www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je politika vestina upravljanja ljudima?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Politika je dobra ako mozemo da je upotrebljavamo u svoju korist
Ali kad je neko koristi protiv nas nije dobro

Bas kao i atomska bomba Very Happy


 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

politika je ku**a, ne valja se njom bavit, ako si u nekoj stranci koja tone, nah**alo ti je radno mjesto kad dođe druga stranka.

Zapravo bilo bi jednostavnije svuda stavit da političari rade za određeno radno vrijeme, za neku nadnicu, nešto što je mjerljivo, ovako je u državama kaos...

slažem se s Einsteinom ljudska glupost nema granica, a političari su upravo to

možda je nekad politika bila neka filozofska teorija, sada je i moć i propast istovremeno...
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, citiracu mog omiljenog politicara Nikolica:

Neki kazu, lako je biti politicar.Ja bih rekao lako je biti neposten politicar kome nije stalo do naroda vec do sebe.

Nesto tako uglavnom, lako je biti prljav i neposten politicar a nije lako biti politicar kome je stalo do zemlje i koji zeli da uradi nesto za nju...Ja jos uvek verujem u neke politicare. Smile
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

politika ,političari i svi likovi oko politike i političara su ljudi koji mi se najjednostavnije rečeno gade, nažalost u današnjem svetu politika i demokratija su jedino što nas dele od anarhije i bezvlašća, mislim da je ljudima na ovom nivou svoga razvitka politika i političari preko potrebni da se neistrebe sa ove planete!

_________________
dzsap
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je veština upravljanja i manipulisanja ljudima.Zato ja želim da budem političar.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
raydzoni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 16
Mesto: Beograd

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Politika je sredstvo ljudi sa enormnim materijalnim sredstvima da uz pomoc politichara izmanipulishu narod da radi u njihovu korist
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, hteo sam da otvorim novu temu ali ipak sam se odlucio da dopunim u ovoj...Ja razumem da politicari mogu da manipulishu ljudima, obecavaju im sve i svashta ali da ih (izvinite na izrazu) ocigledno j*b* u mozak to nikako ne razumem...i josh gore ne razumem one koji za njih glasaju...

Secam se iz proshlih predizbornih kampanja kako je ministar finansije ostavio bez posla a samim tim bez ikakvih prihoda preko 50.000 ljudi kad je doshao na vlast a pred izbore obecavao da ce otvoriti novih 5.000 radnih mesta...I eto, o5 je ushao u vladu...




Ili na primer danas sam u sanducetu dobio propagandne novine jedne stranke (necu reci koje da ne bude da uvlacim stranacka prepucavanja) sa naslovom "Slobodna Vojvodina" u kojima jedan clanak ima naslov "Vojvodina ce biti drzava!" u kojima clan te stranke kaze izmedju ostalog

"Sa Kosovom to je zavrshena prica! A pre ili kasnije, Vojvodina ce "ucinkom" takve politike postati DRZAVA (da, da, napisano veeelikim slovima).

Ok, ajde fanaticnih separatista je uvek bilo na ovim prostorima ali na poslednjoj strani tih novina nalazi se clanak pod nazivom "Tuzicemo one koji nas u medijima nazovu separatistima" ...Ko tu koga laze?

Al shto je josh cudnije je da vlast koja je donela ovaj ustav na snagu ne zna da ga primeni...u njemu lepo pishe

"Osnivanje politickih stranaka je slobodno.Jemci se i priznaje uloga politickih stranaka u demokratskom oblikovanju politicke volje gradjana.Nedopushteno je delovanje politickih stranaka koje je usmereno na nasilno rushenje ustavnog poretka, krshenje zajemcenih ljudskih ili manjinskih prava ili izazivanje rasne, nacionalne ili verske mrznje"

E sad, kako neko ko jasno radi protiv ocuvanja nedeljivsti drzave moze da ostanu bez ikakvih sankcije? JA razumem da politicari sve rade na svoju korist, ali stvarno ne razumem kako mogu da budu samo nemi posmatraci dok neko drugi zeli da uzme parce njihovog kolaca?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim politiku i bilo sto vezano uz nju...nikako da pravi ljudi dodu na vlast sve sami lopovi i muljatori,uzas,novaca za politicare uvijek ima,trose se na veliko na kampanje dok neki ljudi umiru od gladi

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da.politicari,vlasti,stoje iza religije.upravljaju ljudima u cilju da kontrolisu ceo svet.(npr svi placaju porez ali nijedna crkva,nijedan hram ne placa).revolucionar je deo politickog sveta.on deluje kroz politiku.on veruje da je promena u drustvenoj strukturi dovoljna da bi promenilo i ljudsko bice.

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 12, 2010 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna genijalna izjava:

"Vlast je nista drugo nego legalizirana mafija!"

Ne moze biti istinitije. Placas porez, vlast odredjuje kako ce se to trositi (moze i protiv tvoje volje), ako ga ne platis na*ebes.

Kao kad mafiji placas kad moras, ako ne platis, opet na*ebes.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 12, 2010 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I to kakva vještina! Prozirna, doduše, smrdi toliko da katkad guši, ali nemaju svi isti njuh i ne nose svi gas-maske.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
zucica
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Maj 2010
Poruke: 301
Mesto: Odžaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 09, 2010 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Jedna genijalna izjava:

"Vlast je nista drugo nego legalizirana mafija!"

Ne moze biti istinitije. Placas porez, vlast odredjuje kako ce se to trositi (moze i protiv tvoje volje), ako ga ne platis na*ebes.

Kao kad mafiji placas kad moras, ako ne platis, opet na*ebes.

bravo

_________________
KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ŽIVOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da li je politika vestina upravljanja ljudima? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon