www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja i najgora reklama
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja prvi deo reklame Domestos(sa bakterijom) Laughing
Najgore reklame kad reklamiraju prašak bilo kakvi(odvratno i glupo snimnjeno)



_________________

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

,,Da se lakše opere i bude još čistije, Mr.Proper,, Mr. Green
Eto još jedne.

A najbolja mi je reklama za Replay traperice , vidjela sam ju na jednoj stranoj televiziji
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Charape "Udarnik". Pochinje time shto se vidi tepih, prelazna sekvenca na sto i shta ima na stolu, onda zhensko, pa mushko i na kraju slogan: "Charape Udarnik".
Nikada nisam shvatio poruku te reklame. A valjda i jeste to ta poruka da ti se urezhe u pamcenje jer nema veze s vezom. Neutral

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje su još sve reklame Švepsa
Najgore kad reklamiraju usluge za mobilni "od sad poruke samo 2 rublja(ruska)","pošaljite 5 poruka i 6 je besplatna Laughing " ili ko zna šta sve izmisle Mr. Green

_________________

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha, moram ovo da napišem jer sam se naglas smijala jutros! Laughing
Najbolje su mi reklame za Nescafe


Prva je kad momak dovozi svoju curu rano ujutru doma a nju dočekuje otac sa šoljom kave u ruci! Besan,besan a onda baca pogled na dečku koji sedi u autu, jadničak, onak kako sam otac može biti. I onda samo odjednom ćerci kaže ,,Jao,kako si mi slatko porasla, idi se naspavaj sad,,

Ma prejaka je!
I ona druga kad onaj smiješan lik dolazi u kolima u garažu i uzima tiket od uspavanog matorog lika i kaže mu ,,Mislim da netkome treba zagrljaj,, Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgore su one za prasak...
A najbolja je ona za loto, kada otac upisuje brojeve sa roditeljskog...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim reklame"fast" se kupuju u trafici...uvek se nasmejem Laughing
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja: reklama za pivo "Holsten" ono kad konjanici ulecu u kafic

Najgora: sve reklame za "Grand" pevace/ice

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra mi je opet za Nes kafu, kad momci čekaju cure da se obuku..mislim.. Mr. Green
a užasna mi je da slušam onu ribu što udara prstima svoje zube, da osjeti kako su jaki, smješna je potpuno
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolju sam vec naveo

najgora: ona reklama za "strong" zvake

_________________
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja mi je ona za neke novine, cini mi se ''sportske novosti'' kad cerka vidi caleta bez novina pocne da se dere ''mama, mama'', a kad cale stavi novine ona onako uzdihne ''ooo pa to si ti tatice'' Mr. Green

a najgora mi je ona nova reklama za uloske ''yup'' ..uzasssss

_________________
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja: reklama za pivo "Holsten" ono kad konjanici ulecu u kafic (jos jednom)

najgora: sve reklame "Mr muscolo"

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Najbolja i najgora reklama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 13 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon