www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

JA,pa ja
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

da li vodite racuna i odrugima???
da...mislim ne uvek...
95%
 95%  [ 43 ]
ne...
4%
 4%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 45

Autor Poruka
aywan
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Dec 2006
Poruke: 3
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 12:16 am    Naslov poruke: JA,pa ja Na vrh strane Na dno strane

da li samo o vama mislite,ili vodite racuna i o drugima...?retko je takvih koji vode racuna o drugima...ipa je samo 1 zivot,pa zele sto bolje da ga prozive...ali to je ipak sebicno,zar ne???


_________________
plavusa
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Re: JA,pa ja Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da vodim racuna o drugima.
Jer inace ti "drugi" nebi vodili racuna o meni
A nemoze se sve sam ipak tesko je danas bez pomoci nekoga (roditelja ili prijatelja ili vec koga ) Wink
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da da..neki su to zasluzili mnogo vise od nekih ostalih al volim da posvecujem paznju drugima toliko da nemam vremena ni za sebe al ne bunim se.. Mr. Green

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da posvecujem paznju drugima cak i vise no sebi pa cak nazalost i onima koji to nisu zasluzili.......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vodim računa o drugima samo ako i oni vode o meni, a to su moje najbliže osobe, moja obitelj, moj dragi i uži krug prijateljica.
Ne vidim razlog da se brinem za nekoga ko je prema meni kreten. Nije to neka osveta, nego mi jednostavno nije stalo. Ako me netko zamoli za pomoć naravno da ću se odazvati, ali ništa više od toga

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 01, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno da vodim....možda čak nekad više nego o sebi....
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, vodim racuna o drugima. Ali samo o onima koji to zasluze.
Za prijatelje i porodicu cu sve da ucim, ali za ostale manje..
Ali ako mi neko zatrazi pomoc, necu ga odbiti..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
milosbojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voidm racuna samo o jednoj osobi, o devojci koju volim. Izmedju nje i svih ostalih biram da ona ne bude povredjena. Ali umem i njoj svasta da kazem. U sustini ne vodim mnogo racuna o drugima.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako sam ja jedinica, moji roditelji su mnogo (cak i previse) vodili racuna da ne postanem sebicna, uobrazena i samoziva...Redovno su mi objasnjavali smisao one 2 jabuke kad imate vecu i manju pa koju cete uzeti za sebe...I mislim da su malo preterali u tome, jer sam ja ponasajuci se u skladu sa onim kako sam vaspitana previse cesto izvlacila deblji kraj. Zato u posolednje vreme se trudim da ipak NE vodim racuna toliko o drugima, vec da sebe postavim na prvo mesto..Pa ko ce drugi ako ne ja? Ne kazem da na taj nacin gazim po drugima da bih se izborila za svoje, vec samo ne razmislljam vise toliko o drugima, o njihovom boljem pogotovo u slucaju kad na taj nacin uskracujem sebi ono sto bih zelela. Tu sam da pomognem, da pruzim ruku kad treba, za vrlo uzak krug ljudi i da se ponekad odreknem neceg svog, ali sve dalje od toga vise nikada NE!

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vise mislim o drugima nego o sebi :ufff:

_________________
 
marko_18
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja, pa ja i opet ja

sudbina je zene da hoda iza mene


8)


sta cu kad sam bogom dan

 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam sebi na prvom mjestu, jer niko me ne moze voljeti vise nego sama sebe, ali to ne znaci da ne pazim na druge ljude. jako mi je bitno da nikoga ne povrijedim, i da svoju srecu ne gradim na tudjum suzama. uvijek mi je bitno kako se moji prijatelji osjecaju i uvijek sam spremna da ih slusam i pomognem im ako mogu.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> JA,pa ja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon