www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prostitucija
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam neko konkretno misljenje o tome, ali ih sazaljevam.


_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima pravo da radi sta hoce u vezi toga...A ja razumem jedino one prostitutke koje to moraju da rade......A ovako..........Ma ove koje to ne moraju su budale. Rolling Eyes
 
cyberpop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Dec 2006
Poruke: 127
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Njihov zivot, njihovo telo, njihova stvar! Ne tice me se! Svako radi sa sobom i svojim zivotom sta zeli i ko sam ja, ili bilo ko drugi na svetu, da im sudi zbog toga i upire prstom u njih?! Njihov zivot me se ne tice ni u kom smislu i ne ugrozava moj-ni na jedan jedini nacin. I nisu mi uopste, jasni ljudi, koji njima nesto kao sude?! Rolling Eyes Cak je i Isus rekao: ko nema greh-neka baci kamen (na nju)! Ali za neke ljude to ne vazi. Rolling Eyes Oni ce da kamenuju sve oko sebe, a ni svoj zivot ne znaju da srede i ni ispred svojih vrata pociste! Uzas! Rolling Eyes


sve je receno Smile
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to odvratno,mada to je njihov izbor i posao...svako radi ono sto mu najbolje lezi

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta da mislim....ako im je to zadovoljstvo,dobiju puno para i boli ih Very Happy mada gube svoju cast,obraz i ponos.....a to nece kupiti ni za sve pare ovog sveta....
E sad ima i onih nesrecnih zena koje su prinudjene to da rade da bi recimo prehranile decu....njih mi je iskreno zao Sad

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
veseliovcha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2007
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

whitesnake1710 je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:
Njihov zivot, njihovo telo, njihova stvar! Ne tice me se! Svako radi sa sobom i svojim zivotom sta zeli i ko sam ja, ili bilo ko drugi na svetu, da im sudi zbog toga i upire prstom u njih?! Njihov zivot me se ne tice ni u kom smislu i ne ugrozava moj-ni na jedan jedini nacin. I nisu mi uopste, jasni ljudi, koji njima nesto kao sude?! Rolling Eyes Cak je i Isus rekao: ko nema greh-neka baci kamen (na nju)! Ali za neke ljude to ne vazi. Rolling Eyes Oni ce da kamenuju sve oko sebe, a ni svoj zivot ne znaju da srede i ni ispred svojih vrata pociste! Uzas! Rolling Eyes


Potpisujem!

pa da to jeste tako s tim sto je problem prostitucije druge prirode[ne svuda] jer je u pitanju trgovina ljudima, zenama koje ne rade to svojom voljom, to je problem prostitucije, a ne taj sto neko svestno to radi to se moze porediti sa kratko receno sponzorusom
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadam se da smo do sad na ucili da se postovi tipa "potpisujem, i ja tako mislim, i ja isto.." biti brisani!!!! Imajte to na umu! Hvala!!!
 
baltazar82
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Okt 2007
Poruke: 108

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da to ne rade iz uzitka nego zbog novca...tako se može dosta zaraditi...a novac je bolest navodi neke ljude da prodaju i sebe za novac
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja prijateljica je deciji psihijatar i imala je jednu devojcicu koja je bila jako nesrecna.majka joj je bila u invalidskim kolicima,baka joj je bila jako bolesna a otac ih je ostavio.ona je bila ta koja je morala da izdrzava porodicu.zavrsila je samo prva 2 razreda osnovne skole.prala je stepenice i zaradjivala nekako.jedan decko ju je uvukao u prostituciju.i time se "bavila" godinama.

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2010 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta im fali neka ih...
citav zivot je jedna velika prostitucija...
s tim se srecemo svaki dan.
znam mnoge zene, koje ne naplacuju seks.
ali ga rado pruzaju, nekim ljudima...
zasto se one razlikuju od zena ili muskaraca kojima je to zanimanje,
ili jedini nacin za prezivljavanje.
zato sto nisu etiketirane...
seljacka posla...sta koga briga s cim se ko bavi...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Prostitucija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon