www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dilema:Srebrno ili zlatno odelo?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Dilema:Srebrno ili zlatno odelo? Na vrh strane Na dno strane




Da li vise volite odecu srebrne ili zlatne boje?
Sta biste pre obukle?Zlatno je cini se,mnogo popularnije.Plavusama bolje stoji srebrno a crnkama zlatno(po meni)!
Moja drugarica nosi skroz zlatnu jaknu u svakodnevnoj varijanti,...meni to malo odskace,da li biste tako nesto svugde i uvek nosile?Ja sam preko dana obicno u NIKE-uSmile
Dakle?Koja boja pobedjuje?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...da u svakodnevnoj varijanti nosim zlatno- TO NEE! Smile...Al volim obje boje..i rekli su mi da mi obje lipo stoje.. Very Happy

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim zlato i srebrno.. al ipak mi je draže ZLATO Very Happy
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crno i zlatno! 8)

ma svejedno...ne volim ni jedno ni drugo Rolling Eyes pogotovo ne pretjerano. Kad vidim curice u zlatnim čizmama ili jaknama samo se nasmijem Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Mediterraneo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 13

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srebro, definitivno Wink
 
Tangerine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 31 Okt 2006
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, u svakodnevnoj varijanti ni jedna, a za zurkice i slicno pre srebrna, nekako je manje kič...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da nosim garderobu u tim bojama, ja sam najvise za neke zatvorene boje-crna, braon, maslinasta,...
Ne mogu svakom da stoje te dve boje, i kad vidim usred bela dana devojke u zlatnim i srebrnim kombinacijama, najezim se...

_________________
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruzno je nositi to svaki dan........narocito takve skroz zlatne jakne i cizmice ili patike...mada je to bas popularno......ja volim i srebrno i zlatno....mada srebrno vise nosim....jer imam 12 srebrnih prstenova........ali uvek umereno sa takvim bojama da se ne bi presla granica kicha...........

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakodnevnoj kombinaciji (zlatno) NIKAKO ..
Imam i ja drugarice koje nose zlatne jakne ''usred bela dana'' i swe su u tripu da imam stoje ExTrA ..(shto i nije bash tako, ali trend chini chuda ..)
I da ..
Citat:
Ne volim da nosim garderobu u tim bojama, ja sam najvise za neke zatvorene boje-crna, braon, maslinasta...
..ali kada bih birala -Srebrna ..
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

te boje nisu svakodnevne...a uvece kad izlazim pre bih obukla zlatno,mada kad razmislim,sada svi nose zlatno...onda bih se mozda i odlucila za srebrno...ali uglavnom preko dana takve boje ne bih nosila!
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim te boje. Uopste, nista sto sljasti, sija, sto je sareno...

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Plavusama bolje stoji srebrno a crnkama zlatno(po meni)!


Ja sam crnka, i bas imam suprotno misljenje. Zlatno me nekako zatvori, dok srebro da kontrast. Sta znam, razliciti ukusi... Wink
Srebrno stvarno volim i nosim..Ne toliko u toku dana kao nocu to je sigurno, ali uvek volim da imam bar neki sitni srebrni detaljcic. Od zlatnog (osim samog nakita) nemam ama bas nista u ormanu.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Dilema:Srebrno ili zlatno odelo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon