 14, 2010 11:20 pm    Naslov poruke: Re: Svadjate se? Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Cure...koliko se cesto svadjate sa drugaricama,drugovima,matorcima,deckom?
Zbog cega?
Ko prvi popusti?
Ko je uglavnom kriv?
Da li ste sa nekim odavno posvadjani i ne pricate i zbog cega?


Ne volim svađe, nisam tip koji se želi svađati, jer sam shvatila prije svega da svađom ne mogu riješiti apsolutno ništa, već samo povrijediti sebi drage ljude i učiniti stvari lošijim i nepopravljivim. Par puta sam imala takve scene sa roditeljima, i vidjela da je moja ljutnja prešla u takvu agresiju da ju je bilo nemoguće iskontrolisati u tom trenutku. Poslije svega sam potaknula sebe na duboko preispitivanje i dovela se u red. Svađe počnu oko sitnica i završe na krupnijim stvarima i jako ružnim riječima i postupcima koji ne vode nigdje. Radije ću se povući jer ne želim nanijeti zlo nikom voljenom.

Sto se tiče veze, ni tu nemam problema, mi i ne znamo šta je u stvari svađa, više su to neke sitne igre riječima, male trzavice, ali ništa zbog čega bi on zaista digao glas ili bilo šta veće.

Sa prijateljima se nikada ne svađam, jer su to uglavnom oni iz najranijeg djetinjstva koji me dobro poznaju, ne diraju i ne čačkaju mečku tamo di je ne svrbi. A i kad bi došla u takvu situaciju, vjerujem da bih se povukla. Nikada nisam imala stvarni razlog ni povod za svađu sa njima.

Što se tiče ovog poslednjeg, da li postoji osoba sa kojom ne govorim godinama, mogu iskreno reći da sa majčinim bratom (dakle, ujakom) ne govorim još od daleke 1992. godine, i vjerujem da nikad i neću. Situacija u kojoj smo svi na nekoj porodičnoj radosti ili žalosti ni u kom slučaju mi zbog istog čovjeka nije neugodna pošto svi znaju da nas dvoje ne govorimo: ja ga ne vidim, ponašam se prirodno i normalno kao i svaki put, ali jednostavno, taj čovjek za mene je tek neko ko je tu sasvim slučajno, potpuni stranac sa kojim ne želim nikakav kontakt.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Svadjate se? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon