www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Far Cry
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drone je napisao/la sledeće:
Mr.Stefan je napisao/la sledeće:
Odlicna igra,u kojoj su se najbolje pokazali kvaliteti direct x 9.Sve je super dok se ne pojavljuju cudovista.Umesto da su iskoristili prelepe pejzaze do kraja,oni radnju prebacuju u pecine i mracne sume,sto je igru malo unazadilo.Ne znam da li znate,ali u septembru se ocekuje nastavak Far Cry-a-Crysis


A kakav je taj nastavak.
Imas li kakvih informacija o njemu koji screenshot ili tak nesto neki link mozda Wink Wink

To bas i nece biti nastavak Far Cry-a ali imace dosta dodirnih tacaka...Igru razvija isti tim koji je radio i na Far Cry-u, Crytek, a engine koji ce pokretati Crysis bice prica za sebe...Grafika i fizika ce biti toliko realisticne i na izuzetno visokom nivou da cete imati utisak kao da se radnja igre odvija u stvarnom, realnom svetu.To ce ujedno biti i prvi engine koji ce raditi pod DirectX 10!
Sve u svemu, ocekuje nas pravi BOOM naslov pa sacekajmo i videcemo Wink



_________________
Master
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
Ja samje tada sa athlon 2500+,512mb ram-a i Geforce fx 5200 terao u high detaljima na 1152x864!!!


ja sam je furao sa istom konfiguracijom, ali ne sa high detaljima Exclamation

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
vm-makedonec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Jul 2006
Poruke: 19

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrao sam redovno Far Cry dok se igrao bez patches, ali sad moras instalirati patches za onlajn igru. I stalno kad instaliram patches, igra pada iz netu za 5 minute i nece da radi vise na online. Nemoze ni se logirati u ubi.com. Znate nesto za ovo sta da uradim da nemam vise problema sa igricu?

woolf99 je napisao/la sledeće:
Killaz je napisao/la sledeće:
Ja samje tada sa athlon 2500+,512mb ram-a i Geforce fx 5200 terao u high detaljima na 1152x864!!!


ja sam je furao sa istom konfiguracijom, ali ne sa high detaljima Exclamation
Ja koristim ATI 300xp 128mb video karta i rezolucija je bila 1280 puta 1024 i drugom sve ostale sam uterao na naj naj vise , igra se igrala odlicno a grafike i animacije da ne pricam, Super Very Happy


[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: eee Na vrh strane Na dno strane

AAAAA, Igrica je tako eXtra da bolja nemoze da bude. pojavila se ja mislim 2004 i do sada nema igre sa boljom grafikom i radnjom , Ej ljudi ako jos niste igrali ovu igru , neznate sta propustate, Igra je Najrealnija igra koju sam igrao do sada, Prica i tok radnje je super osmisljen , ALI grafika je neprevazidjena..........samo me malo nerviraju ona cudovista ali sve u svemu igra je Super i VRedi DA se igra!!!!

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicna za proveru rada racunara ali solidna za igranje, ogromne mape za igranje su odlicne ali sama borba sa mutantima mi se nesvidja
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, mnoge graficke kartice se testiraju upravo na ovom igri i to dovoljno govori kakva je ova igra.
Jel zna neko kako se prave mape za Far Cry? Jel postoji neki Editor?

_________________
Master
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
Ja samje tada sa athlon 2500+,512mb ram-a i Geforce fx 5200 terao u high detaljima na 1152x864!!!

Brate ja imam 2500+, 1gb i fx 5700/256 i radi mi na 800x600 medium, sve ostalo pada frame
 
DAY---WALKER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 20
Mesto: orasje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 10:49 am    Naslov poruke: far cry Na vrh strane Na dno strane

pozdrav
igra je vrhunski odradjena grafika je extra ja je igram na very hi rezoluciji i mislim da je sve odradjeno na jednom extremnom nivou
ali mi se jedino ne svidja tema sto se tice onih cudovista malo je s/f li ipak sve u svemu cista desetka
preporucujem je svima
 
Devil96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna igra presao sam je za 3 dana malo teska ali dobra procito sam da Far cry 2 uskoro izlazi Very Happy

Zna li neko gde mogu da se nabave modovi za Far cry?



[Edit by Mr. Bond: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ovo mnogo jaka igra i mnogo mi se dopala... Isto tako svo moje drustvo je probalo igru i svi imaju samo reci hvale. Jbg, malo teze je bilo srediti ona cudovista na kraju, ali sto se mora nije tesko...

Isto zeljno ocekujem izlazak nastavka....

p.s. Ja sam je igrao na 9600pro, 512mb RAM-a i 2.41 na 1024x768 na high, bez ikakvih problema u toku igranja... Wink

_________________
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 10, 2008 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najboljih pucačina koje sa igra,meni medju top 5 Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Far Cry Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon