www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skin za Winamp - pomoc
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  

Da li bi koristili skin za Winamp koji pokazuje nasa slova?
Da, naravno
52%
 52%  [ 10 ]
Ne. I ovako je dobro.
47%
 47%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad vec toliko "blatis" microsoft sigurno ne koristis XP, a ovo za Vistu ne zelim da komentarisem "samo malo nasminkan", jesi li ti uopste probao vistu?

 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, skrecemo sa teme i zato ce nam poruke verovatno biti obrisane. ali posto si samo ti "pametan".. nema veze....

1. Od cele moje poruke o tome da Winamp JESTE bolji od WMP 11 ti si skrenuo na micro$oft, sto znaci da si zakljucio da sam ja u vezi sa Winamp-om u pravu, bilo bi ok da to i priznas.

2. U istoj toj poruci kazes "P.S uzmi malo casopisa o racunarimna pocni se obrazovati Smile))", a prilozeni link koji sam ti dao u svojoj poruci nisi ni obisao, necu da ulazim u to zbog kog razloga ali ako imas malo znanja nemoj se praviti da si arhitekta kosmosa.

3. koristim XP. A jel znas sta koristim uz njega Service Pack 1 + Service Pack 2 + svaki mesecni up-date koji se objavljuje svakog prvog utorka u mesecu, tzv. "zakrpni utorak".
Pored XP KORISTIO sam i Vistu (32 - bitnu verziju) kao i vise vrsta Linux-a.

4. Ne znam koliko je to "toliko" blatis.... ali cinjenica je da je dosta njihovih programa koji dolaze uz OS su za protekle godine bile XXXXXXXXXXXXX puta krpljene, up-dateovane, nadogradjivane.... Isto tako i programi koji ne dolaze uz sam sistem a kori se dosta koriste kao sto je npr. paket Office...
Ako bas hoces da vidis sta je sve krpljeno i sta je sve kriticno kod Window$a uzmi neki od tih tvojih casopisa i nemoj da gledas samo reklame nego i procitaj nesto.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
1. Od cele moje poruke o tome da Winamp JESTE bolji od WMP 11 ti si skrenuo na micro$oft, sto znaci da si zakljucio da sam ja u vezi sa Winamp-om u pravu, bilo bi ok da to i priznas.


Link koji si postavio ne govori bas o velikoj prednosti winamp-a nad mediom player-om, winamp je bolji u tome sto izlazi za njega vise plugin-ova i vise skinova, a to za windows mediu uopste nije potrebno, jer nema skina koji ce uciniti winamp lepsim i preglednijim od windows medie.

Citat:
3. koristim XP. A jel znas sta koristim uz njega Service Pack 1 + Service Pack 2 + svaki mesecni up-date koji se objavljuje svakog prvog utorka u mesecu, tzv. "zakrpni utorak".

Pored XP KORISTIO sam i Vistu (32 - bitnu verziju) kao i vise vrsta Linux-a.


Nije mi jasno zasto se nisi zadrzao na linux-u, i ako si probao vistu kako mozes reci da je malo nasminkana?
Citat:
4. Ne znam koliko je to "toliko" blatis.... ali cinjenica je da je dosta njihovih programa koji dolaze uz OS su za protekle godine bile XXXXXXXXXXXXX puta krpljene, up-dateovane, nadogradjivane.... Isto tako i programi koji ne dolaze uz sam sistem a kori se dosta koriste kao sto je npr. paket Office...

Ako bas hoces da vidis sta je sve krpljeno i sta je sve kriticno kod Window$a uzmi neki od tih tvojih casopisa i nemoj da gledas samo reklame nego i procitaj nesto.


U windows-u je dosta toga kriticno, ali moras gledati na cinjenicu da vecina driver-a koji izlaze rade samo na XP-u, da li si probao namestiti internet konekciju na linux-u i jos mnogo toga i ako ima dosta nedostataka velika vecina koristi XP.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Da, ipak sam u pravu....

Ako se lepo procitaj taj moj post, moze se videti sta sam hteo da kazem, ayde da citiram sam sebe:
"...WMP 11 je po meni samo malo nasminkan (na foru Viste)..." - znaci rekao sam da je WMP nasminkan i to na foru Viste, znaci onako kako su radjene theme za Vistu slicno tome je radjen i (graficki dizajn) izgled WMP-a.

Jedino sto je na Linuxu bio problem i sto nije moglo da se podesi je bio zvuk na TV kartici. Znaci svaki drajver, ukljucujuci i podesavanje za WiFi internet. Inace moja TV kartica je dosta stara i sada se moze naci neporedivo boljih za neke (recimo) male pare.... Sto znaci da bih vernovatno i taj zvuk bio podesen sa nekom novijom TV karicom....

Jos nesto?

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Jedino sto je na Linuxu bio problem i sto nije moglo da se podesi je bio zvuk na TV kartici. Znaci svaki drajver, ukljucujuci i podesavanje za WiFi internet. Inace moja TV kartica je dosta stara i sada se moze naci neporedivo boljih za neke (recimo) male pare.... Sto znaci da bih vernovatno i taj zvuk bio podesen sa nekom novijom TV karicom....



Jos nesto?


Pa zasto si se zadrzao na XP-u, sigurno nisi odustao od linux-a zbog zvuka na TV kartici, a kako bi se tek snasao sa sky star karticom i programima za gledanje satelitske televizije. Rekao si da je "malo" nasminkan.....
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar navike a i mnogo puta kada me neko nesto pita da mu pomognem/objasnim to je uglavnom vezano za Window$ XP a ne moze se pricati napamet (...kao sto neki rade...). Sto se tice Sky star kartice ... ne znam ako je budem uzimao i ako je ne budem mogao ja namestiti uvek mogu naci pomoc i to onda ne bi predstvljalo problem.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ae, Marko, batali droge... Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus podrzavam te...
I ja dobijam svake 2 sedmice PC casopis, nisam nekakav super expert... ali ipak svoj glas dajem winampu. Necu da dajem vece obrazlozenje, da nam nebi zablokirali temu... PozZz Smile
Ahhh da... a za skin... pa sta znam, nema potrebe... razumijem i strane jezike

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 9:03 am    Naslov poruke: Re: Skin za Winamp - pomoc Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:


Mada, pitanje je i da li ce se to, uopste, i koristiti, pa dajem i anketu.


Uglavnom Winamp i koristim...i mislim da će sigurno biti korisno Very Happy

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Skin za Winamp - pomoc Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon