www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Elder Scrolls 4 - Oblivion
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: The Elder Scrolls 4 - Oblivion Na vrh strane Na dno strane

The Elder Scrolls 4 - Oblivion




Igrica je odlicna!
Otvorenog je tipa. Mozete je igrati kako god hocete, tj. resavati glavnu misiju i zavrsiti igricu u rekordnom roku ili resavati jos gomilu misija koje prate igricu.
Da bi igrali ovaj tip igrice sem solidne konfiguracije potrebno vam je i solidno znanje engleskog jezika zbog dugih i cestih razgovora sa raznim likovima u igrici, o tekstovima necu ni da govorim jer ih ima zilion (ne pokusavajte igrati igricu nasumicno jer ju je nemoguce preci na taj nacin).
Igrica nas uvodi u neko izmisljeno vreme slicno srednjem veku. Nekoliko rasa se provlaci kroz igricu: ljudi, vilenjaci, trolovi, goblini i td.
Tu je neverovatan izbor oruzja, oklopa, magija, raznih vestina...
Tokom igre mozete napredovati tj. Skill level raste kako resavate misije, koristite razne sposobnosti i naravno likvidirate protivnike.
Inace je igra avanturistickog tipa.

Za prelazenje igre vam je potrebno jedno 2 meseca (ako igrate redom i hocete da proucite igru sto bolje).
Ako nemate dovoljno vremena za igru nemojte je ni pocinjati.
Jedno je sigurno, ako je pocnete nema vam skidanja dok je ne zavrsite.

Da cujem vase komentare.


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa ivanpkv-om, igra je stvarno mrak; sjajni avanturisticki RPG iz prvog lica.
Igra je nenormalno zahtevna pa je za normano igranje potrebno imati mali jacu konfiguraciju, sto vecina igraca, kod nas, nema...Nisam je toliko igrao da bih dao neku potpunu ocenu ali po onome sto sam video mogu slobodno da kazem da je Oblivion jedna od najboljih igara koje su izasle u 2006. godini.

Jel probao neko da igra u Multiplayer-u?Ili online?

_________________
Master
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napravljen je dodatak za Oblivion MultiTES4 koji dozvoljava da se igra u multiplejer rezimu.
Koliko ja znam o tome, dozvoljava da dvojica igraca igraju igru simultantno tj. da resavaju misije zajedno i td. Kako to radi nemam pojma.
Cak ima i verzija da se igra u ekipama ali cisto klanje.

Mislim da se jedino isplati igrati igrice u multiplejeru kao sto su Counter strike, Unreal turnament, neke borbene simulacije leta i td. Sve ostalo je smesno.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci, potreban je taj program da bi se igra igrala u multuplayer-u...?Zar sama igra ne podrzava mrezno igranje?

_________________
Master
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podrzava. I svakako ti treba dodatak.

Izgleda da igra nije ni predvidjena za mrezno igranje.
Sto u neku ruku i razumem.
Ako si je igrao, priznaces da igra nije bas mnogo dinamicna.
Meni licno ne bi bilo interesantno da je igram u mrezi.
Mada... voleo bih da povremeno uzmem sekiru i nekom tamo preko mreze rascopam glavu Very Happy
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, OK...Nego pitam zbog toga sto mi se ucinilo da sam u glavnom meniu igre video opciju Multiplayer...
Sta ja znam...Meni bi bilo zanimljivo igrati Oblivion u mrezi... Smile Kao, recimo, Rune, ako ti je poznata...

_________________
Master
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi poznata igrica.
Nema u glavnom meniju multiplayer.

Mada.... Mozda bi licila na WOW. Ali nebi mogla da konkurise.
 
strajo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 01 Jul 2007
Poruke: 8
Mesto: Tu... iza coshka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igra je bruka, najjacha igra svih vremena, a izashla je i expanzija: Shivering Isles!
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je dobra, al je daleko od odlicne...
Vrlo je kratka i levelovanje nema smisla. Gde god otisao i sta god uradio protivnici su uvek jednake tezine. Nema izazova. Plus ona strelica sto pokazuje gde treba da se ide, potpuno je nepotrebna...

Ako vam se ova igra dopala preporucujem TES3 Morrowind, ako vec niste igrali. Mnogo je zanimljivija, duza, mapa je veca, jedino sto je nekako siva i sumorna...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni u ovoj igri jedina stvar koja je dobra je grafika...

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Devil96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno dobra igra ali me malo uplasila misija u Thifes gildu kad treba da se ukrade knjiga. Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> The Elder Scrolls 4 - Oblivion Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon