www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dan iz snova...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Dan iz snova... Na vrh strane Na dno strane

Evo upravo na tv obn gledam emisiju koja se zove "Dan iz snova". Naime odabiru po dva bracna para koji tokom jednog dana imaju na raspolaganju da potrose 100 000 KM..kupuju od radnje do radnje i u svakoj radnji imaju pravo potrositi odredjeni iznos novca. Na kraju dana onaj ko je najblizi cifri od 100 000 KM je pobjednik i pripada mu sve ono sto je u toku toga dana kupio. Interesantno i zanimljivo u svakom slucaju.

Iskreno ja bih se prijavila na takav show mada cijelo vrijeme sve tv stanice guraju bracne parove , a jos se niko nije sjetio da nesto tome slicno organizuje za samohrane roditelje..sta se moze valjda samohranim roditeljima nista ne treba hehehe


E da li biste se vi prijavili na takvo sto?
I opcenito kakav bi po vama bio vas DAN IZ SNOVA????



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebi se prijavila jer ima ljudi kojima to stvarno treba i zasluzuju da se prijave...

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*OpasnaMackica* je napisao/la sledeće:
nebi se prijavila jer ima ljudi kojima to stvarno treba i zasluzuju da se prijave...


Sve je to ok Mackice...ali kada pogledas ko se sve prijavio i u kakvom stanu zive covjeku dodje da place.

I ja smatram da bi to trebalo za nekoga kome stvarno treba , ali na zalost to je rijetko. Od kad se ovo provodi na OBN jedino se sjecam onog para iz Vogosce Srecka kojima je uistinu to sve trebalo i pobijedili su i sredili su svoju egzistenciju.

Medjutim nisi mi odgovorila...

Sta bi za tebe bio tvoj DAN IZ SNOVA Question Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dan iz snova...pa nikada nisam razmisljala o tome ali bilo bi to na nekom egzoticnom ostrvu...sa kim?! E nemam pojma...nisam sigurna ni da li je egzoticno ostrvo ono sto zelim...ma nemam pojma...kad razmislim javicu.... Laughing
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj dan iz snova bi bio da sa voljenom osobom provedem ceo dan u krevetu jednom jakooooo jakooooo skupom hotelu

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao i svake devojke s tom razlikom sto u mom danu snova, odnosno na dan svog vencanja ne bih volela da imam one svatove i te gluposti vec da me dragi vozi na Hayabusi iz crkve a za nama pa bar 50 sportskih motora.....I pravac more.....

_________________
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi se prijavila, ne volim publiku u svom životu , bar ne takvu

a dan, tj. noć iz snova mi je bila kad sam upoznala jednu osobu :srca:
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...hmmmm...
Ovako...Takvo što da bih se ja prijavila ne privlači me uopće...Mislim da imq ljudi kojima je to više potrebno nego meni, pa zašto uskratiti nekome?! Smile
A dan iz snova...
Pa recimo da ja to ovako zamišljam...:

On i Ja...Sami krečemo na putovanje i ne znamo gdje idemo...Lutamo bez cilja, pada snijeg i prisiljeni smo stati kraj neke lijepe male kolibice...Kojeg li čuda-...! Kolibica je prazna, topla i kao da čeka samo nas dvoje....Cijela večer i cijela noć je samo naša uz lagano pucketanje vatrice iz kamina, bakine kekse koje smo našli u ormariću i toplog mlijeka....Nitko taj tren ne postoji osim nas dvoje i romantike u zraku... Embarassed Laughing

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan iz snova...
Dan iz snova mi nije da se ceo dan valjam u parama, da kupujem šta poželim, da idem gde hoću i sl.
Dan iz snova bi mi bio da sam sa jednom osobom, daleko od svih, bilo gde, da je lepo vreme, da nemam briga, da ne mislim na sutra, da ne mislim na nešto drugo, da se smejem sve vreme, da mi se ne desi ono što mi se pre neki dan desilo...
Pre neki dan je mogao da mi bude "dan iz snova" ali nije jer sam ja jedna big, big gl-pača... Mad Crying or Very sad

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijavila bih se!sto da ne...a moj dan iz snova bih bio da imam isto toliko para ali da ga trosim sa mojim dragim Wink

_________________
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moji snovi su putovanja ............. recimo neko divno mesto iz snova ............ moj dragi i ja ........ sunce more zalasci sunca ............eto tako nesto.........

mozda bi se i prijavila za takav sou i mislim da bi se lepo zabavila
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo danasnji! danas je partizan pobedio zvezdu sa 4-2 na marakani posle 10 godina!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Dan iz snova... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon