www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji tekstopisac na estradi "Narodne muzike"
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

Koji je za vas najbolji tekstopisac na domacoj Estradi "Narodne Muzike"
Marina Tucakovic
55%
 55%  [ 29 ]
Futa Radulovic
0%
 0%  [ 0 ]
Aleksandar Milic Mili
0%
 0%  [ 0 ]
Dobrivoje Doca Ivankovic
0%
 0%  [ 0 ]
Zeljko Stjepanovic
3%
 3%  [ 2 ]
D.Brajkovic Braja
7%
 7%  [ 4 ]
Romario
1%
 1%  [ 1 ]
Rade Vučković
7%
 7%  [ 4 ]
Neko ko nije naveden
23%
 23%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 52

Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 5:29 pm    Naslov poruke: Najbolji tekstopisac na estradi "Narodne muzike" Na vrh strane Na dno strane

Koji je po vama najbolji tekstopisac medju narodnjacima ?

Za mene su Marina Tucakovic i Futa najbolji.

Da cujem vas...




Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Ned Jan 07, 2007 10:32 am; ukupno izmenjena 1 put
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rade Vučković je naj tekstopisac narodne muzike, njegove stare stvari koje je pisao za Šabana Šaulića su neprevazidjene.

_________________
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Marina Tucakovic
 
danger_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marina Tucakovic.. Very Happy
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marina Tucakovic koja se probudi i uz kafu smisli tekst poput "Na stolu stoji ruz od mene srecniji je puz" i za to dobije ko zna koliko hiljada eura...Ma idi begaj Smile

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 5:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam svoj glas dala Marini Tucakovic...njeni tekstovi mi se jako svidjaju...mislim da zaista fenomenalno zna da napravi pesmu,koja ce imati smisao,gde tekstvi nisu neka sala ili samo nabacane reci na gomili...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde u anketi postoje neke greske.Aleksandar - Futa Radulovic i Aleksandar Perisic - Romario su kompozitori i aranzeri,a ne tekstopisci.Najbolji tekistopisac u narodnoj muzici za mene su,nazalost pokojna,Radmila Todorovic - Babic,Miomir Samuilovic,Zoran Dasic(Dasa iz "Legendi") pa tek onda Marina Tucakovic.Sto se pop i rok muzike tice,Marina Tucakovic je sigurno jedna od pet najboljih teskstopisaca svih vremena.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marina Tuckovic!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJOLENZI je napisao/la sledeće:
Marina Tucakovic koja se probudi i uz kafu smisli tekst poput "Na stolu stoji ruz od mene srecniji je puz" i za to dobije ko zna koliko hiljada eura...Ma idi begaj Smile



Slazem se sasvim, uze mi rec iz usta. Very Happy
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od navedenih ne zna se ko je gori, mada ja mislim da je marina tucakovic daleko najgora od svih Very Happy
 
Black Grass
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Folk~girl"]
DJOLENZI je napisao/la sledeće:
Marina Tucakovic koja se probudi i uz kafu smisli tekst poput "Na stolu stoji ruz od mene srecniji je puz" i za to dobije ko zna koliko hiljada eura...Ma idi begaj Smile



Slazem se sasvim
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu ste za Marinu, imala je ona i pesme tipa "Raspleti pletenicu, mani ukrstenicu i navedi vodu na moju vodenicu..." i tom prilikom je izjavila da "Ne baca pred svinje bisere".
Svi znamo ko su njeni favoriti(Ceca, Aca Lukas, Zeljko Samardzic...) i da samo njima pise predobre tekstove.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najbolji tekstopisac na estradi "Narodne muzike" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon