www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biste li se htjeli pomladiti?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Biste li se htjeli pomladiti? Na vrh strane Na dno strane

Ima nas ovdje i mladjih i starijih, pitanje uglavnom nije za 17-godisnjake ili one tek koju godinicu starije, uvjetno tek.

Biste li se htjeli pomladiti? Ako da koliko? Ili, ako ne sad, onda u buducnosti za recimo 5-10-15-20-25 godina...

Ako bi vam se pruzila sansa da se pomladite - sto bi htjeli da ostavite kako je, sto bi htjeli zadrzati prilikom pomladjivanja?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja, bih! Iako sam "čeljade od 16 ljeta" Mr. Green , ipak bih se podmladila... Volela bih da budem ponovo ono bebče koje samo zna za postojanje noše, kreveca, pelena, VELIKE flašice sa hranom... Mr. Green

Promenila bih veći deo svog života. Da naglasim Exclamation - ne kajem se za svoja dela, ali ako bih već imala priliku da promenim nešto, dosta stvari bih promenila.
Sorry, ali to su suviše lične stvari da bih ih iznosila javno. Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih da uvek imam ovih 19 godina, ovako mi je super
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da mi je 20 godina i ova pamet Wink
da se moze,mislim da bih
nego,posto nije moguce,ne vidim razloga za razbijanje glave.
zivim fino svoje godine.
sta je tu je Very Happy

_________________
www.ONE.org
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
da mi je 20 godina i ova pamet Wink
da se moze,mislim da bih
nego,posto nije moguce,ne vidim razloga za razbijanje glave.
zivim fino svoje godine.
sta je tu je Very Happy


Ja cu opet da potpisem please (nadam se da se ne ljutis Confused )
Obozavam svoj zivot i svaki dan se zahvaljujem Bogu, na svemu sto imam. Ali, rado bih, samo da mogu Very Happy , zadrzala sve sto imam i vratila se na dvadeset godinica. Cisto, lepse mi zvuci 20 negoli 30 Very Happy
A pogotovo, sto bih, da je moguce da se vratim "tamo", imala ponovo jednu od osoba, koje volim najvise na svetu-mog debelicu (tata).
A sad, osvrt na reani svet: Very Happy Mislim da svako zivotno razdoblje, nosi neke svoje lepote, specificnosti i uzivanja. Pa tako, kao i please, zivim lepo svoje godiniCE, ne tracim ih, uzivam u onome sto imam i sto mi je Bog dao. Wink

_________________


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad ako bi se pitanje odnosilo na fizicki izgled, jedino sto bih htela da uklonim je trag godina oko ociju hahaha...sala na stranu jos uvek kazu da izgledam dovoljno mlado pa mi podmladjivanje nije potrebno, a nisam sigurna ni da bih u nekim kasnijim godinama mnogo patila oko toga.mada, odgovoricu na ovo isto pitanje za jedno 10 tak godina hahaha Laughing
Sad sva sala na stranu, recimo da iako jos u nekim 20tim godinama, vrlo cesto pozelim da se vratim u neko drugo vreme kada je bilo lakse ziveti, donositi vazne odluke jer smo mnogo manje znali, mnogo vise zeleli, a i ujedno i mnogo manje bili svesni tezine posledica svih svojih odluka.Lakse smo se odlucivali na krupne korake i odluke..ovo barem pricam o sebi i svom partneru....ali s druge strane, onda ne bih imala predivnog andjela koji mi je u poslednjih nekoliko godina ispunio zivot i ucinio me najsrecnijom osobom na svetu..pa recimo kada bih se mogla vratiti, vratila bih se nekih 7-8 godina unazad a zadrzala bih sadasnju pamet, moc rasudjivanja i zrelost...i pre svega svog andjela i svog dragog..sve ostalo bi se moglo postici pre ili kasnije...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada sam u najboljim godinama....i voleo bih da to tako i ostane....Smile
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a nebi...trenutno sam u najljepsim godinama..barem ja tako mislim...lol...

_________________
Manchester United 4EVER
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek ne, ali za nekih 10tak godina vrlo verovatno da cu zeleti. Wink Letos par puta nisu hteli da mi prodaju cigare dok im nisam pokazala LK...tako da mislim da sto se fizickog podmladjivanja tice, jos uvek mi nije neophodno. Mada kad pocnu prve bore da se pojavljuju, sigurno da cu pozeleti da sam par godina mladja kad njih nije bilo...To je sto se tice fizickog izgleda.
A sto se svega ostalog tice to ne bih menjala. Tu sam gde sam i ne bih volela ni korak napred ni korak nazad.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi mi kazemo da mi je da se vratim u ono doba, a da mi je pamet ova.

Ne zelim se podmladjivati (jos sam mlad valjda Very Happy ), i ovako mi je lepo.

E, a da mi se vratiti nazad sa ovom glavom, pa da ispravim greske i popunim rupe koje sam propustio....

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff ma nikako.Ne bih imao ovako dvije prelijepe kcerke.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znam se uhvatiti kako razmisljam da mi je ova pamet , a da se vratim nekih desetak godina unatrag. Medjutim realno gledajuci smatram da sam sada u najljepsim godinama i nikada pa cak i kad budem pogrbljena starica ne bih se podmladjivala..jer po meni zadovoljstvo je unutar nas samih , a vanjski sjaj je prolazan Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Biste li se htjeli pomladiti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon