www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

HELP ME! Molim vas pomozite mi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: HELP ME! Molim vas pomozite mi Na vrh strane Na dno strane

Cao svima,

imam 3 muzicke zelje i nadam se da neko od vas moze da mi ih ispuni sto pre?! Stvarno je hitno, jer hocu da obradujem svoju devojku sa tim pesmama... to jesu: 1.) Dragana Mirkovic "Svetinja", 2.) Band Planet "Zajedno smo opet" i 3.) Boban Markovic (Orkestar) "Leskovacki bum" ... Molim vas ljudi, pomozite mi sto pre... pozdrav iz prelepog Stuttgart-a


 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice veceras ! Wink

Pozdrav !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno? Sve 3 pesme? Nije valjda?! Ceo dan sam proveo pred PC-om da bih nasao te pesme! Puno ti hvala unapred! Nadam se da ce da bude do 22 sati? Posto u 24h idem kod devojke, ima mi rodjendan! Jos jednom, puno HVALA
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice ! Eno ti Dragane Mirkovic na Muzickim zeljama !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde? Tamo je ubacena pesma "Tebi ljubavi" a ne "Svetinja" Sad Mozes to da korigujes?
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice ... na brini ! Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super majstore! Ali nekako link nije ispravan, ne moze da se downloaduje! Jedva cekam da dobijem pesme... nestrpljiv sam.
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad je ok !
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eno ti pesme na muzickim zeljama , pa idi trci obraduj devojku ! Mr. Green
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 16, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majstore, puno puno ti hvala iz sveg srca! Stvarno si mi puno ucinio, i sad cu da narezem CD! HVALA! Pozdrav
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahaha...nego Jugo nesecam se kad si me obradovo sa tim pesmama Rolling Eyes
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahaha Mr. Green ... vremena se menjaju... tad sam imao drugu curu... a tebi cu sa drugim stvarima da obradujem! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> HELP ME! Molim vas pomozite mi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon