www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja i najgora reklama
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
ivancica24
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u, ovde bas ima interesantnih postova. mene reklame vec izludjuju - posebno ona za visu sa piratima na onom ostrvu koja je strasno lose 'nahovana'.

a sto se stronga tice, da li ljudi u ovoj zemlji imaju bilo kakvih novih ideja ili i to moramo da uvozimo. Potpuno kopirana reklama za triumph carape -kadar po kadar...mogli su bar malo da prikriju plagijat.. Exclamation

ko ne veruje, neka pogleda sam
http://www.youtube.com/watch?v=EhljByxK2Vs


 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje su mi reklame za Coca-Colu...posebno ona sa dekom Sta jos nisam probao....
Najgore su mi reklame za Bonux....katastrofa!

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najgora ubedljivo za mts i Sasa Curcic Evil or Very Mad

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Hyperaktivna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgora ubedljivo mi je za loto valjda..'tata kupi mi zeeekuu..' il tako neshto sa onim debilom od choveka koji skakuce..ni ne secam je se,ali znam da sam imala napade besa kad je vidim..
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ranije bas bila simpa reklama za simka cokolade kad ona krava pumpa gumu na biciklu, pa se iznervira i baci pumpu Very Happy a od ovih sad mi se svidja reklama za efes.
Sto se tice onih koje me nerviraju to su uglavnom sve za mobilne operatere, i neko rece ova za loto kad neko tamo nabraja tata kupi mi...glupo do bola.

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
vilinlord
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
najgora ubedljivo za mts i Sasa Curcic Evil or Very Mad

Izuzetno iritantna reklama, mislim da uvek promenim program kad je puste, i jedna "blago" retardirana koja se davala na Nishkim televezijama za neki eko filter ili tako nesto :hate:, a najbolje su mi za piva, na primer tuborg...
 
raydzoni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 16
Mesto: Beograd

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. najgora reklama : nike sa fringsom,runijem,maloudom i gatuzom za kopačke 90
2.saale ćurčić
3.za sve vrste praškova,pena i drugih sredstava za higijenu i čišćenje
4.top šop

najbolja reklama:
1.sve od milka čokolade
2.jelen pivo sa navijači znaju zašto
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgora reklama-za prasak Talas (napred tigre...)

Najbolja reklama-pa...ne znam,nema ih,meni licno se svidela ona za Loto:"Kad ti dam tajni znak,prelazimo na kiselu vodu"

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgora mi je opet čuvena Marija i njen Ariel,Lenor,Aće,Taid ili kaaaaako se već zovu svi oni

a najbolje su mi reklamice na stranim kanalima, za piće ili nešto tomu slično
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

arsen lupen je napisao/la sledeće:
najbolja: reklama za pivo "Holsten" ono kad konjanici ulecu u kafic (jos jednom)

najgora: sve reklame "Mr muscolo"


Moracu da te razocaram, ali Holsten reklama ima gresku! Strela prolece kroz prozor i ne razbija ga, a zatim konjanici ulecu i razbijaju prozor. Wink Sorry!!! Meni je najsimpaticnija reklama za Sprite, a najgluplja Mts - Sasa Curcic.

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Aće:
Kad se klinac ubrlja sladoledom i dođe na rođendan kao tigar Mr. Green

Za Clean and Clear:
- Šta radiš to?
- Uklanjam mitisere.
- Ali ti nemaš mit..Da Mr. Green

Užas
 
a*l*e*x*a*n*d*r*a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja za D&G telefon i STR parfem...
A najgore...da ne nabrajam...

"Mirisu,kao da su uzgajani u baasti"..

"Namirisale su cvece,mislim da cemo zbog njih morati jos jedan krug"...

"NAPRED,TIGRE"!...
Iii....ima jooos dosta tih glupavih reklama... Evil or Very Mad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Najbolja i najgora reklama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon