www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Evrovizija
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~
::  
Autor Poruka
Yule2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2006
Poruke: 53

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Evrovizija Na vrh strane Na dno strane

Zelim da znam sta mislite o Evroviziji, ko treba da nas predstavlja na ovom takmicenjua, koga biste zeleli da vidite tamo, ne samo iz nase zemlje...

 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja cu prva odgovoriti...
Sledeci put na evroviziju definitivno treba da nas predstavi neka anonimna grupa koja ce napraviti Bum...kao nekada Abba....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksandra Radovic
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma evrovizija je propala kao takmicenje,tako da mislim da to vise i ne treba da se odrzava...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu pricali da 2007 god necemo ucestvovati jer bilo problema u zadnju evrovizije?
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se za neke anonimose....ili Aleksandra Radovic...ni Tijana Dapcevic nije losa

_________________
Mozda je glupo sto ovo pisem,ali bez tebe ne mogu da disem
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne bi bilo lose da to bude jelena tomasevic sa nekom pjesmom koja je kombinacija sporog i brzog
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evrovizija je extra jos samo kad bi bila pravedna
Meni je svejedno ko bi nas predstavljao samo da nas predstavlja i da uopste odemo, ali najbolje bi bio neki pevac, pevacica sa super glasom i extra melodijom, to uvek prolazi...
 
marijabgd4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zeljko joksimovic

_________________
Nisam andjeo ja
 
_rich_bitch_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 81
Mesto: steyr

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi htela da na ove godine xenia pajicin predstavlja
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde sto svako glasa za svoje, ali mi posebno smeta sto se ne peva na njihovom nacionalnom jeziku vec na engleskom.

A to sto necemo ucestvovati - neka! Vec nam se to jednom desilo pa cim smo se vratili - osvojili smo 2. mesto sa "Lanetom"!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zdravko Colic, bio bi pravi bum.

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~ -> Evrovizija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon