www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fountain - Fontana ili ti Izvor zivota
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Fountain - Fontana ili ti Izvor zivota Na vrh strane Na dno strane

Jako me zainteresovao trejler za ovaj film, da li ga je ko odgledao i kakvi su vam utisci.

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja cu ga danas pogledati...nabavila sam ga ima sigurno dve nedelje, ali nikako da stigne na red...javljam se sa utiscima Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

p[opgledacu pa cu ti javiti ali mislim da mi se nece svideti

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledala sam ga i totalno me razocarao....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 5:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh film je odlican...sad sam zavrsila sa gledanjem i jos sam pod utiscima

prvo, ovo nije komercijalni film i cudi me sto je uopste i krenuo da se prikazuje u bioskopima...ne verujem da ce naci siroku publiku i skoro garantovano ce propasti (vrlo uslovno receno jer se uspeh ne mora meriti brojem prodatih ulaznica)...

drugo, ovo nije zabavan film...ako zelite da se razonodite i da vam bude lepo dok ga gledate necete biti zadovoljni...ovo je, pre svega, umetnicki film (u punom znacenju te reci) sa snaznom porukom koju ili skontas ili ne...ne verujem da se film kao film moze prepricati ...radnja je veoma jednostavna, ali izuzetno slojevita...svako moze imati svoj pristup filmu i shvatiti ga na sebi svojstven nacin

ja licno volim ovakav tip filmova...volim kada me film tera da mislim, da zaista mislim...ako se i vama ovakvi filmovi dopadaju, uzivacete...ako ne, bicete smoreni kao nikad u zivotu...ili/ili...zato ne idite u bioskop ocekujuci zabavu i dobar provod...za to imate neke malo 'laganije' stvari

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam shvatila sustinu ovog filma, bog me ubio.
Nisam imala nerava da ga odgledam do kraja. Rolling Eyes

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Fountain - Fontana ili ti Izvor zivota Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon