www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

JA,pa ja
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

da li vodite racuna i odrugima???
da...mislim ne uvek...
95%
 95%  [ 43 ]
ne...
4%
 4%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 45

Autor Poruka
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim ja da pomazem drugim ljudima al ipak vise volim sebe. Kad me neko konstantno smara i kad me opterecuje previse svojim problemima, kad se ponasa kao da je jedina osoba na svijetu koja ima problem, lako to rijesim. Samo ga stavim na ignor listu odredjeno vrijeme, pa kad nekom drugom 'ispije' mozak, skinem ga sa liste pa se ponovo druzimo. To je super recept


_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam od onih koji ide iz krajnjosti u krajnjost.Mogu za čoveka da učinim mnoge stvari pa čak i da su na moju štetu,samo ako je taj kome činim dobar prema meni.Čim je u pitanju neko ko mi ništa dobro nije učinio,čak šta više učinio mi dosta toga lošeg u životu,i ako neko takav ima problema,ne pada mi na pamet da mu pomognem.Ista stvar je kad je u pitanju sitauacija kad imam neki problem koji je ''pitanje života i smrti''.Tada mi je bitno da je meni dobro,a o drugima i ne razmišljam,jer ne mogu da razmišljam o tudjim problemima kada je meni loše.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da....brinem se za druge, koliko mogu...

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno sam u fazonu (jer upisujem akademiju) da me bash briga na primer, za ove moje iz razreda =))

ali o onima koje volim i obozavam vodim rachuna i mislim na njih =)

_________________
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da sam previše vodila brigu o drugima i sad mi je toga puna pipa,
u nekim stvarima trebala sam vodit brigu o sebi,
pa ću valjda u budućnosti naći neku ravnotežu 8)
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije JA pa JA, ali nije baš da sam uvijek za sve tu. Za one koje volim, porodicu i prijatelje - tu skoro nikad ne mislim na sebe, prepustim se njima i uvijek sam tu za njih. Ali za sve druge, znam bit jako zatvorena i hladna. Nije da mislim na sebe samo nego jednostavno ne osjećam potrebu brinut za nekoga koga nije ni ---onoliko za mene
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 12:36 am    Naslov poruke: p Na vrh strane Na dno strane

Vodim racuna o drugima cak nekada i vise nego o meni,pa nekada zbog toga i ispastam!!! Crying or Very sad
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako oni mene tako i ja njima. Laughing Laughing Laughing Wink


Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ datum Sub Jun 16, 2007 4:16 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako su ljudi dobri prema meni i pomazu mi onda zasto ja ne bi bila ista takva prema njima.. Very Happy
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je ko zasluzio, tako se i ja ponasam prema njemu. Neko ima vise neko manje paznje. A poneko ne zasluzuje bas nista.

_________________
veni - vidi - vici

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brinem za druge u odredjenoj meri...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo o ljudima koji mi znace, naravno, vodim racuna...

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> JA,pa ja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon