www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smrt bliske osobe
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uskoro ce 2 godine od kako ga nema... Isti osecaj gubitka i ponizenosti u dusi kao i onog prvog dana kada sam saznala da ga vise nema...nista se nije promenilo..nista nije popunilo tu prazninu i kao da ga suzama zalivam-bol biva iz dana u dan sve veca... ma daj da lazem malo dete da vreme leci rane mozda bih u tome uspela...o kako mi nedostaje... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovu temu gledam dugo-ali nisam imala snage da odgovorim!
Smrt i teska bolest je nesto sto se desava,sto je stalno prisutno oko nas!Prosle su godine .... ali neka tupa bol ,neka praznina ostaje zauvek u meni.Slike me rasplacu,stari orman potseca na njih!
Kada vidim neku staru baku sa plavim ocima ...uvek je se setim.Stvarno ne mogu vise pisati!!!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sinoc sam pregledavala stare rokovnoike i nadjoh jedno lijepo osvrtanje u svezi ove teme..znam da sam to od nekud prepisala kada mi je poginula sestra kojoj je tada bilo samo 28 godina..a ko je ovo napisao stvarno ne znam...ali nije ni bitno vec je bitna poruka koju prenose naredni redovi...

"Ako nekog volis , volis ga bez obzira da li je ziv ili mrtav. Ljubav ne prestaje smrcu , a isto to vazi i kad se radi o budnom i usnulom stanju. Vjerovatnije je zabavnije voljeti nekoga tko je budan , ali ako nekoga volis , moras ostati uz njega i u njegovim manje zanimljivim fazama. Ljudi koje volite ne umiru..oni su uvijek u vasem srcu i vasim mislima!"

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bojim se i da mislim o tome
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam prvu meni dragu osobu izgubila sa 15 godina...prijateljica sa kojom sam odrastala ubila se...tada je sve pocelo i svake godine izgubim jos po jednu dragu osobu. na groblju iznad tuzle leze 4 meni jako draga prijatelja...ni jedan nije bio stariji od 27 godina. cesto ih se sjetim, svih onih lijepih trenutaka koje smo provodili zajedno, svih sala, izlazaka,...pa i poneke svadje...ali vremenom naucis da zivis bez njih. ne volim da budem tuzna kada mislim na njih, ne placem za njima...znam da me nikada nisu voljeli vidjeti uplakanu Smile tako da i sada kad ovo pisem smijem se jer se sjecam kako smo se zajedno smijali.
mozda sam malo odlutala od teme ali sam imala potrebu da ovo podijelim sa vama

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost svakoga to ceka....prvi put kada mi neko umro je bila moja baka, neznam da opisem recima koliko sam tada patila ....plakala....svi su mi tada govorili da je suze nece vratiti , da se smirim vec.....i onda ni dve godine nisu prosle umrla mi osoba koja mi bila najvaznija u zivotu ....nisu znali kako da mi kazu ....tek posle sedmicu dana mi rekli .....plakala sam od tuge sto mi nikada nisu spomenuli da je bolestna ,sto mi nisu rekli da umrla ....i danas posle dve godine ja se nazalost jos nisam pomirila sa tim da je vise nema....samo ime, da cujem njeno ja se rasplacem....mozda sam previse emotivna osoba ali ja mislim, da ako ti neko toliko znaci u zivotu i da umre on zivi u tvom srcu i tvojim mislima....
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dozivela sam skoro pogibiju brata,lose sam podnela i jos nisam svesna svega toga i ne znam kako cu to sve podneti kad ne bude te osobe bilo na mom rodjendanu ili na bilo kom meni dragom datumu!kako cu ne znam!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najtužnije osećanje koje čovek može da oseti za vreme svog života,tuga nemerljiva sa ničim drugim...kada suze govore istina razvaljuje i svaka reč te obori snogu...smrt ljudska bića nosi u beskraj iz koga nema povratka...setiš njenog osmeha,dodira,naježiš se,suze ti podju,preneš i plačeš sam sa sobom i svojom tugom...odlaskom dragog bića i sam izgubiš deo sebe !

_________________
dzsap
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je kad izgubis blisku osobu... Jako tesko.. Proslo je vec 7 godina od kako sam izgubila oca a jos uvek mi se pojave suze kad pomislim na njega...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Ljudi koje volite ne umiru..oni su uvijek u vasem srcu i vasim mislima!"[/b][/color]



Pa to svakako.
I da hoću, ne bih mogla zaboravit svog frenda. Ne kažem da i dan-danas plačem, ja uopće inače ne mogu plakat, to mi je nepojmljivo, drugačiju vrstu ,,ventila,, imam, no, kao što nije prolazio dan a da se ne vidimo, tak i sad ne prolazi dan a da ne pomislim na njega, i to sa osmjehom na licu jer znam sigurno da on ne bi voleo drugačije.
I neki događaji me ponekad podsete na njega, nekad čak toliko da se uhvatim za mobitel kao da ću ga nazvat da mu ispričam i onda stanem samo i šamar u lice samoj sebi..jbg. To se dešavalo prvih mjesec dana, sad više ne.
Tako je , kako je.
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se da izgubim najblize osobe i to kao devojcica. To je veoma tesko prebroditi. Promenilo me je to dosta, ali nekako me je ocvrsnulo. Sada se trudim da ne razmisljam o ruznim stvarima i tako mi je mnogo lakse.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smrt mi je na poslu nesto gotovo svakodnevno,dosta tesko mi pada svaka od njih...ali da umre netko od mojih najmilijih o tome ne mogu razmisljati...tesko se nosim sa takvim stvarima

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Smrt bliske osobe Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon