www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prostitucija
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Prostitucija Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o zenama/curama koje prodavaju svoje tijelo za pare?

 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam....Imam siroko misljenje o tome!
Neke opravdavam ,neke ne.
Igrom slucaja upoznala sam takvu zenu,koju je muz maltretirao i koji ju je izbacio sa detetom iz kuce.Nema porodicu,rodjake nikoga.Nije uspela nigde da se zaposli sa osnovnom skolom a vreme je letelo nije imala da jede ni ona ni dete ,pa ni da plati sobu.Nista.
Morala je tim putem da krene.To opravdavam.
Ali ni to nije resenje.
ali ostalo necu ni da komentarisem!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odvratno! nema tih para za koje bi prodavala svoje tijelo, radije bi čistila ulice i lizala podove, radila bi tri posla ako treba, kopala po cijele noći, čistila javni wc, ma bilo što!

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovim prostorima smatram da je politička prostitucija daleko gora od ove o kojoj ti želiš govoriti.Naravno da je ne opravdavam,ali je poštenija od ove druge.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njihov zivot, njihovo telo, njihova stvar! Ne tice me se! Svako radi sa sobom i svojim zivotom sta zeli i ko sam ja, ili bilo ko drugi na svetu, da im sudi zbog toga i upire prstom u njih?! Njihov zivot me se ne tice ni u kom smislu i ne ugrozava moj-ni na jedan jedini nacin. I nisu mi uopste, jasni ljudi, koji njima nesto kao sude?! Rolling Eyes Cak je i Isus rekao: ko nema greh-neka baci kamen (na nju)! Ali za neke ljude to ne vazi. Rolling Eyes Oni ce da kamenuju sve oko sebe, a ni svoj zivot ne znaju da srede i ni ispred svojih vrata pociste! Uzas! Rolling Eyes

_________________


 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Njihov zivot, njihovo telo, njihova stvar! Ne tice me se! Svako radi sa sobom i svojim zivotom sta zeli i ko sam ja, ili bilo ko drugi na svetu, da im sudi zbog toga i upire prstom u njih?! Njihov zivot me se ne tice ni u kom smislu i ne ugrozava moj-ni na jedan jedini nacin. I nisu mi uopste, jasni ljudi, koji njima nesto kao sude?! Rolling Eyes Cak je i Isus rekao: ko nema greh-neka baci kamen (na nju)! Ali za neke ljude to ne vazi. Rolling Eyes Oni ce da kamenuju sve oko sebe, a ni svoj zivot ne znaju da srede i ni ispred svojih vrata pociste! Uzas! Rolling Eyes


Potpisujem!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni nema opravdanja za tako nesto!!! Za retke slucajeve ima ali... stvarno ne razumem te osobe i nikad necu.
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ekonomista87 je napisao/la sledeće:
Po meni nema opravdanja za tako nesto!!! Za retke slucajeve ima ali... stvarno ne razumem te osobe i nikad necu.


Sta su za tebe retki slucajevi? Kad poslusas njihove price, svaka je za sebe posebna i retka.

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista lose, mozda ih je zivot silom prilika naterao to da rade... Zato nemam lose misljenje Confused

_________________
 
tomo zg
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2006
Poruke: 57

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tko voli, nek izvoli Wink
tko zeli da prodaje tjelo, slobodno Very Happy
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Njihov zivot, njihovo telo, njihova stvar! Ne tice me se! Svako radi sa sobom i svojim zivotom sta zeli i ko sam ja, ili bilo ko drugi na svetu, da im sudi zbog toga i upire prstom u njih?! Njihov zivot me se ne tice ni u kom smislu i ne ugrozava moj-ni na jedan jedini nacin. I nisu mi uopste, jasni ljudi, koji njima nesto kao sude?! Rolling Eyes Cak je i Isus rekao: ko nema greh-neka baci kamen (na nju)! Ali za neke ljude to ne vazi. Rolling Eyes Oni ce da kamenuju sve oko sebe, a ni svoj zivot ne znaju da srede i ni ispred svojih vrata pociste! Uzas! Rolling Eyes


Slazem se s tobom..

i ja sam samohrana majka..i ja sam s djecom spavala po haustorima ulica i borila se i nikada se nisam predavala

sada jee situacija mnogo bolja nego je bila ali i dalje se borim kao i prije..

ne osudjujem one koje svoje tijelo daju za novac niti ih opravdavam njihov zivot njihova stvar-njihovo tijelo - ne moje

ali kako razmisljam sada mislim da nikada ne bih posegnula za prostitucijom i prodajom svoga tijela dokle god bih mogla se boriti na neki drugi nacin pa makar spavala i na ulici i prosila za komad kruha , mada ne znam da li bih se predala tom cinu kada bi bilo u pitanju zivot moga djeteta e tada bih se stvarno zamislila

ipak ko voli nek izvoli , a ja niti sam protiv niti odobravam to niti razmisljam o tome Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
kosovka devojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jan 2007
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 4:45 am    Naslov poruke: ne presudjujem nikad Na vrh strane Na dno strane

pa oma tu raznih stvari za mene je veca prostitutka,BiiiiP i sponzorusa ona koja radi to zbog licnog uzitka ali ima ljudi koji to cine zbog drugih razloga...neko je belo roblje nekog muka gazi tezak je zivot svak se snalazi...ne opravdavam al ni osudjujem sve dok je daleko od mojih ociju..

_________________
prijateljstvo je svetinja kao i zemlja u kojoj smo...godine lete mnogo toga se gubi samo ostaje prijatelj da stiti srce da bol ne oseti...smrti oko nas je puno tezak je zivot ovaj samo veru u boga imam a u prijatelja trazim spas
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Prostitucija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon