www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program za izbacivanje vokala iz pesme
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
_D-Devil_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 95
Mesto: Skoplje-Chair

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Program za izbacivanje vokala iz pesme Na vrh strane Na dno strane

Moze li neko da mi preporuci neki app ili da mi kaze kako se to radi


_________________
Mess with the best,
Die like the rest
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji takva opcija u virtual dj-u, ali nije previse korisna jer ukida i druge stvari a ne samo vokal. Sto se tice programa samo za to, nisam nasao nista slicno i mislim da je nemoguce samo izvuci vokal, a da ostatak pesme ostane isti!
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema nista pametno za tvoju potrebu, u stvari meni nije nista poznato da radi evikasno i kvalitetno.

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze to da se odradi sa Sound Forge, Cubase...
Proble je shto to nishta nije automatski, vec je potrebno poveliko znanje o studijskom radu i montazi...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim soundforge, cubase i wavelab ali to nisam do sada uspeo bez gubljenje kvaliteta muzike, kako kad su neke frekvencije vokala slicne instrumentima(gitare, klav. itd.) .

Ali zanima me kako ti to radis, zamolio bih te da mi objasnis...... hvala unapred
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja lichno isto kao i ti... Very Happy
Uvek sasechem neshto shto ne treba...
U najboljem sluchaju ubijem glas toliko da mi se chuje kao prateci vokal, a neki instrumenti izgube neshto srednjih i visokih.
Poshto sam se dosta motao po studijima, vidjao sam kako ljudi sa Sound Forge sve to jako lepo ochiste.
Provedu par sati, ali ipak uspeju...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Draganche3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 16 Dec 2006
Poruke: 237
Mesto: Srpska Sparta

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci probajte ovaj program AV Music Morpher Gold
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Program za izbacivanje vokala iz pesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon