www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepse poruke/reci upucene vama...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" Hteo sam samo da ti kažem da te volim i da si me povredila kao nikog"

najnovija Confused



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebaš mi...
Kao zori sunce
Kao telu srce
Kao suncu zrak
Kao tišini nemir
Kao kiši kap
Kao plimi oseka
Kao krv veni
Kao....ti...meni!
Embarassed

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

' Niko mi drugi ne treba osim tebe,ti mi daješ snage i podršku.
Ne znam šta bi bez tebe. Volim te '



Embarassed
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako... vec skoro godinu dana na forumu... piskaram tamo gde zelim i u temi u kojoj sam raspolozena da pisem tog dana ... u ovoj temi sam retko vidjana... jer reci upucene meni su uvek bile "normalne, uobicajne, ono sto slusam svakog dana"....moj Boze kakvo sam ja arogantno stvorenje....ovo sam cula "hiljadu puta do sada" i uvek je bilo "Da, pa sta" ... A sada....dovoljno je bilo da mi ih on napise ... najlepse reci upucene meni

Sreco pricao sam ti o tome zasto te toliko volim... Al ti nikad nisam pricao kojim te ocima gledam...ti si jedna jaka ,ali u svakom pogledu jaka zena... Tu i tamo hirovita sve u granicama normale.. Al toliko si i nezna i krha sa druge strane.. Nasla si dobar balans sa kojim si bar na mene ostavila utisak koji impresionira... Sve to radis sa nekim stilom.. Koji nije za zameriti.......

ili ovo pre par minuta

Sreco... Ti si jedno nezno bice koje izgleda zavidno koje se ponasa odmereno koje trazi paznju i sigurnost ... Ljubav povrh svega...

Ostalo je samo za moju dusu ...

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bivši pre par minuta:

Razveo sam se.
Imam 25 godina.
Imam 2 godine.
Toliko mi je s tobom.
Nemam ništa.
Imam tebe.
Kaži mi da još uvek smem reći da imam nešto.
Ja sutra sedam u kola i kao nekad, dolazim da otćutimo par sati...
samo to ti tražim, ne moraš me više ni pogledati.
Laku noć, svetlosti moja.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom, kad smo se posvađali, napisao mi je:

~ Nemoj mi ljuta leći, previše mi je stalo do tebe! Arrow Rasplakala sam se.

Zatim...

~ Nećemo zajedno dopustiti, ljubavi... Borit ćemo se i pokazati im da smo stvoreni jedno za drugo...

~ Nisi prva poslije nje, nisi ni iza nje jer sam tebi dao više osjećaja nego njoj i svakoj koja je bila sa mnom. Zašto? Ne znam, valjda zato što sam prvi put siguran da tebi vrijedi dati i srce i dušu, zato što si me naučila što je iskrena ljubav, zato što sam uz tebe, pa makar i ovako, osjetio pravu sreću.

~ Možda jesi, ali si najvrijednije što je ikad postojalo u mom životu. I jedina zbog koje sam spreman na sve.

~ Kao osoba? Kao jedna prekrasna osoba koja je sagradila čahuru oko sebe... Ali ispod toga je jedna divna djevojka i to mišljenje ostaje...

~ Ali znam da ću ja pronaći put do tebe...

Embarassed
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2009 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet nakon jedne svađe:

"Ja sam samo jedan običan dečko koji te voli više od života i koji ti nikad ne želi zlo, samo najbolje!"

"Uz tebe sam našao smisao svega i nikad ti nisam lagao. U mojim očima samo sebe možeš vidjeti!"


Rolling Eyes ... Embarassed
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2009 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od bivseg decka, rpe tri dana i to posle dve godine...
"Posle tebe nista nije isto. U svakoj devojci sam tebe trazio, i nikada te nisam nasao.
Ti si mi bila prva i poslednja, nijednu nisam voleo kao tebe, nisi kao druge, ti znas da volis. Znas zasto smo se rastali, ... nismo to zeleli.
Ali veruj mi sreco, nijedna nije kao ti, ti si "jedina" i tako ce biti do kraja zivota"

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2009 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ludaku



Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinoć - prijateljica: "Ti bi mogla pjevati onu: Oko mene lete svi...". Embarassed Mr. Green Mr. Green

Neki lik: "Zavede me i nestade". Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neharagudy! tobbe nem jelenkezem! Crying or Very sad

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam zensko, bio bi lezbos i ti bi mi bila devojka Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Najlepse poruke/reci upucene vama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  sledeća
Strana 15 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon